Piękna Zmiana w Strefie Piękna!

10.03.2020 0 komentarzy
Autor: Anna Kondzioła, Zdjęcia: Archiwum Strefy Piękna

„Piękna Zmiana” zaczęła się 2 grudnia. Realizuje ją salon urody Strefa Piękna razem z gronem zaproszonych ekspertek. Bohaterką przemiany jest Pani Kamila , która wygrała udział w projekcie, w trakcie losowania, które odbyło się w listopadzie podczas pierwszych urodzin salonu. Projekt przygotowany jest na kilka miesięcy, i podzielony jest na kilka etapów. Na koniec marca planowany jest wielki finał, gdzie zaprezentowana będzie nowa odsłona naszej bohaterki!  Przyjrzyjmy się aktualnym postępom pięknej zmiany… 

 

  

 

Strefa fryzjerska czyli Mariola Kuźniar i Adriana Hierowska - po konsultacji z panią Kamilą, ustaliły jakich zmian dokonają odnośnie kondycji i koloru jej włosów. Pani Mariola: „Uznałyśmy, że wykonamy zabiegi regeneracyjne dla poprawy struktury włosa a także koloryzację z delikatną zmianą odcienia. Natomiast strzyżenie będzie wykonane tylko korygujące fryzurę”. Wszystkie zabiegi które będą wykonane podczas finału przemiany opiszemy w kolejnym artykule.

 

W Strefie wizażu i kosmetyki Anna Kondzioła przeprowadziła analizę stanu skóry oraz oprawy oczu, co niezbędne jest do przygotowania twarzy przed wykonaniem w dniu finału pięknego makijażu. W tym celu wykonała Pani Kamili regulację i koloryzację brwi za pomocą  henny pudrowej, która podkreśliła jej naturalny kolor i poprawiła kształt. 

 

Ponieważ, Pani Kamila ma długie piękne rzęsy wykonano zabieg liftingu oraz laminacji rzęs, zabieg ten podkręca naturalne rzęsy, dzięki czemu wydają się dłuższe. W celu poprawy stanu skóry twarzy wykonano  peeling kawitacyjny oraz zabiegi nawilżające i regenerujące. 

 

Ponadto, Panie Anna Kondzioła, Mariola Kuźniar i Magdalena Olejnik-Świder odwiedziły Atelier Doro w Neubrandenburgu, żeby wybrać stylizacje finałowa. Wybrały kilka pięknych ubrań, radą służyła właścicielka Doro.

 

  

 

Dla Pani Kamili analizę kolorystyczną według 12 typów urody przeprowadziła Magdalena Olejnik-Świder „Portrety Piękna”. Magdalena o swoich działaniach mówi: „Chłodne lato, bo takim typem urody jest p. Kamila posiada urodę o małych kontrastach i intensywności, jednak od razu zauważyć można zimny typ urody. Kolory, które pasują pani Kamili to zdecydowanie chłodne, nasycone o średnim walorze, lekko przygaszone aczkolwiek mogą być wzbogacone kolorami ciemniejszymi, które śmiało zapożyczymy od chłodnej  zimy.

 

Z pewnością uroda pani Kamili niekorzystnie będzie wyglądała w ciepłych odcieniach, które sprawią, że cera będzie wyglądała na zmęczoną i starszą.Kolory które z pewnością powinny znaleźć się w garderobie p. Kamili to odcienie niebieskiego (od jasnego poprzez błękit królewski aż po wymowny granat). Zatem pani Kamila wpisuje się mocno w trendy kolorystyczne na rok 2020, gdzie kolorem roku według Pantone jest classic blue – będący ponadczasowym, eleganckim w prostocie odcieniem niebieskiego.

 

Makijaż – jak najbardziej chłodne barwy, gdzie bazujemy na kolorach chłodnego lata i zimy. Kombinacje pasteli delikatnych różów, łagodnych odcieni pomadek, które możemy wzbogacać o ciemniejsze i bardziej nasycone elementy stosownie do okazji i stylu całej stylizacji.”

 

_________________________________________________

 

Przeczytaj także - PIĘKNA NA WIOSNĘ ZABIEGI REWITALIZUJĄCE SKÓRĘ I CIAŁO!

 

_________________________________________________

 

  

 

W strefie medycyny estetycznej Pani Justyna Wiktor zaproponowała wykonanie zabiegu nawilżającego i regenerującego na usta naszej zwyciężczyni oraz zabieg złuszczająco- oczyszczający skóry twarzy. 

 

Pani Agata Marcinkiewicz specjalista od dietetyki nadal pracuje wspólnie z Panią Kamilą nad uzyskaniem prawidłowej masy ciała  oraz  procesem zmiany sposobu odżywiania na prawidłowy. W trakcie odchudzania rozpoczęła pracę nad modelowaniem sylwetki poprzez regularne treningi na siłowni.

 

  

 

Pani Agnieszka Żywuszko – Król również wspomaga Panią Kamilę poprzez masaże wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej, ale  przede wszystkim masaże relaksacyjne, wspierające procesy jakim jest poddawana nasza nagrodzona podopieczna.

 

Nad całością procesu czuwa niezrównana i wspaniała nasza partnerka biznesowa i Coach Pani Kamila Kusiak. Dziękujemy Wszystkim za wsparcie i niezapomniane chwile.

 

FINAŁ JUŻ 28 MARCA!

Zapraszamy na nasze media społecznościowe, obserwujcie postępy naszej bohaterki.

 

 

ul. Zoologiczna 31,

tel: 507 168 676

Facebook: Strefa Piękna

www.strefapiekna.szczecin.pl

 

 

Piękna Zmiana w Strefie Piękna!

Piękna Zmiana w Strefie Piękna!

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.