Odwiedzamy Berlin: Kolorowy świat czekolady Ritter Sport

15.02.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Materiały promocyjne

Z pewnością większość z nas była co najmniej raz w stolicy Niemiec. Powody? Dla jednych fakt, że jest to największe sąsiednie miasto w naszym obrębie, dla drugich po prostu szał zakupowy, a dla jeszcze innych powodem jest duża ilość atrakcji. W lutym przedstawimy wam nowe, ciekawe miejsce, prawdziwą gratkę dla fanów czekolady. Gwarantujemy, że są tacy zarówno wśród najmłodszych, jak i starszych!;) Jest to pierwszy flagowy sklep Ritter Sport. Powierzchnia, to prawie 1000 m2 i aż 3 piętra! Doskonałe miejsce na zakupy, radość z poznawania czekolady, a także tworzenie własnej. Poznajcie zatem Kolorowy Świat Czekolady Ritter Sport!

 

 

Ritter Sport - Kolorowe Chocoworld, to nazwa miejsca na Gendarmenmarkt, w samym sercu Berlina. Zostało stworzone po to, aby połączyć uroki słodkiej czekolady z rozrywką. Miejsce to zrobi wrażenie zarówno na dzieciach, jak i na dorosłych. Po pierwsze - goście mali i duzi nauczą się czegoś o produkcji czekolady, na tak zwanej ścieżce czekolady. Następnie fani czekolady między 7, a 18 rokiem życia mogą skonfrontować swoją nowo zdobytą wiedzę w pracowni czekolady. Tutaj można stworzyć swoją ulubioną odmianę czekolady. ChocoCafé jest idealnym miejscem na relaks po zakończeniu zwiedzania. Co ciekawe miejsce to znajduje się w zestawieniu TOP 10 w Berlinie – zajrzyjcie na stronę: www.top10berlin.de.

 


ChocoSklep - Tutaj miłośnicy czekolad zakochają się w niej na nowo (lub jeszcze mocniej). Znaleźć tutaj można opakowania na prezenty, a także wydania specjalne, kolekcjonerskie. Złożycie tu swój własny czekoladowy upominek, jaki tylko chcecie!

 

 

Choco Wystawa - Jak wygląda drzewo kakaowe? W jaki sposób ziarno kakaowe zmienia się w czekoladę? Wykorzystajcie swoje zmysły wzroku, słuchu, zapachu, smaku i dotyku, aby odsłonić wszystkie tajemnice i odkryjcie świat czekolady poprzez zabawę!

 


Choco Warsztaty - Twoje dziecko również może zostać czekoladnikiem! Jak to zrobić? Wystarczy zapisać się na warsztaty trwające 75 minut! Czy z gorzkiej czekolady, czy z orzechami laskowymi, czy z cukierków - pełna dowolność, każdy tworzy co chce! Warsztaty pomieszczą 16 osób jednocześnie. Koszt: 10 € za osobę, 7 10 € dla grup szkolnych. Uwaga rejestracja odbywa się drogą Internetową!

 

 

To co warto wiedzieć:

 

Bezpłatny wstęp do Ritter Sport Kolorowe Chocoworld!
Zalecany wiek: 7 lat +
Godziny otwarcia oraz wstęp:
pon. - śr. 10-19
czw. - sob. 10-20
niedz. 10-18
Ocena miejsca wg. Trip Advisor: 4,5

 

 

Colorful ChocoWorld Berlin
Französische Strasse 24 (Mitte)
10117 Berlin
tel. +49 (0)30 20 09 5 0 80
e-mail: bunteschokowelt@ritter-sport.de
www.ritter-sport.de

 

 

Źródła: www.top10berlin.de, www.ritter-sport.de

 

Kolorowy świat czekolady Ritter Sport

Kolorowy świat czekolady Ritter Sport

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.