Odwiedzamy DżuDżu Klub

12.10.2018
Autor: Norbert Kowalczyk, Zdjęcia: Archiwum Miejsca

Szczecin imprezowo kręci się jak w kalejdoskopie. Regularnie w miejscach, gdzie znajdowały się kultowe imprezownie, powstają zupełnie nowe - równie zaskakujące. W tym artykule skupimy się właśnie na jednym z takich klubów, który otworzył się po legendarnym Alter Ego. DŻU DŻU CLUB to zupełnie nowe miejsce na klubowej mapie naszego miasta, ale osoby odpowiedzialne - za jego powstanie to na pewno nie nowicjusze. Pamiętacie popularny Małpi Gaj ? No właśnie  …. Długo nie czekając udaliśmy się do klubu, by dowiedzieć się nieco więcej, a na miejscu o wszystkie szczegóły postanowiliśmy wypytać właściciela ekipy. Zapraszamy na wywiad.

 

  

 

hot°: W redakcji zastanawialiśmy się dlaczego DżuDżu Club. Skąd pomysł na nazwę?

 

Podobnie jak nazwa poprzedniego projektu „DżuDżu” było pomysłem, na który wpadliśmy impulsywnie, i nie ma konkretnego znaczenia, myślimy że każdy może interpretować ją na swój własny sposób.

 

hot°: Jak określilibyście  profil klubu? To znaczy, czego możemy spodziewać się po przekroczeniu bram DżuDżu?

 

W DżuDżu spotkamy się z klasycznymi rytmami rnb i rap, ale nie boimy się eksperymentować także z klasykami lat 80, 90 i 2000. Na barze z kolei dbamy o różnorodność karty oraz stawiamy na autorskie drinki, kto spróbował ten już wie.

 

 

hot°: Jak zdążyliśmy się dowiedzieć, braliście udział w tworzeniu popularnego Małpiego Gaju.Czy klubowicze w waszym nowym klubie mogą spodziewać się podobnego klimatu i rozwiązań z tamtego miejsca?

 

DżuDżu jest nowym rozdziałem, to co było w Małpim Gaju zostało oddzielone grubą kreską, tak aby wystartować z zupełnie nowym projektem, i delikatnie odmienionym klimatem.

 

Jednak nie zapomnieliśmy o klimatycznych rozwiązaniach z Małpy takich jak gry planszowe, imprezy tematyczne, czy też ciekawe projekty muzyczne, w tygodniu klienci DżuDżu mogą również liczyć na kilka klasycznych znanych i lubianych już z „Małpy” promocji.

 

hot°: Nie da się nie zauważyć, że z nad baru na wszystkich spogląda logo ze znanym wizerunkiem głowy jelenia. Rozumiem że popularyzujecie Jagera ;) Opowiesz coś więcej …

 

Od lat współpracujemy z marką Jagermeister,  przynosiło nam to już parę sukcesów,  chcemy aby lokal kojarzony był z tym trunkiem, ponieważ uważamy - że doskonale zgrywa się z klimatem, który chcemy przekazać.

 

  

 

 

hot°: Jak już jesteśmy w okolicach baru to może opowiecie nam trochę więcej o menu barowym?  Specjalizujecie się w czymś szczególnie? Jakieś jedzonko też u Was znajdziemy?

 

Menu barowe tworzyliśmy z najlepszymi za co korzystając z okazji chcielibyśmy serdecznie podziękować, wyszło bardzo dobrze,  różnorodność karty, pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie. Co do specjalizacji to najprawdopodobniej Jagerek jest nasza najmocniejszą stroną. Na tę chwilę w lokalu nie planujemy jedzenia.

 

hot°: W październiku rozpoczyna się na dobre sezon imprezowy. Czego możemy się spodziewać w DżuDżu Club. Zdradzicie nam trochę najbliższych planów?

 

W raz z początkiem sezonu studenckiego przygotowaliśmy większość imprez skierowanych właśnie do nich, na pewno klasycznie odpalimy czwartkowe 2 piwa w cenie 1. Więcej na tę chwile zdradzić nie możemy. Zapraszamy do obserwowania  naszego Facebooka :)

 

 

 

Dżu Dżu Club & Bar  

plac Stefana Batorego 4

telefon: 505 919 501

www.facebook.com/dzudzuSZN