Poniedziałki Muzyczne Dawida Korniaka vol. 8 / 2017 - 4 Urodziny Elektronicznego Szczecina

20.03.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny - Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida. Dzisiaj skupimy się na 4 Urodzinach inicjatywy Elektroniczny Szczecin. Impreza odbędzie się w najbliższy piątek!

 

 

Marzec, to naturalnie czas urodzin Elektronicznego Szczecina, lokalnej inicjatywy muzycznej, promującej elektronikę w naszym pięknym mieście. W tym roku wypadają już 4 urodziny! Przyjdźcie, celebrujcie je z nami i bawcie się tak dobrze, jak na każdej dotychczasowej edycji. Smaczku dodaje fakt, że imprezie będzie towarzyszył showcase berlińskiej wytwórni Monog Records, a także Release EP Night duetu Floating Groove. Joal z wytwórni Monog przyjedzie do nas ze swoim dynamicznym, nietuzinkowym live'em, natomiast Bruno znacie już bardzo dobrze, to będzie jego trzecia wizyta u nas! Do tańca zagrają:

 

TANZ BAR:

 

- Joal live

(Monog Records/M_nus/Knee Deep in Sound/Selador/Berlin)
Kliknij i sprawdź profil na soundcloud

 

 

- Bruno Otranto

(Monog Records/Novo Music/Ploetzlich am Meer 2016/Berlin)
Kliknij i sprawdź profil na soundcloud

 

 

- Floating Groove

(Monog Records/Elite Records/C&C Bookings)
Kliknij i sprawdź profil na soundcloud

 

 

- KARPINSKY
Kliknij i sprawdź profil na soundcloud

 

 

City Hall Club:

 

- DJ RED

hip hop, r'n'b, trap, classics
Kliknij i sprawdź profil na mixcloud

 

 

Zdjęcia na imprezie wykona: Malinova

 

Tax:
Lista FB - do godz. 24 - 10 PLN
po godz. 24 - 15 PLN

 

Kliknij tutaj - Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

 

Elektroniczny Szczecin - Zdjęciowe Retrospekcje

Elektroniczny Szczecin - Zdjęciowe Retrospekcje

 

  

Czwartym urodzinom będzie towarzyszło wydanie EP'ki autorstwa Floating Groove, któr współtworzę razem z Michael Modoolar. Premiera miała miejsce w poniedziałek 13 marca, wtedy też światło dzienne ujrzało pierwsze nasze wydawnictwo dla berlińskiej wytwórni Monog Records. Na materiale (odsłuch poniżej) znalazły się trzy utwory: Consciens oraz Verana w oryginalnych wersjach, a także remix Verany stworzony przez Patryka Molinariego z Ritter Butzke Studio. Nie będzie recenzji z mojej strony, to pozostawiam Wam. My jesteśmy zadowoleni. Miłego odsłuchu!;)

 

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

 

"Verana" EP możesz kupić na Beatport!

 

Link do całej EP na Soundcloud

 

Imprezie będzie towarzyszył również jeszcze jeden wyjątkowy akcent: showcase berlińskiej wytwórni Monog, którą reprezentować będą: Joal, Bruno Otranto oraz Floating Groove. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat samej wytwórni, to odsyłam do przeczytania wywiadu z Bruno Otranto, który ukazał się w marcowym wydaniu Hot Magazine (gazeta oraz portal).

 

Wywiad z Bruno Otranto - kliknij tutaj
Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.