Odwiedzamy Restaurację: Dwa Smoki

22.07.2016 1 komentarzy
Autor: Dawid Korniak

W lipcu odwiedziliśmy nową chińską restaurację Dwa Smoki. Z tym miejscem wiąże się miła obsługa, ale przede wszystkim bardzo dobre jedzenie. Ponadto dodatkowym plusem jest ogródek - idealny na ciepłe letnie dni. Zapraszamy do przeczytania naszego wywiadu z właścicielami restauracji Dwa Smoki.

 

 

hot°: Skąd pomysł na nazwę lokalu? Jak długo trwał proces otwierania lokalu i dostosowywania go do Waszych potrzeb?


Zamysł był taki, że działamy we dwójkę, a Smok kojarzy się z Chinami... Stąd Dwa Smoki. Smoki w  kulturze chińskiej odgrywają ważną rolę, jest to dla nas dobre skojarzenie. A cały proces trwał trzy wykańczające miesiące, ale było warto ;)

 

 

hot°: Dlaczego warto odwiedzić Dwa Smoki?


Przede wszystkim jest ogródek, gdzie inne lokale z kuchnią chińską tego nie mają. Duże porcje,  schludny lokal, obsługa zainteresowana klientem. Istotna jest także nasza lokalizacja, mieścimy się w centrum miasta, więc wracając z pracy, czy idąc na spacer - można nas odwiedzić.

 

 

 

hot°: Co znajdziemy w Waszym menu? Które pozycje powinny być obowiązkowe do spróbowania?


Ponoć są to sajgonki oraz wieprzowina curry na ostro. Dania z drobu, wieprzowiny, wołowiny, krewetki, zupy orientalne.... wszystko to, co najlepsze w kuchni chińskiej.

 

 

hot°: Czym zamierzacie przyciągnąć do siebie szczecińską klientelę?

 

Planujemy w jeden z najbliższych weekendów zrobić na naszym ogródku otwarcie. Szykujemy wiele niespodzianek dla naszych klientów, będzie można zjeść oraz wypić zimne piwko ;) Informacji szukajcie na naszym Facebooku.

 

 

 

hot°: Jak oceniacie lokalną konkurencję? Czym chcecie się wyróżniać?


Liczymy się z konkurencją, jednakże chcemy skupić się na sobie - to jest kluczem do sukcesu, oczywiście traktując konkurencję z szacunkiem. Mamy nadzieję, że za kilka lat Smoków będzie więcej niż Dwa ;). Wygrywamy lokalizacją, smakiem i obsługą.

 

 

hot°: Porozmawiajmy teraz o cenach... W jakich cenach zjemy przykładowo: zupę, dania główne?


Zupy zjemy od 7,90 zł, danie główne od 15,90 zł, a wersją pośrednią mogą być sajgonki lub boxy (od 11,90). Za pośrednictwem naszej strony internetowej można zamówić danie z dowozem.

 

 

 

hot°: Wielu ludzi poluje na promocje ;) Czy przewidujecie jakieś zniżki?

 

Oczywiście! Niedługo będzie groupon, będą promocje dla studentów, a także myślimy o programie lojalnościowym dla naszych stałych klientów.

 

 

 

Dwa Smoki
ul. Monte Cassino 36C
te. 603 777 653
Odwiedź Stronę Internetową

Odwiedź Facebook!

Komentarze

Komentarze

lala
15:28 22.09.2017
no i nawet się rok nie utrzymało :(
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.