Miejsca/Wywiady/Recenzje

2017-08-08 0 komentarzy

Odwiedzamy Solony Karmel!

Autor: Dawid Korniak / Zdjęcia: Archiwum własne

Dlaczego warto wybrać się na Prawobrzeże? Między innymi dlatego, że ta część Szczecina w końcu doczekała się lodziarni z prawdziwego zdarzenia. W lipcu, na terenie Centrum Handlowego Helios otwarty został lokal serwujący lody rzemieślnicze, o pięknej nazwie - Solony Karmel.

 


Lody wytwarzane są na miejscu. Smaki zmieniają się praktycznie codziennie, znajdziecie tu klasyki owocowe, śmietankowe, czy czekoladowe, ale także oryginalne, unikatowe, czy eksperymentalne, np. ambrozja, cytryna-bazylia, czy kokos malibu. Oczywiście lodziarnia oferuje także pyszną kawę oraz kilka rodzajów ciast. Jak zapewniają ludzie związani z Solonym Karmelem: „w przyszłości nasza oferta będzie się stopniowo powiększała”.

 

 

 


Wnętrze lokalu jest nowoczesne. Duże szyby nadają temu miejscu przestrzeni. Nie brakuje tutaj minimalistycznych lamp, czy obrazów. Solony Karmel to miejsce przyjazne całym rodzinom. Specjalnie dla dzieci, przygotowano tutaj kącik, w którym dzieci mogą spędzić miło czas.

 

 

 


Podsumowując: Solony Karmel to fajna nowość na Prawobrzeżu. Można tu miło spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny, degustując wiele ciekawych smaków lodów, czy popijając pyszną kawę. Polecamy.

 

 

 

 

Solony Karmel 
ul. Rydla 52
Polub na Facebooku!

 

Wideo

Wideo

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.
Podziel się artykułem

Podziel się artykułem

Przeczytaj także

Wild West po szczecińsku!
18-10-2017 Dawid Korniak
Miejsca/Wywiady/Rece...
Wild West po szczecińsku!
Wild West rusza na podbój Bulwarów! Wild West jest kameralną restauracją oferującą oryginalne dania kuchni amerykańskiej, zlokalizowaną w sercu Szczecina - na szczeciński...
Pizzeria Fresca - smaki Italii
13-10-2017 Dawid Korniak
Miejsca/Wywiady/Rece...
Pizzeria Fresca - smaki Italii
Fresca to kameralna pizzeria, która zlokalizowana jest w centrum Szczecina, przy ul. Langiewicza 20. W menu znajdziecie oczywiście pizze, ale to nie wszystko: dania z pie...
Przystanek Szczecin
05-10-2017 Dawid Korniak
Miejsca/Wywiady/Rece...
Przystanek Szczecin
Przystanek:Szczecin to nowe miejsce na szczecińskiej mapie gastronomicznej, które powstało na początku wakacji. Lokal udowadnia, że kameralna, osiedlowa gastronomia także...