Miejsca/Wywiady/Recenzje

2017-08-08 0 komentarzy

Odwiedzamy Solony Karmel!

Autor: Dawid Korniak / Zdjęcia: Archiwum własne

Dlaczego warto wybrać się na Prawobrzeże? Między innymi dlatego, że ta część Szczecina w końcu doczekała się lodziarni z prawdziwego zdarzenia. W lipcu, na terenie Centrum Handlowego Helios otwarty został lokal serwujący lody rzemieślnicze, o pięknej nazwie - Solony Karmel.

 


Lody wytwarzane są na miejscu. Smaki zmieniają się praktycznie codziennie, znajdziecie tu klasyki owocowe, śmietankowe, czy czekoladowe, ale także oryginalne, unikatowe, czy eksperymentalne, np. ambrozja, cytryna-bazylia, czy kokos malibu. Oczywiście lodziarnia oferuje także pyszną kawę oraz kilka rodzajów ciast. Jak zapewniają ludzie związani z Solonym Karmelem: „w przyszłości nasza oferta będzie się stopniowo powiększała”.

 

 

 


Wnętrze lokalu jest nowoczesne. Duże szyby nadają temu miejscu przestrzeni. Nie brakuje tutaj minimalistycznych lamp, czy obrazów. Solony Karmel to miejsce przyjazne całym rodzinom. Specjalnie dla dzieci, przygotowano tutaj kącik, w którym dzieci mogą spędzić miło czas.

 

 

 


Podsumowując: Solony Karmel to fajna nowość na Prawobrzeżu. Można tu miło spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny, degustując wiele ciekawych smaków lodów, czy popijając pyszną kawę. Polecamy.

 

 

 

 

Solony Karmel 
ul. Rydla 52
Polub na Facebooku!

 

Wideo

Wideo

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Podziel się artykułem

Podziel się artykułem

Przeczytaj także

Kult Kebab zaprasza!
11-12-2017 Piotr Żelachowski
Miejsca/Wywiady/Rece...
Kult Kebab zaprasza!
Kult Kebab nowo otwarty szczeciński lokal serwujący oczywiście te kultowe w naszym mieście danie. Reklamują się swoim niepowtarzalnym smakiem: warzywami połączonymi z wys...
Odwiedzamy Balans Cafe
05-12-2017 Piotr Żelachowski
Miejsca/Wywiady/Rece...
Odwiedzamy Balans Cafe
Balans Café to nowa szczecińska kawiarnia. Miejsce tworzone z pasją i sercem. W lokalu można zjeść zdrowe śniadanie, napić się kawy - również alternatywnej, skosztować ci...
Grudniowe nowości gastronomiczne
30-11-2017 Piotr Żelachowski
Miejsca/Wywiady/Rece...
Grudniowe nowości gastronomiczne
Gastronomiczny Szczecin rozpędza się coraz bardziej, z rozmachem powiększając się o kolejne osiem restauracji. Tym bardziej mamy przyjemność wam o nich opowiedzieć, w zwi...