Eksplozja wydarzeń w Elefunk the Club!

07.02.2019 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Elefunk the Club

Elefunk wrócił na swoje miejsce na koncertowej mapie Szczecina! Klub skupił się na organizacji hip-hopowych koncertów, stąd eksplozja wydarzeń w tym klimacie. Lutowe występy Reksa, Young Multi'ego czy Kleszcza, to dopiero początek…


Elefunk to również wsparcie dla szczecińskich artystów, na przykładzie: zespołu „Naprawdę” czy niejakiego Siwuza za Świnoujścia. Ponadto szacunek dla żywych instrumentów, więc kiedy tylko nadarza się okazja korzystają ze wsparcia artystów instrumentalnych z DSessions. Przekonacie się o tym przy okazji koncertu Kuby Knapa, czy już 15 lutego podczas koncertu Reksa. Często owe eventy przeradzają się w jam session i muzyczną ucztę do świtu! Klub trzecią elefunkową nogą - stoi coraz mocniej w elektronice i nawet poza typowymi wydarzeniami regularnie otwiera 2 parkiet właśnie dla niej.

 

Rozmawiamy z Pawłem Sierugą właścicielem i menagerem klubu.

 

  

 

Na jakie wydarzenia warto szczególnie zwrócić uwagę w lutym? Jak wygląda aktualnie tygodniowy line – up klubu?


Paweł Sieruga: Generalnie poza szczególnymi datami jak np. 27 lutego i Space Slug wyjątkowo w środę jesteśmy czynni zawsze w piątki i soboty. W lutym najciekawsze moim zdaniem, subiektywnie oczywiście, daty to zdecydowanie 15 lutego Reks/Naprawdę/DSession/Tragarze i nagranie na żywo materiałów na vinyl wraz z HipHopHeadz.pl oraz freestaylowa Bitwa Dwójek i after po przeniesionym do Peronu 5 Bedoesie 9 lutego albo urodziny Boba Marleya 23 lutego, czyli Marleyki, dodatkowo Hospital Techno… Sporo tego…

 

Właśnie ostatnio sporo roszad z przenoszeniem koncertów między klubami, jak to działa, o co chodzi?


Powodów jest sporo, Bedoes w przedsprzedaży miał takie zainteresowanie, że nie pomieścilibyśmy się w Elefunku więc stanęliśmy przed wyborem: zakończyć sprzedaż, zrobić 2 koncerty po sobie, albo przenieść się do większego miejsca. W świecie nocnych klubów wszyscy się znamy i lubimy :) - więc z chłopakami uzgodniliśmy, że przeniesienie będzie lepszym rozwiązaniem. Każdy chętny będzie mógł się na koncert dostać. Inna sprawa to nasz nowy profil i efekt śnieżnej kuli.


Im więcej koncertów robimy - tym więcej artystów i agencji odzywa się z propozycjami, ewentualnie z przeniesieniem z różnych powodów. Klub to żywy organizm wokół którego działa wiele osób i rodzi się coraz więcej pomysłów czy projektów. Inna sprawa to zamknięcie K4.

 

  


Na początku kwietnia organizujecie Bitwę o Hype. Poprosimy o kilka słów o tej zasłużonej imprezie.


Jasne, dokładnie 6 kwietnia odbędzie się po raz 1wszy w Elefunk'u ta najbardziej oczekiwana bitwa freestyle w Polsce – trzecia edycja Bitwy o Hype! Po raz kolejny do Szczecina przyjadą najlepsi freestylowcy w Polsce, by skrzyżować ze sobą mikrofony w walce o tytuł trzeciego mistrza BoH.


Freestyle, można śmiało porównać do stand-upu w wersji rymowanej i cieszy się on obecnie ogromną popularnością w Polsce – świadczą o tym m.in. pełne sale podczas imprez oraz odtworzenia bitew w serwisie YouTube. Tymczasem zdaniem wielu freestylowców jest to najlepiej zorganizowana bitwa w Polsce. W tym roku organizatorzy rozstawiają 8 freestylowców, a nie jak to miało miejsce do tej pory – 4. Z pewnością będzie miało to wpływ na poziom bitwy. Oprócz tego odbędzie się jeden koncert. Wszystkie szczegóły będą z czasem ujawniane na wydarzeniu. Zapraszamy serdecznie, będzie dobry hype :) Wszystkie informacje pojawiają się sukcesywnie na profilu BoH albo ElefunkTheClub

 

 

Freestyle, można śmiało porównać do stand-upu w wersji rymowanej i cieszy się on obecnie ogromną popularnością w Polsce – świadczą o tym m.in. pełne sale podczas imprez oraz odtworzenia bitew w serwisie YouTube.

 

Kto jest aktualnie rezydentem klubu? Jaką muzykę oferuje Elefunk The Club?


W tym momencie na naszej scenie regularnie gra kilkunastu DJ, w wielu gatunkach muzycznych ciężko będzie wymienić wszystkich, ale zdecydowana podporą jest Cannabis Whisky, Carter, Regaks, Johnny, KubaPhuture, Some1, Moniqe, War, Soina i wielu innych.


Wszyscy lubią promocje, a zwłaszcza studenci. Jak wygląda wasza polityka promocyjna?


Sporo imprez dedykujemy studentom, a promocje bywają zwalające z nóg :) chyba najdotkliwszy dla naszych gości jest dubler i podwajanie zamówień. Dzieje się to cyklicznie, ale barmani serwują go też losowo - więc nigdy nie wiadomo kiedy możesz Cię trafić. Warto śledzić nasz profil jeszcze z innego powodu, dodajemy systematycznie hasła klucze, które zmieniamy co miesiąc, a które powodują rabat, jak grzecznościowe zwroty: „Czy byłby Pan łaskaw” ... „Bardzo proszę o” ... albo bardziej absurdalne jak „Mam nieskazitelna ochotę na” …


Dziękujemy za wywiad

 

 

Elefunk the Club
pl. Żołnierza Polskiego 2

 tel: 788 788 786
mail: info@elefunk.pl

www.fb.com/elefunkclub
www.elefunk.pl

 

Eksplozja wydarzeń  w Elefunk the Club!

Eksplozja wydarzeń w Elefunk the Club!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.