Marcin Parcheta z wizytą u MTS Struzik Therapy Szczecin

11.10.2018
Autor: Norbert Kowalczyk, Zdjęcia: Norbert Kowalczyk

Klinika walki z bólem MTS Struzik Therapy to miejsce, które ostatnio bardzo przykuło naszą uwagę. Jest to niedawno otwarty Szczeciński oddział znanej Wrocławskiej Kliniki Medycyny Manualnej. Jak widać nie tylko nas to miejsce zainteresowało, gdyż ostatnio z zabiegów skorzystał również jeden z najbardziej rozpoznawalnych Szczecińskich sportowców, czyli Marcin Parcheta. Jako że jesteśmy fanami Marcina i jego sportowych sukcesów, postanowiliśmy towarzyszyć mu podczas wizyty w klinice, i następnie wypytać o wrażenia po odbytych zabiegach.

 

  

 

hot°: Marcin, jak wrażenia po wizycie?

 

Jestem bardzo mile zaskoczony. Od samego wejścia wita nas uśmiechnięty personel, który zna się na swojej profesji.

 

hot°: Jesteś związany ze sportami uderzanymi od zawsze, i wszyscy wiemy że za wyczynowym uprawianiem sportu idą w parze również wszelakie kontuzje. Czy takie miejsce jak MTS Struzik Therapy jest w stanie przyśpieszyć regeneracje po odniesionych urazach?

 

Zdecydowanie tak, ilość metod leczenia oferowanych w klinice sprawia, że uporają się z każdym bólem :)

 

  

 

  

 

hot°: Marcin opowiedz może trochę więcej o samych zabiegach jakim się poddałeś w czasie wizyty?

 

Ja byłem na tzw. kontroli  ogólnej całego ciała  jednakże skorzystałem z igieł, masażu i pinoterapii.

Wszystkie zabiegi były bardzo dokładnie i fachowo przeprowadzone. Jak dla mnie 5+ 

 

hot°: Czy twoim zdaniem z usług kliniki mogą korzystać wszyscy? To znaczy nie tylko sportowcy ale również osoby cierpiące na dolegliwości dnia codziennego, czyli migreny czy bóle kręgosłupa wynikające z długotrwałej pracy przy komputerze?

 

Jak najbardziej klinika jest dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się bólu Zapraszają wszystkich potrzebujących od sportowca do kanapowca :)

 

 

hot°: Może kilka słów o twoich najbliższych planach sportowych? Czy Szczecinianie będą mieli szanse cię gdzieś w najbliższym czasie zobaczyć w akcji?

 

Obecnie prowadzę kilka rozmów odnośnie mojego uczestnictwa na kilku galach, ale na tą chwilę nie chcę jeszcze zdradzać szczegółów. O wszystkim na bieżąco będę was informował na swoim oficjalnym profilu na facebooku, a na razie zapraszam do wspólnych treningów  w mojej szkole „Nak Muay Szczecin”

 

 

 

https://www.facebook.com/parchetamarcin/

 http://nakmuay.pl/

 

 

 

 

 

 

https://www.facebook.com/StruzikTherapySzczecin/

http://szczecin.mtsstruziktherapy.pl/

 

 

MARCIN PARCHETA Z WIZYTĄ U MTS STRUZIK THERAPY SZCZECIN

MARCIN PARCHETA Z WIZYTĄ U MTS STRUZIK THERAPY SZCZECIN