Grudniowy edytorial modowy. Coyote Club wspiera modę w Hocie!

15.12.2016 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Natalia Czarnacka

To już trzeci miesiąc z rzędu, kiedy w Hocie znajdziecie edytorial modowy. Zapraszamy do obejrzenia naszej sesji zdjęciowej, którą wykonaliśmy dzieki wsparciu klubu Coyote! Po obejrzeniu wszystkich zdjęć zapraszamy do przeczytania krótkiego wywiadu z menadżerem lokalu – Tomaszem Młodzikowskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga! Kliknij tutaj, aby sprawdzić backstage z sesji!!!

 

Teraz zgodnie z zapowiedzią zapraszamy do przeczytania wywiadu z menadżerem lokalu – Tomaszem Młodzikowskim

 

hot°: W listopadzie minęło 8 lat istnienia klubu, a parkiet jest dalej pełny... ;) W kilku zdaniach - dlaczego warto odwiedzić Coyota? Jakie są wasze największe atuty tego klubu?

 

Jesteśmy lokalem innym niż wszystkie i właśnie to wyróżnia nas na tle pozostałych. Zamiłowanie do dobrych imprez oraz konsekwencja w działaniu pozwala zapełniać parkiet po same brzegi – nawet po ośmiu latach działalności. Wspaniałe tancerki porwą każdego do zabawy, najlepsi barmani zaserwują niebanalne drinki, a to wszystko przy muzyce, która nie pozwoli nikomu stać z boku.

 

Za DJskimi sterami stoi sztab ludzi, którzy wiedzą jak porwać tłumy do tańca, dbając przy tym o różnorodność muzyczną. Niezwykły klimat i ludzie sprawią, że każda impreza pozostanie niezapomniana. Do dyspozycji gości oddajemy 400m² pomieszczeń, obszerny parkiet oraz nowoczesną palarnię. Wyróżniają nas bogate multimedia, dzięki którym imprezy stają się jeszcze bardziej widowiskowe.

 

hot°: Jesteście jednym z nielicznych szczecińskich klubów, gdzie można podziwiać (to chyba właściwe słowo) tańczące na barze barmanki. Jak klubowicze je odbierają?

 

Nasze Coyotki, to w pełni zaangażowane w życie klubu dziewczyny. To one tworzą niezwykłe show taneczne. Nie boją się zatańczyć w płomieniach! Porywają naszych gości do tańca na barze i nie tylko. To chyba najlepiej odzwierciedla stosunek naszych bywalców do tancerek. Występom Coyotek towarzyszy niezapomniana sceneria, nietuzinkowe stroje i najlepsze kawałki muzyczne… Jesteśmy dumni z naszych dziewczyn ;)

 

 

hot°: Mamy grudzień, więc koniecznie musimy zapytać się o Sylwestra. Jakie plany ma Coyote Club?

 

Jak co roku zachęcamy wszystkich imprezowiczów, aby przywitali nowy rok w Coyote Club. 31-ego grudnia jesteśmy otwarci dla każdego. Wstęp jest biletowany. Na ten dzień przygotowaliśmy specjalne pakiety noworoczne. Jak zawsze gwarantujemy niezapomnianą atmosferę, nietuzinkową oprawę oraz taneczne show w wykonaniu naszych Coyotek. Oczywiście przygotowaliśmy dla Was sylwestrową promocję – przez całą noc będziemy lać wszystko podwójnie. Informacje na temat Sylwestra dostępne są na naszym fanpage lub pod numerem 509 331 034

 

hot°: Poprosimy o kilka szczegółów „technicznych”. W jakich godzinach jesteście otwarci? Jakie są  ulubione promocje waszych klubowiczów? Czy można u Was zorganizować imprezy specjalne, np.
wieczór panieński?

 

Coyote Club imprezuje od wtorku do soboty. We wtorki i środy zapraszamy już od godziny 21.00, natomiast od czwartku do soboty zaczynamy imprezy o 22.00. Każdego dnia można skorzystać z ciekawych promocji : wtorek – walimy za zeta, środa – wybrane pozycje alkoholowe po 4zł, czwartek – wszystko x2, piątek – wysokoprocentowe butelki z napojem po 80zł, sobota – pakiety startowe. Jeżeli chcesz zorganizować wieczór panieński lub kawalerski, to na tę okazję mamy przygotowane pakiety z alkoholem, przekąskami oraz specjalnym przystrojeniem.

 

hot°: W styczniu zaczyna się karnawał. Jak wygląda wasz tygodniowy line-up na najbliższe miesiące....

 

Konsekwentnie pozostajemy przy swoim… Każdy imprezowy dzień ma swoich miłośników i stałych bywalców. Nasza rozpiska imprez i promocje towarzyszące dostępne są na naszym fanpage’u oraz stronie internetowej www.coyote-club.com. Szczególnie zapraszamy na środowe Ladies Night z profesjonalną sesją zdjęciową dla Pań.

 

To zdjęcie okazało się tak dobre, że musiało trafić również na naszą okładkę;)

 

Modelki:
Karina Pochwała, Ola Dwornik

 

Fotograf:

Natalia Czarnacka

tel. 730 782 807
www.facebook.com/nczarnacka

 

Producent sesji:

Magdalena Oleśniewicz
tel. 794 170 009

 

Stylizacja: Magja

 

Fryzury (Ola): 
Emilia Wojnicka Suzirja Studio Urody
ul.Santocka 15 G. tel.508 987 513 
www.facebook.com/suzirja.studiouridy

 

 

Fryzury (Karina): 
Rafał Tasarz 
ul.Mickiewicza 12. tel. 509 831 693 
www.facebook.com/Rafał-Tasarz-183316892039495/

 

 

Make up: 
Laura Wojtyś Visage
tel.792 473 845
www.facebook.com/Laura-Wojtyś-Visage-184283074927360/

 


Ubrania dzięki uprzejmości:

 

Bea Boutique 
Adres: Zawadzkiego 145, pawilon 30
tel. 602 638 551
www.facebook.com/bea-boutique

 


Butik Portfolio
Adres: Gen. Rayskiego 23/11 (wejście od Jagiellońskiej)
tel. 698 800 747
www.facebook.com/portfolio.szczecin

 

 

Sklep Fama 
Adres: Niepodległości 13
tel. 91 488 26 73
www.facebook.com/szczecinfama

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.