Gubałówka – idealnie miejsce dla twojej firmy!

23.05.2018 1 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Gubałówki

W jednym z najbardziej malowniczych obszarów Szczecina w dzielnicy Osowo - przez cały rok czeka na miłośników dobrej zabawy i aktywnego wypoczynku - kompleks sportowo-rekreacyjny Szczecińska Gubałówka. To idealne miejsce na organizację  wyjątkowego wydarzenia, które jest w stanie ugościć nawet 1200 osób jednocześnie! O szczegółach oferty dla firm i osób prywatnych rozmawiam z Panią Karolina Ćwiklińską menadżerką tego uroczego miejsca.

 

hot°: Na początek luźniejsze pytanie: Jakie są główne różnice pomiędzy zimą a latem na Gubałówce. Chodzi mi o różnice w wykonywanej pracy, problemy z jakimi się stykacie, wpływem pogody na wasze działania.  

 

Przez cały rok zajmujemy się organizacją m.in. imprez integracyjnych, eventów, przyjęć okolicznościowych, ale w sezonie zimowym Gubałówka poszerza swą ofertę o sporty zimowe, a mianowicie o lodowisko i dwie trasy narciarskie oraz towarzyszące im wypożyczalnie niezbędnego sprzętu.

 

Największym problemem jest dla nas zdecydowanie wspomniana pogoda, bowiem tylko i wyłącznie od niej uzależniony jest moment rozpoczęcia sztucznego naśnieżania stoków. Niestety takowa w ostatnich latach bywa kapryśna, więc niejednokrotnie brakowało nam jednej mroźnej nocy, aby dokończyć przygotowanie głównej trasy i plan otwarcia sezonu białego szusowania należało odłożyć na inny termin.

 

hot°: Przejdźmy teraz do waszej oferty dla firm. Na początek proszę się pochwalić dwiema najciekawszymi realizacjami z ostatniego okresu…

 

Właściwie ciężko byłoby wybrać dwie najciekawsze realizacje z uwagi na różnorodność pod kątem charakteru oraz ilości gości prowadzonych przez nas eventów.  Spośród większych wyzwań nadmienić możemy konferencję na 600 osób z bogatym cateringiem, strefą VIP, licznymi atrakcjami oraz finalnym koncertem zespołu.

 

Z mniejszych przyjęć okolicznościowych utkwił nam w pamięci wieczór kawalerski w iście góralskim stylu – muzyka na żywo, grillowane oscypki i… wszystko co się stało na Gubałówce, zostaje na Gubałówce.

 

  

 

  

 

hot°: Teren Gubałówki jest ogromny, ale posiada kilka oddzielnych miejsc/stref.  Jakie możliwości oferujecie?   

 

W swojej ofercie posiadamy urządzoną w górskim klimacie Bacówkę, w której znajdują się dwie sale mieszczące odpowiednio 30 oraz 60 gości. Ponadto przylega do niej ogrodzony i w części zadaszony ogródek o powierzchni około 90m2.

 

Pod imprezy plenerowe wykorzystywana jest ta część terenu, która spełnia wymagania i umożliwia wykonanie towarzyszących atrakcji, choć niejednokrotnie niezbędna była aranżacja jego większości. Część cateringowa znajduje się na płaskim terenie pozwalającym nam ugościć nawet do 1200 osób. W przypadku mniejszych przyjęć utworzyliśmy miejsce ogniskowe.

 

Dodatkowo od 2016 w sezonie letnim udostępniamy zadaszoną halę o powierzchni 800 m2. W ofercie posiadamy wynajem każdego z powyższych miejsc bez konieczności naszej realizacji imprezy.

 

hot°: Jaki wygląda wasza oferta cateringowa? Pyszne polskie jedzenie serwowane w waszej Bacówce, brzmi zachęcająco.

 

Nasza oferta cateringowa zależna jest od charakteru eventu. W przypadku imprez plenerowych proponujemy klientom menu grillowe, gdyż jest to najbardziej odpowiednia forma podczas spędzania czasu na świeżym powietrzu. Posiadamy bogaty wybór potraw na grilla, a mięsa zamawiamy z najlepszych masarni w regionie.

 

W Bacówce przyjęcia mają przeważnie charakter okolicznościowy, podczas których serwujemy polskie, domowe potrawy. Bazujemy jedynie na dobrych  produktach od lokalnych dostawców.

 

  

 

hot°: Do jakiej grupy wiekowej adresowana jest wasza oferta firmowa? Kto może się do Was zgłosić? Zarówno duża firma jak i mała? … Ktoś z chęcią zorganizowania kameralnego przyjęcia weselnego na 20 osób? Chodzi mi, czy jesteście gotowi na obsługę imprez w każdej skali?

 

Gościmy duże oraz małe firmy – od 20 do 1200 osób, także skala jest dość szeroka, podobnie w przypadku przyjęć okolicznościowych. Pikniki rodzinne z uwagi na charakter Gubałówki są popularną formą integracji, więc naszymi gośćmi są osoby dorosłe oraz dzieci.  

 

hot°:  Z jakimi firmami współpracujecie przy organizacji imprez? Jak wyglądają wolne terminy w najbliższym czasie?

 

Współpracujemy jedynie z firmami zajmującymi się różnorodnymi zabawami integracyjnymi dla firm, a także animatorami w przypadku przyjęć dla dzieci. Posiadamy jeszcze kilka wolnych terminów na sezon letni oraz jesienno-zimowy.

 

 

Szczecińska Gubałówka

ul. Lisiej Góry 5

tel 510 076 109

www.gubalowka.com.pl

biuro@gubalowka.home.pl

https://www.facebook.com/szczecinskagubalowka/

 

 

Komentarze

Komentarze

rower
17:58 23.05.2018
Fajna miejscowka na codzien przydalaby sie tez oferta jedzeniowo-piwna np dla rowerzystow ktorych w okolicy pelno, no chyba ze jest taka oferta, nie wiem bo nie bylem tam.
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.