Sierpień - Nowo miejsca warte waszej uwagi!

01.08.2019
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum miejsc

Hot Magazine wraz z Wami świętuje wakacyjny czas, w najnowszym, sierpniowym wydaniu przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych miejsc, które pojawiły się w ostatnim czasie na mapie Szczecina. Wybór jest bardzo różnorodny tematycznie, znajdziecie tutaj restauracje, kawiarnię, szkołę kickboxingu. Liczymy, że każdy wybierze tutaj coś dla siebie! Sprawdźcie sami!

 

Alternatywnie

 

  

 

#Alternatywnie - Specialty Coffee Na mapie Szczecina można ich znaleźć od 2017 roku i od pierwszego dnia zdobywają rosnącą grupę stałych gości. Codziennie poszukują kawowych nowinek i pogłębiają swoją wiedzę, by każdego dnia serwować Wam jeszcze doskonalszą kawę. Regularnie sprowadzają nowe, trudno dostępne w Polsce ziarna i parzą je różnymi metodami, szukając sposobu, który pozwoli wydobyć z nich pełnię smaku i aromatu. Dobiorą kawę, która spełni Twoje wymagania.

 

al. Wojska Polskiego 35

tel. 502 168 866

www.altcoffee.pl

www.facebook.com/alternatywnie.szczecin

 

 

Artetamina

 

  

 

Na parterze zielonej kamienicy, w sąsiedztwie powstającej galerii, mieści się kawiarenka o zagadkowej nazwie Artetamina. Przechodnie, mijając drugą stroną ulicy, spoglądają z zaciekawieniem w kierunku jej dużej witryny, za którą na białych ścianach bogato zdobionej secesyjnymi sztukateriami przestrzeni wiszą wielkie kolorowe obrazy. Kawa, niczym ona - przy każdym rendez vous odkrywa się na nowo, zapachem, bukietem, w zależności od ziarna, pory dnia, pogody, nastroju.

 

ul. Rayskiego 21

www.facebook.com/artetaminacoffee

 

 

Atmosphere Lounge & Bar

 

 

Lokal Atmosphere lounge & bar mieści się przy ulicy Jagiellońskiej, w świetnej lokalizacji na Deptaku Bogusława. Znajdziecie tutaj pyszne jedzenie, szczególnie polecamy Philadelphia steak, który oprócz soczystej wołowiny ma w sobie grillowane warzywa. Kucharze wkładają całe serce w swoje dania, abyście byli usatysfakcjonowani. Napijecie się tutaj specjalnie dla Was skomponowanych koktajli oraz w ramach relaksu, możecie zapalić aromatyczną shishę.

 

ul. Jagiellońska 10/3

tel. 729 644 280

facebook.com/atmosphereszczecin

 

 

High Kick Gym

 

  

 

High Kick Gym to profesjonalnie wyposażone miejsce w środku naszego miasta, które zaprasza swoim klimatem oraz bogatą ofertą zajęć, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów kick boxingu. Treningi grupowe odbywają się na różnych stopniach zaawansowania. Raz w miesiącu prowadzony jest nabór do grupy początkującej Intro. Podczas wakacji w wybrane soboty miesiąca prowadzone są darmowe treningi tylko dla kobiet. Na początku września rusza nabór do grup dziecięcych.

 

Plac Kilińskiego 3

tel. 796 129 017

www.highkickgym.pl

 

 

Restauracja Kresowa

 

  

 

Restauracja Kresowa to przytulne i eleganckie wnętrze oraz magiczny ogród. Dania kuchni polskiej i kresowej sprawią, że każda wizyta w restauracji będzie mile wspominana. W menu znajdują się potrawy z ryb słodkowodnych i morskich, dania mięsne, a także dziczyzna, sałatki i dania jarskie, pierogi, desery przygotowane przez naszych cukierników oraz pełna gama alkoholi z całego świata. W każdy sobotni wieczór, niepowtarzalny klimat tworzyć będzie muzyka na żywo.

 

al. Wojska Polskiego 67

tel. 91 433 22 30

facebook: Kresowa

 

 

Meet & Fit – Slow Food

 

  

 

Meet & Fit – Slow Food to sieć mało powierzchniowych punktów gastronomicznych typu bistro działających w modelu kuchni otwartej. W menu Meet & Fit znajduje się szeroki wybór burgerów z grillowaną wołowiną, drobiem oraz wegańskich, sałatki, frytki belgijskie oraz z batatów, smoothies owocowe i warzywne, soki tłoczone. W maju w całej sieci Meet & Fit pojawiły się roślinne burgery firmy Beyond Meat, które smakują jak mięso. Codziennie czekają na Was nowe promocje!

 

al. Wojska Polskiego 4

tel. 508 520 717

www.facebook.com/meetandfitszczecin

www.meetandfit.pl

 

 

The Ground Floor Szczecin

 

  

 

Od czerwca pracownicy kompleksu biurowego Baltic Business Park mają szansę zjeść ciepłe śniadanie lub pyszny lunch w nowo otwartej restauracji firmy Dussmann - The Ground Floor Szczecin. Restauracja jest zlokalizowana na parterze biurowca, a jej oferta skierowana jest głównie do osób pracujących w najbliższej okolicy. Już od godziny 7.30 Ground Floor zaprasza na śniadania na gorąco, pyszne kanapki, koktajle owocowe i warzywne które dodają siły i mocy na cały dzień.

 

ul. 1 Maja 38

tel. 505 615 493

facebook: The Ground Floor Szczecin