Poniedziałki Muzyczne: 20.06.

20.06.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny - Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida. Oto menu na dzisiejszy smaczny muzyczny poniedziałek:

 

 

 

Na początek chciałbym zaproponować 5 wybiórczych numerów do przesłuchania:

 

Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka

 

 

Teraz zdecydowanie polecam przejść do mixu nagranego przez niezwykle utalentowanego gracza elektronicznej sceny. Hraach dla Proton Radio!

 

Muzyka

Muzyka

 

 

Na sam koniec cztery numery , czyli EP autorstwa Benny'ego Grauer'a. Tytuł wydawnictwa dla Moodmusic Records, to "Falling". Spośród czterech numerów, które znalazły się na tej EP zdecydowanie chciałbym polecić remix do tytułowego utworu w wykonaniu Markusa Homma. Ponadto świetny jest remix utworu Other End w wykonaniu Affect! oraz oryginał "Falling".

 

Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.