Blogowy Szczecin - Fashionabella

31.12.2015
Autor: HotMagazine, Zdjęcia: Archiwum

W tym tygodniu chcielibyśmy polecić Wam modowego bloga pewnej szczecinianki, która zachwyca swoimi stylizacjami, trzyma styl i fason a co najważniejsze nie podąża ślepo za trendami.

 

 

Autorka o swoim blogu:

Od wielu lat interesuję się modą i przeglądam wiele blogów z całego świata. Na zdjęciach każda kobieta wygląda jak gwiazda, jest onieśmielająca i olśniewająca zarazem. Długo im zazdrościłam, ale brakowało mi odwagi żeby samej pokazać się światu. Z czasem, za namową rodziny zdecydowałam się spróbować i tak już zostało. Pierwsze wpisy pochłaniały niesamowicie dużo energii (po kilka lub nawet kilkanaście godzin na jedną publikację) ale zawsze chciałam żeby wszystko było perfekcyjnie (oczywiście to nie osiągalne ;)) Można powiedzieć że to inne blogerki zainspirowały mnie do stworzenia własnego miejsca w internecie.

 

 

Fashionabella's to mój własny wybieg, tyle że w sieci. Mogę tam umieszczać swoje własne stylizacje, reagować na trendy, ale także inspirować innych. Blog ten jest moją wizją i reakcją na świat mody. Inspiracje do tworzenia stylizacji czerpie z różnych źródeł takich jak blogi, kolorowe magazyny, portale internetowe, pokazy czy też filmy. Mnóstwo pomysłów znajduje też na ulicy. We wszystkim wspierają mnie też koleżanki, które często wyszukują dla mnie perełki w sklepach odzieżowych. Najważniejsze jest to żeby nie podążać ślepo za trendami, pozostać naturalnym, czerpać z mody i blogowania jak najwięcej radości.

 

 

http://fashionabellas.blogspot.com/

 

Zapisz