Trafo w lutym: OK SUPER wchodzi do TRAFO!

17.02.2016 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak i Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum OkSUPER

TRAFOstacja, to miejsce, które cieszy się dużą popularnością. Przyciąga, zaskakuje, niekiedy zadziwia, ale też pobudza myślenie czy wyobraźnię. Sztuka współczesna wraz z minimalizmem wypełniają budynek TRAFO, dając jej niepowtarzalny charakter. To wszystko zostanie wzbogacone jeszcze jednym elementem. Kojarzycie OK SUPER? Tak, właśnie przenoszą się ze swoimi pomysłami, doświadczeniami, a także całym ekwipunkiem do wnętrz trafostacji. Wypijecie niecodzienną herbatę, zjecie bajgla, a być może wiosną odwiedzicie taras, na którym odbędą się eventy… O tym wszystkim wyczytacie w poniższym wywiadzie.

 

 

hot°: Czego można spodziewać się po wejściu OK SUPER do TRAFO?


Idealnej symbiozy! Każda galeria i muzeum zyskuje na atrakcyjności mając w swojej ofercie kawiarnię jak i sklep, a conceptstore idealnie zgrywa się z działalnością takiej instytucji. Odświeżymy asortyment sklepu, skupiając się na ogólnopolskich markach, ale „localsów” też nie zabraknie. Sklep internetowy również dostanie nowe życie.


hot°: Poprzednia kawiarnia miała bardzo ograniczoną ofertę: kawa i w zasadzie jedno – dwa ciasta. Jak będzie wyglądało kawiarniane menu pod waszym przywództwem?


Chcemy skupić się na naparach i herbatach, by pokazać coś ciekawszego od popularnej „czarnej z cytrynką”. Do tego świeży bajgiel z Bajgli Króla Jana na lunch, aromatyczna kawa i wyluzowana atmosfera przełamująca muzealny charakter miejsca. Na dachu TRAFO znajduje się piękny taras, z którego od wiosny planujemy korzystać.

 


hot°: Jakie działania przewidujecie w TRAFO? Czy możemy spodziewać się jakichś ciekawych eventów?


Pierwszym wydarzeniem będzie otwarcie na początku lutego. Nowa przestrzeń daje nam wiele możliwości. W czerwcu zorganizujemy OK SUPER MARKET, ale do tego czasu na pewno można liczyć na ciekawy wykład czy warsztaty. Marzą nam się także śniadania w formie szwedzkiego stołu na tarasie!


hot°: Wiemy, że ten temat pewnie już Was męczy, ale co sprawiło, że zniknęliście z bulwarów?


Nie układała nam się współpraca z zarządcą, zainteresowani znajdą informacje na ten temat na facebooku. Najważniejsze, że ta zmiana okazała się pozytywna, ponieważ nadaje nowy tor działalności OK SUPER, pozwala się rozwijać oraz po prostu możemy pójść dalej. Możemy skupić się na innym charakterze produktów i wydarzeń, a także sprawdzić się w prowadzeniu kawiarni.

 


hot°: Sztuka współczesna wydaje się być idealnym mianownikiem. To może być bardzo ciekawe połączenie: Wy i TRAFO. Wasz zapał, wasze pomysły, dotychczasowe działania i klimat miejsca… Jak doszło do tego, że zaczniecie współpracować?


Na tę decyzję złożyło się wiele czynników. Właściwie nie szukaliśmy nowego lokalu, planowaliśmy poczekać z tym do wiosny. Na spotkaniu z Mikołajem Sekutowiczem w zupełnie innej sprawie dowiedzieliśmy się o planach Trafo, które potrzebowało odświeżenia kawiarni i zmiany asortymentu księgarni. Wszystko idealnie zgrało się w czasie.


hot°: Jak będzie się nazywał nowy lokal? Kiedy zaczynacie działać?
Zarówno sklep jak i kawiarnia, to nadal OK SUPER. Otwarcie planujemy w pierwsze dni lutego, a godziny otwarcia pokrywają się z otwarciami Trafo, czyli od wtorku do niedzieli w godzinach 11-19.

 

Wydarzenie facebook: Oficjalne otwarcie nowego OKSUPER

 

 

Otwarcie nowego #oksuper #trafo #trafostacja #szczecin #sztuka #wspolczesna

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Hot Magazine (@hot_magazine_szczecin)

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.