Sedina alternatywne targi ślubne już w tą niedzielę!

11.10.2019 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Łukasz Popielarz

Sedina Wedding Fair to pierwsze szczecińskie alternatywne targi ślubne.  Wystawcy, których zaproszono do współpracy to nie tylko nieprzeciętni, wysokiej klasy fachowcy i rzemieślnicy. Dla nich przede wszystkim praca to pasja, a Wasza radość - ich najlepsze źródło inspiracji do tworzenia.Targi odbywają się już w tą niedzielę 13 października w Bulwary - Centrum Eventowo-Biznesowe (ul. Tadeusza Wendy 14)

 

 

 

Sedina alternatywne targi ślubne – w jakim sensie alternatywne?


Jest to alternatywna rzeczywistość ślubno-weselna do tej, która jest nam wszystkim znana i powielana z roku na rok. Alternatywa czyli coś co jest opcją do wyboru. Chcemy pokazać, że nie trzeba powielać schematów tylko organizować coś co jest inne, wyjątkowe i Wasze.

 

NIEDZIELA - 13.10 - Bulwary - Centrum Eventowo-Biznesowe - więcej info na: www.facebook.com/sedinaweddingfair


Jakich wystawców spotkamy na tegorocznej edycji?


Wystawców z całej Polski. Od biżuterii wykonywanej ręcznie, przez florystów, dekoratorów, fotografów, organizatorów, aż do wypożyczalni. Do wyboru do koloru, czyli wszystkich tych, których owszem z branży można stwierdzić, że spotka się wszędzie, ale w tym miejscu reprezentanci bez wątpienia potrafią „zaszaleć” razem z Waszymi marzeniami. Więc warto skorzystać z ich wyjątkowości.

 

 


Czy na targach będzie możliwość przymiarek czy zakupu produktów?


Oczywiście. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że targi rozpoczynają się o godz. 11:00, a kończą o godz. 17:00 - więc jak widzimy co edycję, kto pierwszy - ten lepszy! Co najważniejsze nasze targi mają na celu umożliwienie Wam rozmowy z usługodawcą bez zagłuszania głośną muzyką, bez wciskania na siłę ulotek. Nie znajdziecie tutaj kolportażu i miliona plakatów. Przymierzycie nie tylko biżuterię, ale i każdą usługę, którą się zainteresujecie. Sprawdźcie czy czujecie chemię z florystą czy fotografem - takie przymiarki są najważniejsze.


Czy Sedina skupia się na wystawcach lokalnych czy macie gości z całej Polski?


Mamy gości z całej Polski, co nas oczywiście bardzo cieszy. Wiele produktów znanych z sieci możecie zobaczyć na własne oczy. To co najważniejsze wiele światowych inspiracji realizują właśnie na targach nasi wystawcy. Można więc powiedzieć, że pozwalamy przenieść się tego dnia w różne zakątki świata :) chociażby duchowo!


Czytałem na waszym facebookowym wydarzeniu, że przy tej edycji czekają na gości dodatkowe atrakcje. Jakie?


Wpadliśmy na pomysł, aby jako ukłon do naszych odwiedzających zorganizować „Rozmowy w toku przygotowań” od godzin południowych w jednym z obiektów targowych odbywać się będą rozmowy w ramach, których odwiedzający poznają wiele ciekawych wskazówek i szczegółowych porad, dzięki którym bez wątpienia poradzą sobie na ścieżce przygotowań ślubnych. Nowością jest również hala namiotowa, która ma pokazać Parom Młodym, że realizacja ślubu w plenerze to jedna z najfajniejszych opcji.

 

Będą mogli zobaczyć taką halę na żywo oraz dowiedzieć się jak rozwiązać techniczne problemy związane z lokalizacją itd. To jednak nie jest koniec atrakcji - ponieważ przy tej edycji przygotowaliśmy konkurs, w którym mogą wziąć udział wszystkie pary odwiedzające nas 13. Października 2019 roku. Pula nagród opiewa na kilka tysięcy - więc z pewnością warto!

 

 


Kto tworzy Sedina Wedding Fair - alternatywne targi ślubne? Jakie macie plany na kolejną edycję? A może coś wcześniej?


Jest nas troje - rozpoczynając od rodzynka - Łukasz Popielarz, fotograf, a oprócz niego Bernadetta Kowalczyk (wedding planner&event manager) oraz Ula Markiewicz (dekoratorko-czarodziejka). Kolejna edycja na wiosnę - tam sporo zmian, ale na razie trzymamy wszystko w tajemnicy - śledźcie koniecznie nasze social media tam będziemy aktualizować wszystkie informacje!

 

 

--------------------------------------------------------------

 

Harmonogram · niedziela, 13 października 2019
11:00
Rozpoczęcie Targów
12:20
Rozpoczęcie Panelu "Rozmowy w Toku przygotowań"
12:30
zespół The Cothlets - występ
12:45
suknia ślubna - jak wybrać? cenne wskazówki na wesele? najważniejsze informacje na temat sukien dla tych posiadających
13:05
fotograf - wskazówki przed wyborem, w trakcie współpracy i nie tylko
13:20
dekoracje - morze pomysłów i wskazówek, cenne informacje i nie tylko
13:40
zespół The Cothlets - występ
13:55
muzyka na weselu - jak wybrać? kogo wybrać? i o czym rozmawiać z usługodawcami?
14:15
Wesele&Ślub w plenerze  - jakie są opcje, jak rozwiązać problemy? Jak zrealizować imprezę życia?
14:40
sala weselna - o co pytać i o czym rozmawiać na różnych etapach w trakcie organizacji wesela
15:05
zespół The Cothlets - występ
17:00
Zakończenie Targów

 

--------------------------------------------------------------

 

 

Sedina Wedding Fair 2019

Sedina Wedding Fair 2019

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.