Poniedziałki Muzyczne na przełomie czerwca i lipca

27.06.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum

Coponiedziałkowy cykl Dawida Korniaka. Elektroniczny, choć w tej serii - Subiektywny - Szczecin. Polecane imprezy, utwory, mixy, relacje, sprawozdania. Bez reguły, bez sztampowości, bez schematów. Wedle widzimisię Dawida. Oto menu na dzisiejszy smaczny muzyczny poniedziałek:

 

 

W pierwszą sobotę lipca klub City Hall będzie świętował swoje urodziny już po raz dwunasty. Jak co roku klub przewiduje na swoje urodziny występ ciekawej osobistości ze świata muzyki. Z tej okazji zagra gość specjalny, prawdziwa ikona sceny elektronicznej - Alex Barck, który jest właścicielem wytwórni Sonar Kollektiv oraz jednym z założycieli Jazzanovy. Ponadto na urodzinach zagrają rezydenci klubu: Mario Kotta, Daniel Zachodni, Floating Groove (Dawid Korniak & Michael Modoolar), Brat Beat, Daniel Stetting, SempOne oraz Musk XL.

 

 

Wideo

Wideo

Wideo

Wideo

 

Link do Wydarzenia na Facebooku

 

 

W tej chwili i z tego miejsca chciałbym teraz wszystkich zaprosić do odsłuchania poniższych ośmiu snippetów. Jest to niewątpliwie pozycja godna uwagi. Każdego. Smaczku doda fakt, iż LP jest autorstwa chłopaka z Koszalina, a całość została wydana nakładem polskiej wytwórni o międzynarodowym zasięgu - STEP. Poniższe osiem numerów, to piękna przeplatanka disco, deep czy house'u. Każdy numer jest niezwykle przemyślany i dojrzały, a całość składa się na pięknie opowiedzianą historię chłopaka podążającego za marzeniami. Przyznam szczerze, że chyba po raz pierwszy nie mogę zdecydować się na wybór najlepszych kawałków.  Po prostu przesłuchajcie całość. Panie i Panowie - Das Komplex - "All For Love". 

 

Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka


Muzyka

Muzyka

 

 

Na zakończenie zapraszam do podcastu autorstwa The Glitz, który został nagrany specjalnie dal KaterMukke.

 

Muzyka

Muzyka

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.