"Projekt Zmiana" - Wielki Finał!

18.05.2017 0 komentarzy
Autor: Hot Magazine, Zdjęcia: BarwyBieliFotografia

Dzisiaj porozmawiamy z koordynatorkami "Projektu Zmiana". O co w nim chodzi? Kto jest organizatorem? Kiedy odbędzie się Wielki Finał? Zapraszamy do przeczytania wywiadu, aby dowiedzieć się więcej na temat tego ciekawego przedsięwzięcia!

 

 

hot°: Zacznijmy od początku, czyli: o co w ogóle chodzi w „Projekcie Zmiana”


ProjektZMIANA, to kompleksowe potraktowanie i dopieszczenie Kobiet, a dokładnie 6 finalistek, które od 8 tygodni pracują nad nową sobą. Chodzi o przemianę wewnętrzną i zewnętrzną, bo jak mówi hasło przewodnie projektu "ZMIANA jest w Tobie"

 


hot°: Kto zorganizował całe przedsięwzięcie? Prosimy kilka słów o sobie Szanowne Panie Organizatorki…


ProjektZMIANA jest kontynuacją #ProjektuMetamorfoza odbywającego się w Szczecinie w 1. połowie 2016 r., cieszącego się ogromnym zainteresowaniem i popularnością, którego pomysłodawcą jest Joanna Dudziak.


ProjektZMIANA już pod zmienioną nazwą bardziej wpasowującą się w idee programu, czyli zmianę umysłu, duszy i ciała, ma za zadanie zmiany nawyków, schematów i wymówek, każdej z uczestniczek programu.


Do ProjektZMIANA, dołączyła założycielka portalu dla Kobiet - kobietowo.pl - Nina Kaczmarek, która na co dzień pracuje w biznesie i z Kobietami, poznając ich potrzeby. Nina Kaczmarek wspiera ProjektZMIANA mentalnie i medialnie.

 

 


hot°: W jaki sposób dokonałyście wyboru uczestniczek? Jakie kryteria o tym decydowały?


Na początek wszystkie zainteresowane Panie musiały wypełnić formularz zgłoszeniowy pobrany ze strony projektu (www.projekZMIANA.szczecin.pl), spośród 282 zgłoszeń organizatorki według wcześniej założonego klucza wybrały prawie 20 półfinalistek. Brały pod uwagę gotowość do współpracy, nawyki, dyspozycyjność czasową, motywację czy kondycję zdrowotną. Następnie spośród wybranych półfinalistek niezależne jury, składające się z 5 wybranych partnerów projektu, pod przewodnictwem dr Michała Piotrowiaka z Medikliniki wybrało 6 finalistek. Tutaj kluczem było stworzenie 3 grup wiekowych, po 2 panie w każdej grupie: Aktywna mama, Kobieta pracująca i Pełna wigoru 50+.

 


hot°: Chyba najważniejsza rzecz: Jakim „zmianom” w trakcie waszego projektu, poddałyście uczestniczki? I w ogóle po co? Jaki jest cel tych zmian?


Finalistki zostały poddane szeregowi zmian fizycznych i psychicznych. Ich kobiece ego zostało wzmocnione dzięki regularnym spotkaniom z coachami, trenerkami mentalnymi czy psychodietetykiem. Odkryły siebie na nowo, odnalazły swoje atuty i nauczyły się je wzmacniać i pielęgnować. Calypso Fitness Center Piastów objął Finalistki opieką trenerską i Panie pod ich czujnym okiem uczyły się być aktywnymi na co dzień. Panie zostały poddane zabiegom medycyny estetycznej - dzięki sponsorowi głównemu Mediklinice, skorzystały z zabiegów kosmetycznych. Objęto je również opieką zdrowotną przez Spondylus. Uczestniczki otrzymały w prezencie piękne kreacje na Galę Finałową ProjektuZMIANA, od polskiej marki odzieżowej By o la la. Nawet na sali treningowej, dzięki Partnerowi Projektu - Endorfina Wear, mogły trzymać fason i czuć się pięknie.


Celem ProjektuZMIANA jest dokonanie zmiany, co mocno utrwaliłyśmy podczas Warsztatów Otwartych ARENA KOBIET, przygotowanych specjalnie dla Projektu Zmiana i poprowadzonych oraz zorganizowanych przez Ninę Kaczmarek. Zostały one przygotowane dla wszystkich Szczecinianek, także tych które do zmiany dopiero dojrzewają, a chciały zobaczyć jak ona może smakować i być może zgłosić się do kolejnej edycji.

 


hot°: Piszecie o swojej akcji, że jest to działanie społeczne. Proszę o rozwinięcie tej myśli…


To znaczy, że każdy z Partnerów zaoferował Uczestniczkom ProjektuZMIANA nieodpłatnie swoje usługi i produkty Organizatorki zaś pracowały w ramach swojego prywatnego czasu i z chęci pokazania Szczeciniankom, że: "Chcieć, znaczy móc!

 


hot°: Wielki finał odbędzie się 24.05 w CH Ster. Jakie atrakcje przygotowałyście na ten dzień?


Największa atrakcją będą nasze Finalistki i Partnerzy, którzy przyczynili się do ZMIANY. Przewidujemy Czerwony dywan, wybieg, fotografa. Dodatkowo Partnerzy przygotowali dużo zaproszeń, zniżek i upominków dla wszystkich odwiedzających. Na koniec Gali planujemy pokaz Taneczny w wykonaniu grupy ćwiczącej pod okiem Gwiazdy You Can Dance.

 


hot°: A co po finale? Powrót do szarej rzeczywistości ;), czy kolejny projekt w planach?


Po Finale, są kolejne projekty w przygotowaniu. Nie jeden, a wiele. W II połowie roku 2017 planujemy projekt ZMIANA dla mężczyzn! Wystarczy śledzić Kobietowo.pl oraz www.projektzmiana.szczecin.pl oraz lokalną prasę.

 

 

Wideo

Wideo

Zapisz

Zapisz

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.