Miejsca/Wywiady/Recenzje

2017-08-08 0 komentarzy

Odwiedzamy Solony Karmel!

Autor: Dawid Korniak / Zdjęcia: Archiwum własne

Dlaczego warto wybrać się na Prawobrzeże? Między innymi dlatego, że ta część Szczecina w końcu doczekała się lodziarni z prawdziwego zdarzenia. W lipcu, na terenie Centrum Handlowego Helios otwarty został lokal serwujący lody rzemieślnicze, o pięknej nazwie - Solony Karmel.

 


Lody wytwarzane są na miejscu. Smaki zmieniają się praktycznie codziennie, znajdziecie tu klasyki owocowe, śmietankowe, czy czekoladowe, ale także oryginalne, unikatowe, czy eksperymentalne, np. ambrozja, cytryna-bazylia, czy kokos malibu. Oczywiście lodziarnia oferuje także pyszną kawę oraz kilka rodzajów ciast. Jak zapewniają ludzie związani z Solonym Karmelem: „w przyszłości nasza oferta będzie się stopniowo powiększała”.

 

 

 


Wnętrze lokalu jest nowoczesne. Duże szyby nadają temu miejscu przestrzeni. Nie brakuje tutaj minimalistycznych lamp, czy obrazów. Solony Karmel to miejsce przyjazne całym rodzinom. Specjalnie dla dzieci, przygotowano tutaj kącik, w którym dzieci mogą spędzić miło czas.

 

 

 


Podsumowując: Solony Karmel to fajna nowość na Prawobrzeżu. Można tu miło spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny, degustując wiele ciekawych smaków lodów, czy popijając pyszną kawę. Polecamy.

 

 

 

 

Solony Karmel 
ul. Rydla 52
tel. 506 060 944
Polub na Facebooku!

 

Wideo

Wideo

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Podziel się artykułem

Podziel się artykułem

Przeczytaj także

Bobby Burger Szczecin
18-08-2017 Piotr Żelachowski
Miejsca/Wywiady/Rece...
Bobby Burger Szczecin
Historia BB zaczęła się w 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych zainspirowanych amerykańską kulturą miejską, postanowiło stworzyć food truck’a serwującego burgery, mające b...
Smak PRL - Tradycyjne zapiekanki
17-08-2017 Dawid Korniak
Miejsca/Wywiady/Rece...
Smak PRL - Tradycyjne zapiekanki
Smak PRL to prawdziwy powrót do przeszłości. Przy Placu Kościuszki powstał lokal, który serwuje zapiekanki rodem z PRL. W menu znajdziecie dziesięć propozycji zapiekanek...
Marina Restaurant
17-08-2017 Dawid Korniak
Miejsca/Wywiady/Rece...
Marina Restaurant
Marina Restaurant to miejsce, o którym dowiaduje się coraz więcej szczecinian. Na Marinie, przy ulicy Przestrzennej mieści się restauracja, która swoim klimatem przyciągn...