PONIEDZIAŁKI MUZYCZNE 14.12. : DAWID KORNIAK

14.12.2015 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum Dawida

Tak, to już dzisiaj. Na ten dzień wraz z Modoolarem długo czekaliśmy. Choć może nie do końca tak długo? Zależy jak na to spojrzeć... 

 

Floating Groove | Tanz Bar | fot. Malinova

 

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o muzykę. Już dzisiaj, czyli 14 grudnia 2015 roku wydajemy nasz pierwszy materiał muzyczny, naszą pierwszą EP. Wytwórnia, która zdecydowała się na wypuszczenie naszych dwóch numerów, to Elite Records Mexico... Tak, tak, z Meksyku. Kawał drogi.. Ta muzyczna stajnia działa już kilka ładnych lat. W zeszłym tygodniu podałem bodajże pięć numerów wypuszczonych wcześniej przez ER, które najbardziej utkwiły mi w pamięci. Ze znanych osobistości swoje związki z labelem mieli między innymi: Maya Jane Coles, Lazarusman, Djuma Soundsystem, Tiger Stripes, AKA AKA, Alex Dimou. Niezła śmietanka towarzyska :) Były również Polskie akcenty: Adam Zasada, Kaotik, Chmara...

 

Artwork of Waiting For EP

 

Na początku wspommniałem, że czekaliśmy na to długo, a może jednak niezbyt długo... Długo, w sensie że od dawien dawna każdy chciał zrealizować produkcję na labelu. A niezbyt długo dlatego, że wszystko stało się bardzo szybko. Okres pomiędzy wysłaniem tracków do wytwórni, a dniem dzisiejszym, to mniej więcej 2 miesiące... Mega szybko. Dosyć jednak ględzenia. Oto dwa numery, które zostaną wydane na "Waiting For" EP:

 

Waiting For

 

Muzyka

Muzyka

 

Disco Shit

 

Muzyka

Muzyka

 

Dajcie znać czy Wam się podobają... Już w styczniu wyjdzie druga EP, ale o tym już za tydzień :)

 

 

No dobrze, czas polecić coś na nadchodzący weekend...

 

Winter JungleNie wszystkie zweirzaki zapadają w sen zimowy, dlatego nie możemy o nich zapomnieć... Rozgrzejmy je już w najbliższą sobotę. W Tanz Bar do tańca zagrają: Daniel Stetting, Ja oraz Michał Chrzanowski. Startujemy o 23!

 

Link do wydarzenia

 

Na koniec polecany Mix na nadchodzący tydzień, który ostatnio mocno utkwił w moich uszach...

 

Electronic Groove.553 - Till Von Sein Mix

 

 

Do następnego poniedziałku!

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.