Odwiedzamy Euphoria GoGo!

15.10.2018
Autor: Norbert Kowalczyk, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

W październikowym magazynie postanowiliśmy przybliżyć wam nieco bardziej nietuzinkowe miejsce. Euphoria GoGo Club a wcześniej Tequila to jedno z najdłużej działających miejsc o takim profilu w Szczecinie. Euphoria słynie z bardzo indywidualnego podejścia do organizowanych tam przeróżnych uroczystości takich jak wieczory kawalerskie, urodziny czy spotkania bussinesowe. Jak udało się nam dowiedzieć od jednego z właścicieli w klubie na przestrzeni ostatnich lat: swój początek miało wiele późniejszych inwestycji i projektów w Szczecinie. My udaliśmy się do Euphorii, by porozmawiać z managerką Kasią, która z klubem związana jest od wielu lat. Zapraszamy do zapoznania się z efektem tego sympatycznego spotkania.

 

  

 

hot°: Witam Kasiu. Z tego co wiem to związana jesteś z tym miejscem od wielu lat. Opowiedz jak to jest być managerem klubu o takim profilu?

 

Na przestrzeni kilkunastu lat stworzyłam zgrany zespół. Regularne szkolenia personelu, doświadczenie pomaga  w tworzeniu przyjaznej atmosfery i trzymaniu wysokiego standardu lokalu.W klubie spotykam dużo interesujących osób,  z którymi rozmawiam o samej Euphorii. Niezwykle miło jest usłyszeć komplement odnośnie klubu  a także pracujących w nim osób. Dbamy o  dobrą reputacje, chcemy aby klienci wychodzili od nas zadowoleni i do nas wracali, czego najmilszym tego dowodem   są „stali "goście przychodzący od lat.

 

  

 

hot°: Euphoria jest idealny miejscem do organizowania przeróżnych uroczystości  typu wieczory kawalerskie czy spotkania bussinesowe.  W jaki sposób rezerwuje się u was taką imprezę i jak ona wygląda?

 

Rezerwacji można dokonywać osobiście w klubie lub telefonicznie. Do każdego klienta czy eventu podchodzę indywidualnie. W  zależności od okoliczności dostosowuje oferty i pokazy do ich potrzeb.

 

hot°: Jak wiemy Gogo Club to przede wszystkim występy profesjonalnych tancerek. W jaki sposób prowadzicie nabory no i co najważniejsze ile tancerek liczy sobie wasza klubowa drużyna?

 

Nasze tancerki wyróżniają się nieprzeciętną urodą, miłą aparycją, umiejętnością pracy w grupie i tego oczekujemy przy naborze. Nasza cudowna drużyna liczy kilkanaście tancerek. Nie trzeba mieć doświadczenia aby dołączyć do zespołu. Nowym dziewczynom oferujemy szkolenia a także zakwaterowanie, jeśli są spoza miasta.

 

  

 

hot°: Kasiu opisz proszę jak wygląda typowy wieczór w Euphorii, czyli czy gra dj i jak wyglądają same występy?

 

Jesteśmy jedynym klubem GoGo w Szczecinie, gdzie dj z wieloletnim doświadczeniem gra przez całą noc dostosowując muzykę zarówno pod tancerki jak pod klientów. Goście podziwiają najpiękniejsze  tancerki występujące na scenie topless. Tym co cenią sobie dyskrecję oferujemy prywatne tańce w osobnych Vip Roomach. Bogaty wybór trunków jaki posiadamy w ofercie barowej, jak również Panie w seksownej bieliźnie (erotycznych strojach) umilające czas swoim towarzystwem to atuty Euphorii GoGo Club. Do tego gustowne wnętrze, nastrojowa muzyka, taniec, atrakcyjne kobiety oraz w pełni zaangażowany personel zachęcający do  fantastycznej zabawy i dbający o to aby wieczór był wyjątkowy i niepowtarzalny.

 

  

 

 

hot°: Więc jeszcze na koniec może powiesz nam w jakie dni i wjakich godzinach jesteście otwarci?

 

Lokal czynny jest d poniedziałku do  środy od 21.00-3.00 i od czwartku do soboty 21.00-5.00. W niedziele klub jest nieczynny. Zapraszamy.

 

 

Euphoria Gogo

www.euphoriagogo.pl

Wojska Polskiego 78

70-482 Szczecin

 

EUPHORIA GOGO!

EUPHORIA GOGO!