Twoja kariera w Concentrix!

14.01.2020 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski , Zdjęcia: Karolina Tarnawska

 

Concentrix CVG International jest międzynarodowym liderem w dynamicznie rozwijającej się branży telefonicznej obsługi klienta. To specjalista w dostarczaniu najwyższej jakości wsparcia technicznego globalnym liderom rynku technologii informatycznych, elektroniki komunikacyjnej oraz komunikacji. Dzięki stale rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi wsparcia w zakresie outsourcingu, firma ciągle się rozwija i wspiera już ponad 2000 producentów sprzętu i oprogramowania komputerowego. Firma posiada oddziały w ponad 40 krajach na całym świecie, prowadząc tzw. Customer Interaction Centers (Centrum Obsługi Klienta). Grupa zatrudnia łącznie ok. 225 tys. osób, z czego ponad 300 w Szczecinie.
--------------------------------------

 

 

Zacznijmy od początku i kilku zdań wprowadzenia. Czym zajmuje się firma Concentrix? Na jakich rynkach działacie?

Jesteśmy amerykańską korporacją, która stara się pomagać Klientom w rozwiązywaniu problemów. Nie ograniczamy się do jednej branży, ale z sukcesami łączymy pomoc zarówno w branży technicznej, podróżniczej, finansowej czy modowej.

 

Posiadamy swoje oddziały na sześciu kontynentach. Chcemy stać się największą na świecie firmą outsourcingową, bogatą w różnorodność i talent. Obsługujemy klientów z takich krajów jak: Wielka Brytania, Hiszpania, Francja, Włochy, Holandia, Niemcy, Szwecja i Polska. Cieszymy się, że jesteśmy pionierem na lokalnym rynku outsourcingowym. W 2020 roku będziemy obchodzić 15 rocznicę otwarcia naszego oddziału w Szczecinie. Już dzisiaj zapraszamy na nasze urodziny!

 

 

 

Jak się pracuje w tak dużej firmie jak Wasza?

Mamy nadzieję, że bardzo dobrze. Przykładamy bardzo dużą uwagę do atmosfery, jaka panuje u nas w firmie. Staramy się, żeby każdy z naszych pracowników czuł się tutaj jak w domu. Amerykański styl pracy, międzynarodowe środowisko i wartości jakimi kieruje się Concentrix sprawiają, że lubi się u nas pracować.

 

Rozwijając wątek z poprzedniego pytania: Kto u Was pracuje? Jakie cechy interpersonalne i umiejętności trzeba posiadać, żeby pracować w Concentrix?

Pracują u nas osoby pełne pasji i lubiące pomagać ludziom. Nasi pracownicy wiedzą, że to właśnie oni tworzą atmosferę firmy. Jesteśmy otwarci i bardzo przyjacielscy, więc każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie.

Poszukujemy osób, dla których własny rozwój i nauka języków obcych jest największą wartością. Od samego początku inwestujemy w naszych pracowników. Praca rozpoczyna się szkoleniem, które ma na celu przybliżenie zadań i obowiązków. Po zakończonym szkoleniu również oferujemy wsparcie na każdym etapie pracy.

 

Zdajemy sobie sprawę, że praca z Klientem jest wymagająca, dlatego umiejętność szybkiego uczenia się, analitycznego myślenia czy umiejętność pracy pod presją czasu są dodatkowymi atutami. Najważniejsze są dla nas chęci do pracy, resztą zajmiemy się my - proszę nam zaufać!

 

 

Wspomniała Pani wcześniej, że w przyszłym roku planujecie przyjąć kolejnych 150 osób. Na jakie stanowiska będziecie rekrutowali?

Zapowiada się bardzo ekscytująco! Będziemy poszukiwać Kandydatów, którzy biegle mówią po niemiecku, angielsku, francusku, włosku lub holendersku. Rekrutujemy na stanowiska konsultanta ds. obsługi klienta oraz konsultanta wsparcia technicznego.

 

 

"Każda zatrudniona u nas osoba ma szansę na awans na wyższe stanowisko takie jak Senior Agent, Mentor czy Team Leader"

 

 

Czy pracownicy Waszej firmy mają szansę na dalszy rozwój i rozwijanie swojej kariery zawodowej?

Jak najbardziej! Jako pracodawca bardzo mocno wspieramy naszych pracowników i ich rozwój.  Każda zatrudniona u nas osoba ma szansę na awans na wyższe stanowisko takie jak Senior Agent, Mentor czy Team Leader.

 

Nasi pracownicy mają również możliwość udziału w wewnętrznych rekrutacjach do zespołu Quality and Training. Staramy się szukać potencjału, który jest w naszej firmie. Jesteśmy pewni, że przy takiej ilości pracowników, talenty i potencjały tylko czekają, żeby dać im szansę na rozwój.

 

 

Na koniec małe podsumowanie. Jakie są wasze największe sukcesy minionego roku? Jakie macie plany na najbliższe pół roku?

W 2019 wystartowaliśmy 3 nowe projekty zwiększając liczebność naszych zespołów o ponad 100 osób. Dziś z naszego oddziału w Szczecinie oferujemy prace w 13 językach obcych, dając szanse osobom poszukującym stałego kontaktu i możliwości wykorzystywanie języka obcego bez opuszczania naszego miasta.

 

Zbliżający się 2020 będzie dla nas wyjątkowo szczególny, gdyż świętować będziemy 15 rocznicę otworzenia oddziału w Szczecinie. Z tego względu liczymy na pobicie tegorocznego wyniku i zwiększenie ilości zatrudnionych osób o kolejne 150 osób, co byłoby wspaniałym prezentem na 15 rocznicę.

 

 

 

Chcesz rozpocząć swoją karierę w Concentrix?
Koniecznie aplikuj!
rekrutacja@concentrix.com

 

------------------------------------------------------------

 

 

al. Wojska Polskiego 62
tel.+48 91 488 13 23
rekrutacja@concentrix.com
www.concentrix.com
www.facebook.com/concentrixpoland
www.instagram.com/concentrix_poland

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.