Dj Hoster!

10.05.2017 0 komentarzy
Autor: Piotr Zelachowski, Zdjęcia: Dec, Federowicz, Adamczyk, Dębkowski

Hoster jest coraz bardziej znanym szczecińskim muzykiem i dj-em, na co dzień - albo dokładniej na co weekend :) - związanym z klubem Grey. Ponadto Mariusz nagrywa i wydaje własne sety muzyki elektronicznej a jego kariera nabiera coraz większego rozpędu, co powoduje że jest zapraszamy i gra w wielu klubach w całej Polsce. Jego kalendarz na ten moment - jest już wypełniony do końca wakacji! Nasz bohater jest również sympatycznym człowiekiem, posiadającym wiele ciekawych pasji. Przekonajcie się o tym - czytając nasz majowy wywiad.

 


hot°: Zacznijmy naszą rozmowę od ram czasowych ;). A zatem - kiedy poczułeś chęć tworzenia i grania muzyki? Kiedy zagrałeś swoją pierwszą imprezę?

 

Muzyka towarzyszyła mi od najmłodszych lat - szkolny radiowęzeł i pierwsze dyskoteki. Kiedy miałem 12 lat udało mi się zdobyć pierwsze gramofony oraz dj’ski mixer i tak to wszystko się zaczęło. W wieku 17 lat po raz pierwszy zagrałem imprezę, za którą otrzymałem honorarium w nieistniejącym już klubie „Adrenalina”. Następnie pojawiły się inne kluby oraz imprezy nie tylko w Szczecinie, ale także na terenie całego kraju. Smakowałem różnych stylów muzycznych, ale tak naprawdę zawsze byłem wielkim fanem housowych brzmień.

 

 

hot°: Hoster to twój artystyczny pseudonim, czy możesz nam wyjaśnić jego pochodzenie?

 

Hoster: Nazwa pochodzi od angielskiego słowa „host” czyli gospodarz. Na każdej imprezie DJ jest gospodarzem dbającym o dobrą zabawę i muzyczny klimat w klubie. Dodana końcówka „er” stworzyła bardzo fajny i oryginalny pseudonim artystyczny.

 

 

 

hot°: Jakie są Twoje muzyczne inspiracje? Wymień piątkę swoich ulubionych artystów.

 

Śledzę, obserwuje i czerpię inspiracje z artystów takich jak: Fedde Le Grand, Franky Rizardo, EDX czy też Claptone. Kibicuję także naszym polskim producentom, którzy nie odbiegają talentem i umiejętnościami od światowych sław.

 

 

hot°: Co jest najfajniejsze i najtrudniejsze w byciu djem? Traktujesz to jako zawód czy hobby?

 

Jest to moja pasja, która z czasem przerodziła się w zawód. Mam to szczęście w życiu, że robię to co lubię. Najfajniejsze w byciu DJ’em jest kontakt z ludźmi oraz pozytywna energia, która towarzyszy każdej imprezie.

 

 

hot°: Jakie masz inne poza muzyczne pasje? Jakie są twoje ulubione szczecińskie miejsca?

 

Dobra kuchnia, podróże, gry planszowe oraz sport bez którego nie da się żyć! Lubię spacery po naszych szczecińskich bulwarach oraz w Puszczy Bukowej, które bardzo odprężają po intensywnym weekendzie :)

 

 

 

hot°: Jak wyglądają twoje najbliższe miesiące, jeżeli chodzi o działalność muzyczną?

 

Kalendarz mam zapełniony do końca wakacji. Oprócz Szczecina i klubu Grey, w którym jestem rezydentem będzie można mnie usłyszeć w Warszawie, Łodzi i Trójmieście. Szczegółowe informacje znajdziecie na mojej stronie facebookowej - www.facebook.com/hosterofficial.

 

 

 

hot°: Niedawno wydałeś singiel razem z Adamusem. Jak doszło do tej współpracy?

 

DJ-em Adamusa znam prawie 10 lat. Poznaliśmy się na jednej z imprez organizowanych przez firmę Unity Line, która odbyła się na promie płynącym z Polski do Szwecji. Znajomość ta zamieniła się w doskonałą muzyczną współpracę, dzięki której powstał mój debiutancki singiel „Lost”. Z Adasiem często gramy razem m.in. w szczecińskim klubie Grey na jego autorskiej imprezie „King Of House”.

 

 

hot°: Na facebooku prowadzisz stronę „My Sound On Air / Podcast” O chodzi w tym projekcie?

 

Jest to moja strona, na której co tydzień publikuje swoje najnowsze podcasty z muzyką house / deep house oraz nu disco. Zapraszam do polubienia i bycia na bieżąco z moją twórczością ;)


Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.