Kastelo rodzinna firma eventowa!

23.05.2019 0 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum miejsca

W majowym wydaniu magazynu Hot Rodzinka, przyjrzymy się rodzinnej firmie eventowej. „Kastelo”. To drugie „dziecko” właścicieli znanych i lubianych „Baloników na druciku”. Zajmują się organizacją m.in. festynów, urodzin, animacji weselnych oraz wszelkiego rodzaju imprez plenerowych. Rozmawiamy z event managerką firmy Panią Aleksandrą Wilk, która opowiedziała nam jak rozpoczęła się jej przygoda z tą branżą. Dowiecie się również jak wygląda organizacja takich wydarzeń i jakie atrakcje czekają na wszystkich zainteresowanych! 

  

Jak rozpoczęła się Pani praca w firmie „Kastelo”?


Moja przygoda z „Kastelo” rozpoczęła się 6 lat temu, kiedy to po raz pierwszy pojechałam na festyn. Pamiętam jak dziś, obsługiwałam stanowisko malowania buziek. Od początku wiedziałam, że eventy to jest to w czym czuję się jak ryba w wodzie. Po mojej pierwszej imprezie praktycznie od razu zaczęłam samodzielnie prowadzić animacje. Miałam duże doświadczenie w pracy z dziećmi jak na tak młodą osobę, ponieważ od wielu lat byłam harcerskim wychowawcą.


Po animacjach przyszedł czas na prowadzenie festynów. Było to dla mnie coś nowego, jednak gdy tylko dostałam mikrofon do ręki od razu wiedziałam co robić! Uwielbiam prowadzić imprezy, a jeszcze bardziej organizować je! Od 3 lat jestem event managerem Kastelo. W mojej pracy skupiam się na klientach i ich oczekiwaniach, które realizuję. Moje imprezy są dopracowane z dbałością o każdy szczegół. Zawsze szczerze doradzam i podchodzę indywidualnie do każdego klienta. Uwielbiam moment tworzenia ofert, a jeszcze bardziej kiedy wywołują uśmiech na twarzach klientów. Prowadząc Kastelo wiem, że jestem na odpowiednim miejscu, dzięki czemu w pełni mogę się realizować.


Jak długo działacie na szczecińskim rynku i jakiego typu imprezy organizujecie?


Jesteśmy firmą, która od 6 lata działa na terenie całego województwa. Specjalizujemy się w organizacji przede wszystkim: festynów, urodzinek, animacji weselnych i komunijnych,imprez prywatnych oraz dla dzieci pracowników firm. Organizujemy również imprezy dla dorosłych, natomiast głównie skupiamy się na imprezkach dla najmłodszych.

 

  


Przychodzi do Was przykładowa szczecińska rodzinka, która chce zorganizować urodziny dla dziecka. Co ciekawego możecie jej zaproponować?


Posiadamy szeroką ofertę urodzinową. Można w niej odnaleźć między innymi klasyczne animacje urodzinowe, tematyczne, fabularne oraz cieszące się dużą popularnością gry terenowe. Zawsze dowiadujemy się wcześniej jakie są zainteresowania jubilata oraz w jakim wieku są goście dzięki czemu możemy pomóc w doborze odpowiedniego programu imprezy.

 

Na specjalne życzenie klientów tworzymy również nowe scenariusze urodzinek- żadna tematyka nam niestraszna!W naszej ofercie urodzinowej posiadamy także atrakcje dodatkowe takie jak: wielkie bańki mydlane, malowanie buziek, wizyta żywej maskotki, zamykanie w bańce mydlanej, dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa i inne


Opowiedzcie nam coś więcej o sobie i o tym jak wygląda Wasza codzienna praca przy organizacji wydarzeń?


Kastelo tworzą ludzie z pasją. Nasz team to osoby kreatywne, które uwielbiają swoją pracę, przez co zarażają innych pozytywną energią. Dbamy nie tylko o dobrą zabawę, ale również o bezpieczeństwo, które jest dla nas priorytetem podczas imprezy.


Na miejsce wydarzenia zawsze przyjeżdżamy wcześniej, aby rozstawić sprzęt i punktualnie rozpocząć event. Wiemy, że każda impreza jest inna oraz budzi różne oczekiwania dlatego jesteśmy elastyczni i łatwo nawiązać z nami kontakt. Posiadamy duże doświadczenie dlatego zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest indywidualne podejście do klienta.

 

  

 

  


Czy Wasza firma to tylko ludzie, czy posiadacie również jakiś park maszyn?


Ludzie są zdecydowanie najważniejsi bo taka jest filozofia naszej firmy! A, tak na poważnie oczywiście! Posiadamy dwie gigantyczne zjeżdżalnie, dmuchaną ściankę wspinaczkową, zamki do skakania, całą flotę małych zamków dla najmłodszych, maszyny do waty cukrowej, popcornu i wiele, wiele innych


Jakie macie plany na sezon wiosenny/weselny? Gdzie możemy Was spotkać?


Niedawno oficjalnie rozpoczęliśmy sezon imprez plenerowych. Możecie nas spotkać na różnych festynach (i nie tylko ) na terenie całego województwa.
W tym sezonie będą królowały festyny plenerowe, animacje weselne i komunijne oraz urodziny- gry terenowe, z których słyniemy. Współpracujemy z restauracjami i dworkami weselnymi na terenie Szczecina i okolic, gdzie od początku maja ruszamy z animacjami komunijnymi, no i oczywiście weselnymi!

 

www.kastelo.pl
www.facebook.com/kasteloevent
www.instagram.com/kasteloevent

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.