Mieszkam w Szczecinie! Odkrywcza para, która weźmie Was w urokliwą podróż po mieście!

23.11.2020 0 komentarzy
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Odkrywają, Podglądają, Podróżują. Wszystko z pasji do Szczecina. Przedstawiamy @mieszkam w Szczecinie! To odkrywcza para, która weźmie Was w urokliwą podróż po mieście.
W naszym najnowszym wywiadzie Ola i Michał, nie tylko zainspirują Was swoją pasją ale też pokażą kulisy swoich urbanistycznych wojaży, poprzez ciekawe fotografie i wciągające historie. Koniecznie sprawdźcie nowy materiał ;)

 Jakie według Was możemy znaleźć najbardziej spektakularne miejsce w Szczecinie?


Wiosną, gdy aleja Piastów znowu się zazieleni, warto dostać się na dach jednej z kamienic.

 

 

Jaki jest podział ról w waszym duecie?


Ja — pomysłodawczyni i redaktor naczelna Mieszkam w Szczecinie. Podsuwam inspiracje, wskazuję miejsca warte eksploracji, przybliżam historię pełnych pasji szczecinian, ciesząc się, że możemy dołożyć cegiełkę do promocji lokalnej twórczości.

 

Michał — współtwórca bloga, projektant graficzny i fotograf. W Mieszkam w Szczecinie wspiera nas w kreowaniu naszego graficznego wizerunku, fascynujące opowieści zza kulis przekłada na końcowe kadry. Synergia w życiu i pracy.

 


Czy chcielibyście sami mieszkać w centrum Szczecina?


Mamy zgoła odmienne preferencje. Dzika natura Michała tęskni za miejscem „daleko od szosy” — jego wyobrażeniem raju jest domek za miastem. Za to ja jestem fanką wielkomiejskiej atmosfery — zgiełk miasta stymuluje mnie i inspiruje. Dobrze czułabym się w kamienicznym mieszkaniu z oknami wychodzącymi na gwarną ulicę. Na ziemię sprowadza mnie nasz energetyczny wyżeł (śmiech).

 


Co najbardziej kochacie w Szczecinie?


Kamienice o poranku mają w sobie coś metafizycznego.

 

 

 Jaki jest Wasz najważniejszy projekt?


Mieszkam w Szczecinie jest jednym z naszych najważniejszych projektów. Najczulszym filtrem rzeczywistości, sprawiającym satysfakcję, dającym możliwość kreacji, i, co najważniejsze, poznawania ciekawych ludzi i miejsc.

 


Jak znajdujecie osoby do waszych reportaży? Sami ich znajdujecie czy sami się do Was zgłaszają?
Wierzymy w dobrą energię, która jak magnes przyciąga do naszego życia pięknych ludzi, pasjonatów tego, co robią.


Jaka jest wg was najbardziej perspektywiczny ulica w szczecinie, która będzie podbijać serca mieszkańców i rozwijać się najprężniej? A może są to ulice?


Uwielbiamy Szczecin takim, jakim jest. Doceniamy piękno szczecińskich ulic, a kiedy trzeba, dostrzegamy piękno w brzydocie.

 

Jakie miejsca fotografujecie najchętniej?


Michał najchętniej fotografuje to, co inne – nieznane, niesztampowe, niekonwencjonalne. Wnętrza, które wzbudzają emocje i inspirują. To napędza naszą twórczość, sprawia, że nasza praca jest fascynująca.

 

KONTAKT

------------------------------------

Tel. 602 479 879
olazmieszkamwszczecinie@gmail.com
www.mieszkamwszczecinie.com
www.facebook.com/mieszkamwszczeciniecom

 

Mieszkam w Szczecinie

Mieszkam w Szczecinie

 

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.