Warsztatownia - raj dla dzieci!

27.06.2017 0 komentarzy
Autor: Marcin Homis, Zdjęcia: Archiwum Warsztatowni

W naszym nowym cyklu chcielibyśmy zaprosić Was do szczecińskiej firmy, która pomoże Waszym dzieciom odnaleźć, nieodkryte pokłady kreatywności i zobaczyć, że można spędzić czas w inny sposób niż przed komputerem. Warsztatownia to miejsce, w którym można zorganizować urodziny, a także uczestniczyć w warsztatach plastycznych, które są skierowane również dla dorosłych! Dzieci i młodzież może również skorzystać z jedynego w swoim rodzaju Escape Roomu, który został stworzony specjalnie dla nich. Zapraszam Was do rozmowy z Panią Anną Dworakowską – właścicielką Warsztatowni.

 


hot°: Od kiedy działacie na szczecińskim rynku i jaka misja przyświecała Wam w momencie otwarcia „Warsztatowni”?


Anna Dworakowska: Jesteśmy wciąż firmą młodą, ale nie brakuje nam pomysłów ani chęci do pracy. Naszym celem jest 'wyciągnięcie' dzieci i ich rodziców z domu i zaproszenie do udziału w magicznych wydarzeniach: warsztatach, półkoloniach, urodzinach.

 

 

Pragniemy pokazać, że atrakcje w Szczecinie to coś więcej niż zabawa w kulkach ;) W Warsztatowni nie tylko powstają dzieła, ale także budzą się emocje. Tym, którzy potrzebują 'oddechu' dedykujemy strefę relaksu i kojące zajęcia twórcze.

 


hot°: Dzieci, które przychodzą do Was na warsztaty, czymś Was zaskakują?


Przede wszystkim nieograniczoną kreatywnością, otwartością na nowe doświadczenia, samodzielnością w podejmowaniu decyzji jak dana praca ma wyglądać, z czego może być wykonana. Dzieci zaskakują nas ogromną chęcią pracy, udziału w procesie twórczym, autentyczną radością tworzenia i poznawania nowych materiałów oraz narzędzi.

 


hot°: Widzę, że organizujecie twórcze półkolonie dla najmłodszych. Jak wyglądają takie półkolonie i czego dzieci mogą się spodziewać?

 


Półkolonie będą czasem bardzo twórczym, pełnym atrakcji. Dzieci rozwiążą pokój zagadek Piracka Przygoda, odetchną w stresie relaksu. Każdego dnia planujemy wykonać dwie prace przestrzenne, każdą w innej technice. Po tygodniu pobytu u nas każde dziecko będzie miało własnoręcznie wykonaną doniczkę, samodzielnie zaprojektowane puzzle, ogromny papierowy kwiat, kamienną rzeźbę oraz wiele innych wspaniałych prac.

 

 

Nasze półkolonie to także wyjścia w teren — zwiedzanie Szczecina, aktywna zabawa w miejscach, którymi dysponuje nasze piękne miasto. Będziemy eksperymentować, czarować, śmiać się i tańczyć. Sprawdzony catering dostarcza nam wyśmienite posiłki, a nasza pani fotograf uwiecznia te wyjątkowe chwile. Dzieci przebywają u nas w małych grupach, pod okiem doświadczonej kadry, w domowej atmosferze i przepięknym, twórczym miejscu, jakim jest Warsztatownia.


hot°: Co jeszcze znajduje się w Waszej ofercie prócz półkolonii ? Jakie imprezy można u Was zorganizować?


Naszym atutem są niezwykłe urodziny: pirackie pełne wrażeń, kreatywnie twórcze oraz relaksujące SPA. W miękkich szlafroczkach dzieci przygotowują naturalne kosmetyki, ozdabiają klapki, korzystają z aromaterapii. Rozwiązują Escape Room, tworzą pirackie prace plastyczne. Wykonują rzeźby lub malują obrazy. Wybór należy do Waszych pociech i do Was — my realizujemy Wasze marzenia.

 


hot°: Z tego, co mi wiadomo, jesteście jedynym miejscem w Szczecinie, gdzie dzieci mają swój własny Escape Room – jak to wygląda?


Piracka Przygoda to pokój zagadek, w którym bawią się nie tylko dzieci ale całe rodziny. Na odnalezienie klucza do wyjścia i uwolnienie tajemniczego członka załogi jest 60 minut. W tym czasie należy rozwiązać szereg zadań i zagadek, otworzyć kilka kłódek, odnaleźć rozwiązanie pojawiających się trudności. Liczy się współpraca, spryt i pomysłowość. Nie zabraknie również drobnych podpowiedzi. Do pokoju zapraszamy 2-5 osób, w tym przynajmniej jedną osobę dorosłą. Wystarczy dokonać rezerwacji na naszej stronie internetowej i przyjść 5 minut przed wyznaczonym czasem. Gwarantujemy udaną zabawę!

 


hot°: Fajnie, że takie miejsca jak Wasze są na mapie Szczecina. Dziękuję za wywiad!

 

Warsztatownia
Tel. 502 523 884
Ul. Małopolska 5
Polub Warsztatownie na Facebooku!
Odwiedź stronę internetową Warsztatowni!

 


 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Lokalizacja

Lokalizacja