Poniedziałki Muzyczne 08.02.2016.

08.02.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum Dawida, Dorota Umiastowska, Malinova

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida.

 


 

Na wstępie troszeczkę muzyki... W sumie cały czas jest o muzyce, ale teraz sobie czegoś posłuchamy... Ponadgodzinny, jeszcze świeży, pierwszy mix nagrany przeze mnie i Michaela Modoolara, jako Floating Groove.

 

Muzyka

Muzyka

 

 

Michal jest Polskim Bawarczykiem, współzałożycielem OSBA Records. Ponadto jest rezydentem w bardzo znanym i cenionym berlińskim klubie Salon Zur Wilden Renate. Tej nocy obok niego wystąpią MarioKotta oraz Jerry Jerson i Brat Beat. O kim mowa? O Michale Zietarze, związanym również z Pets Recordings. Impreza odbędzie się w sobotę 13-ego lutego. Polecam.

 

Link do wydarzenia na facebook

 

 

 

Na koniec pięć fajnych numerów, które ostatnimi czasy zapadły mi w pamięć.

 

Wideo

Wideo

Wideo

Wideo

Wideo

Wideo

Wideo

Wideo

Wideo

Wideo

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.