Poniedziałki Muzyczne Dawida Korniaka 21.11.

21.11.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny - Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida. Co dzisiaj? Przede wszystkim zapowiedź 3 Urodzin Tanz Baru. Na imprezie zagra m.in. Mario Aureo, dlatego też postaram się przedstawić kilka jego ciekawych produkcji. Idąc za ciosem do posłuchania będzie również EP wytwórni, z którą Mario jest związany - Ritter Butzke Studio.

 

 

Zaczniemy od muzyki. Oto 5 numerów od Mario Aureo, które szczególnie warto usłyszeć!

 

Wideo

Wideo


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka

 

Przyszedł czas na Tanz Barowe urodziny! Jest co świętować, dlatego możecie spodziewać się konkretnych fajerwerków. Na imprezie zagrają: Mario Aureo (Berlin/Ritter Butzke Studio) oraz High.co.coon (Berlin/Kosmonaut). Support: Canalia naturalnie.

 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

 

 

Teraz czas na EP, która została wydana 18-ego listopada nakładem wytwórni Ritter Butzke Studio. Na materiale znalazło się pięć numerów. Usłyszymy tutaj m.in. Andre Schaaf, czy Gregory S.

 

Kliknij tutaj, aby przesłuchać całą EPkę

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.