Poniedziałki Muzyczne Dawida Korniaka

18.01.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Dawid Korniak, Dorota Umiastowska, Archiwum

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida.

 

 

Kolejna świetna edycja cyklu imprez Elektroniczny Szczecin Night już za nami. Kolejną odsłoną będą urodziny inicjatywy, które odbędą się w połowie kwietnia. Zapowiedziany jest gość specjalny, czołówka polskiej sceny live act. Ale więcej o tym z pewnością wkrótce. Dzisiaj zapowiedź 11 Urodzin Hot Magazine, do przesłuchania mix Bruno Otranto, a także kilka fajnych numerów, no i standardowo - dobra EP:)

 

 

Dzisiaj do przesłuchania zaserwuję Wam mix od Bruno Otranto, który grał w City Hall kilka miesięcy temu. Prawie 4 godziny świetnej, zmiksowanej muzyki. 

 

Muzyka

Muzyka

 

 

Do sprawdzenia pięć numerów, które znalazły się na wspólnej EP Harry Wolfman & Loz Goddard. Wydawnictwo nosiy tytuł "Square Lane EP", możecie usłyszeć previews. Całość ukaże się nakładem Dirt Crew Recordings, już za tydzień.

 

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

 

 

I na koniec cztery wybiórcze numery, które dzisiaj wybrzmiały z głośników:

 

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Muzyka

Wideo

Wideo

Muzyka

Muzyka

 

W ostatni piątek stycznia odbędzie się impreza, na której będziemy świętować działalność Hot Magazine.Event odbędzie się w piątek 29 stycznia, w zupełnie nowym lokalu, który powstanie w Czerwonym Ratuszu (wcześniej: Pierwsze Miejsce)! Impreza będzie swego rodzaju prologiem, przed lutowym otwarciem lokalu! Jesteście ciekawi? My również:) Na 11 Urodzinach Hota zagrają:

 

-Michael Modoolar (Floating Groove)

-Dj Semp One a.k.a Grycek (City Hall/Patio)

 

 

Muzyka: hip hop, rnb, classics, deep house, house, tech house.

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.