Nowo otwarte lokale

28.11.2018 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum miejsc

Jak być może zauważyliście (a pewnie nie) zmieniliśmy  tytuł tej strony z „Grudniowych nowości gastronomicznych” na „Nowo otwarte lokale”. Konkluzja jest dosyć oczywista. Mniej mamy ostatnio nowych kawiarni czy restauracji, ale za to powstało kilka innych bardzo ciekawych miejsc, o których musicie wiedzieć.

Za zmianą tytułu, idzie również zmiana naszych propozycji, mamy dla Was: fajne miejsce dla dzieci, ciekawie ukierunkowany fitness, klub na wynajem - Party Place … na szczęście jest i jedna restauracja, ale za to jaka!

 

 

Powerland

Powerland to park rozrywki zlokalizowany w Szczecinie.  Jak mówią o sobie: „Ponad  2000 metrów2  przestrzeni przystosowanej do brykania, skakania krzyczenia i tańczenia. Posiadamy szybką tyrolkę, ekstra odbijające się trampoliny, głęboki jak ocean basen z gąbkami, małpi gaj pełen przeszkód i wyzwań.” Jeżeli szukacie zatem miejsca na wyprawienie swojemu dziecku niezapomnianych urodzin zwróćcie uwagę na to nowo otwarte m miejsce. Sześć pięknych salek urodzinowych, mnóstwo miejsca do zabawy, trampoliny, małpi gaj, boisko do gry w piłkę, strefa budowniczego i strefa malucha. Chyba każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

 

 

ul.Chopina 31

www.powerlandszczecin.pl

www.facebook.com/powerlandszczecin

 

 

Trigym  

Przedstawiamy nowe i  wyjątkowe miejsce na sportowej mapie Szczecina.  Trigym Szczecin jest pierwszą w Szczecinie siłownią aerobową. Mogą trenować tu ludzie zajmujący się sportami wytrzymałościowymi takimi jak: bieganie, triathlon, pływanie czy rower.

Celem Trigym jest nie tylko trening grupowy, ale również przygotowanie zawodnika do planowanego startu, korygowanie złych nawyków biegowych czy poprawa stabilności i kontroli nad rowerem. Jeśli sport jest Twoją pasją, lub dopiero go odkrywasz, to Trigym jest zdecydowanie miejscem dla Ciebie. Więcej informacji znajdziecie kilka stron wcześniej w obszernym wywiadzie.

 

 

Wojska Polskiego 184b

tel.91 392 77 36

www.trigym.pl

www.facebook.com/trigym

 

  

 

Party Place Szczecin

Jak mówią o sobie: „Koniec z przypadkowymi imprezami! Party Place to pierwsze takie miejsce w centrum Szczecina, gdzie każda Twoja impreza będzie dokładnie taka jak chcesz! To najlepsze miejsce na : urodziny, wieczór panieński czy kawalerski lub po prostu imprezę dla Twoich znajomych. U nas nie musicie się o nic martwić, po imprezie sprzątamy za ciebie a ty masz się po prostu dobrze bawić.” Dodajmy, że lokal ma powierzchnię 55 m2. Składa się on z dwóch poziomów: u góry strefa do siedzenia ze stolikami oraz dużym telewizorem +kanapa rozkładana, na dole sala taneczna z miejscami barowymi,  oraz toaleta z umywalką i prysznicem.

 

Tkacka 19-22

tel.505 116 553

www.partyplace.pl

www.facebook.com/partyplaceszczecin

 

 

 

Restauracja Rusałka

Restauracja Rusałka wprost nawiązuje do dawnej restauracji Haus am Westendsee. Przed wojną było to jedno z najznakomitszych, najmodniejszych i najchętniej odwiedzanych miejsc przez szczecinian.  Po wojnie z restauracji zostały jedynie ruiny, które na początku lat 60. XX wieku rozebrano. Po słynnej restauracji Haus am Westendsee pozostały tylko wspomnienia, zdjęcia i pocztówki. Aż do teraz… Restauracja Rusałka to kuchnia śródziemnomorska i autorska. Serwuje  wszystkie posiłki - od śniadań do kolacji,  jednorazowo może ugościć do 75 osób. Restauracja Rusałka łączy w sobie dynamikę miasta, zieleń i ciszę i …. gwarantuje piękne widoki. 

Słowackiego 18

tel. 820 75 00

www.restauracjarusalka.pl

www.facebook.com/restauracjarusalka

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.