Wioletta Geyer otwiera drzwi do wielkiego świata

19.08.2019 0 komentarzy
Autor: Olivier Britton, Zdjęcia: Olivier Britton,

Wiele młodych dziewczyn marzy o karierze modelki czy udziale w konkursach piękności. Niektóre z tego „wyrastają”, inne próbują dosięgnąć swoich marzeń. Prezentujemy Wam wywiad z Wiolettą Geyer, nietuzinkową osobą, kobietą sukcesu i organizatorką konkursów piękności, która opowiedziała nam jak jej praca wygląda „od środka”. Jej ostatnim ogromnym sukcesem było doprowadzenie do zwycięstwa w finale i zdobycia korony Miss Polski 2018 przez Olgę Buławę pochodzącą ze Świnoujścia. W tym roku jej drogą podąża szczecinianka Paulina Polak, którą możecie poznać nieco bliżej w wywiadzie na kolejnej stronie Hota.

 

    

Pałac Rajkowo www.palacrajkowo.pl 

 

Pani Wioletto, Jak doszło do Pani współpracy przy organizacji wyborów Miss Polonia?


Moja współpraca z Biurem Miss Polski rozpoczęła się dwa lata temu. Od lat mieszkam w Warszawie, otaczam się osobami związanymi ze światem mediów, przedsiębiorcami i działaczami wielu organizacji. Myślę, że taka sieć znajomych i przyjaciół jest niesamowitym bodźcem do tego, by tworzyć rzeczy niemal niemożliwe. „Nowa Scena” jest producentem i organizatorem Festiwalu Piękna w Krynicy, m.in.


Miss Polski, Miss Polski Nastolatek, Mister Polski, Miss Supranational, Mister Supranational. Kandydatki z naszego województwa od wielu lat zdobywają najbardziej prestiżowe tytuły na konkursach piękności. W zeszłym roku wygrała dziewczyna ze Świnoujścia Olga Buława, miała Pani w tym swój udział. Jak wyglądają castingi i czym się Pani kieruje wybierając kandydatki?


Tak to prawda, że najwięcej miss pochodzi z naszego regionu. Przykładem jest nasza zeszłoroczna finalistka Olga Buława, która zdobyła tytuł i koronę Miss Polski 2018 reprezentując nasze województwo w finale ogólnopolskim, który odbył się w Krynicy Zdrój. Finał transmitowany był przez Telewizję Polsat. W takcie wyborów piękno jest brane pod uwagę w pierwszej kolejności, jednak równie ważna jest oryginalność, przebojowość, umiejętność ładnego wypowiadania się, empatia, sympatyczne podejście do koleżanek. Oczywiście są też wymogi takie jak odpowiedni wzrost czy wiek kandydatek, które chcą wziąć udział w konkursie.


Jakiej rady udzieliłaby Pani dziewczynom marzącym o starcie w konkursie piękności?


Taki konkurs to drzwi do wielkiego świata, i to od uczestniczek zależy co zrobią z tą szansą. Uczestnictwo daje popularność, media społecznościowe sprawiają, że kandydatki udostępniając swoje zdjęcia i posty z castingów zyskują obserwatorów z wielu zakątków. Popularność w sieci przenosi się także na życie codzienne, kontakty, nowe znajomości itp. Tak naprawdę jest to pierwszy krok do sławy.

 

  

Pałac Rajkowo www.palacrajkowo.pl 

 
Czy organizacja takiego prestiżowego wydarzenia jakim są wybory Miss Polski jest dużym wyzwaniem logistycznym?


Przy organizacji takich eventów na pewno przydają się ogromne pokłady cierpliwości (do samej siebie, współpracowników, do rzeczy, na które nie ma się wpływu, czy też czasu, który biegnie nieubłaganie). Organizator powinien być wszechobecny, dobrze poinformowany, ale także bardzo spokojny, aby stres towarzyszący konkursowi malał, a nie piętrzył się z każdym dniem. Najtrudniejszą częścią jest nie sama organizacja, ale castingi, pozyskanie sponsorów, które wymaga wiele cierpliwości i poświęconego czasu. Taka procedura przygotowań do finału trwa wiele miesięcy.

 

Planuje Pani kolejne, równie ciekawe projekty? Gdzie będzie można Panią spotkać w najbliższym czasie?


Następnym moim projektem są wybory „Miss Festiwalu Gwiazd Sportu” w Dziwnowie. Odbędą się one 16 sierpnia podczas „Festiwalu Gwiazd Sporu” organizowanego od wielu lat przez Gminę Dziwnów. W tym czasie do Dziwnowa przyjeżdżają największe Gwiazdy Polskiego Sportu.


We wrześniu czeka nas otwarcie Prestiżowego Clubu Biznesowego - „Elite Club Monaco Warsaw”, jest to pierwsza w Polsce filia klubu, która ma siedzibę w Niemczech i Monaco. Klub wspiera wiele organizacji charytatywnych w Polsce i na świecie. Poprzez uczestniczenie w spotkaniach, członkowie mają styczność z celebrytami, politykami, a w przypadku delegacji zagranicznych nawet z rodzinami królewskimi.

 

Pałac Rajkowo www.palacrajkowo.pl 

 

"W takcie wyborów piękno jest brane pod uwagę w pierwszej kolejności, jednak równie ważna jest oryginalność, przebojowość, umiejętność ładnego wypowiadania się, empatia, sympatyczne podejście do koleżanek".

 

 

Wioletta Geyer,

misspolski.szczecin@wp.pl

 

 

WIOLETTA GEYER OTWIERA DRZWI DO WIELKIEGO ŚWIATA

WIOLETTA GEYER OTWIERA DRZWI DO WIELKIEGO ŚWIATA

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.