Klub Free Ball - Nowa jakość w dobrze znanym miejscu!

19.04.2018 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Lokalu

Serdecznie zapraszamy do klubu „FreeBall”, który znajduje się w budynku Merida obok Outlet Parku, położony jest więc w dobrze znanym i z pewnością często odwiedzanym miejscu Prawobrzeża.

 

Klub został otwarty w 2005 roku i prowadzony był głównie jako klub bilardowy. Od 2016 charakter miejsca zmienił się. Prowadzeniem lokalu zajęła się „Firma Szogun – Imprezy integracyjne dla firm”, jest to jedna z największych firmy tego typu działająca w północno zachodniej części naszego kraju. To prężnie działająca i rozwijająca się firma z branży eventowej. Od ponad 15 lat organizuje niezapomniane i oryginalne imprezy integracyjne, pikniki, targi, konferencje i szkolenia. 

 

 

  

 

„FreeBall” każdego dnia zaprasza do odświeżonego, odmienionego i klimatycznego miejsca, z dobrze zaopatrzonym barem, wygodnymi lożami oraz telebimem wyświetlającym najważniejsze sportowe wydarzenia! Jest to doskonałe miejsce do spotkań towarzyskich  w mniejszym lub większym gronie. Można udać się tu popołudniem czy wieczorem by przy dobrym drinku albo piwie zrelaksować się po intensywnym dniu.

 

 

Klub „FreeBall” jest doskonałym miejscem na organizację w nim imprez zorganizowanych zarówno 18 – stych jak i 40 – urodzin, spotkań firmowych, imprez integracyjnych dla pracowników lub klientów, imprez świątecznych i wszelakich spotkań. 

 

 

  

 

  

 

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie „Firmy Szogun” proponujemy skorzystanie z naszej pomocy, a impreza z pewnością na długo pozostanie w Państwa pamięci.

 

Dodatkowo proponujemy:

 

  • Wynajęcie lokalu na wyłączność
  • Catering
  • DJ na imprezę
  • Symulatory jazdy                                                                         
  • Fotobudki                                                                                       
  • oraz innych atrakcje -  scenariuszy serwowanych przez Dział Eventowy Firmy Szogun. 

 

 

 

Szczecin / Prawobrzeże obok Outlet Park

 

Struga 44 (Budynek Merida, II piętro)

tel.: 091 464 43 50 lub 664 95 89 55

mail: szogun@szogun.pl

www.freeball.szczecin.pl

www.facebook.com/freeballszogun

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.