Odwiedzamy Solony Karmel!

08.08.2017 0 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum własne

Dlaczego warto wybrać się na Prawobrzeże? Między innymi dlatego, że ta część Szczecina w końcu doczekała się lodziarni z prawdziwego zdarzenia. W lipcu, na terenie Centrum Handlowego Helios otwarty został lokal serwujący lody rzemieślnicze, o pięknej nazwie - Solony Karmel.

 


Lody wytwarzane są na miejscu. Smaki zmieniają się praktycznie codziennie, znajdziecie tu klasyki owocowe, śmietankowe, czy czekoladowe, ale także oryginalne, unikatowe, czy eksperymentalne, np. ambrozja, cytryna-bazylia, czy kokos malibu. Oczywiście lodziarnia oferuje także pyszną kawę oraz kilka rodzajów ciast. Jak zapewniają ludzie związani z Solonym Karmelem: „w przyszłości nasza oferta będzie się stopniowo powiększała”.

 

 

 


Wnętrze lokalu jest nowoczesne. Duże szyby nadają temu miejscu przestrzeni. Nie brakuje tutaj minimalistycznych lamp, czy obrazów. Solony Karmel to miejsce przyjazne całym rodzinom. Specjalnie dla dzieci, przygotowano tutaj kącik, w którym dzieci mogą spędzić miło czas.

 

 

 


Podsumowując: Solony Karmel to fajna nowość na Prawobrzeżu. Można tu miło spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny, degustując wiele ciekawych smaków lodów, czy popijając pyszną kawę. Polecamy.

 

 

 

 

Solony Karmel 
ul. Rydla 52
Polub na Facebooku!

 

Wideo

Wideo

 

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.