Marleyki with Splednid Sound

Marleyki with Splednid Sound
After Ego - Plac Stefana Batorego 4

 

Marleyki with Splednid Sound

After Ego

03.02.2023,start.21

 

Oddajemy głos Organizatorom:


Jak co roku zapraszamy Was do wspólnego świętowania urodzin ikony światowej muzyki reggae - BOBA MARLEYA.

W tym roku mamy zaszczyt gościć weteranów wrocławskiej sceny reggae-dancehall, ekipę SPLENDID SOUND.


Przez lata swojej działalności zagrali oni niezliczoną ilość imprez w Polsce i za granicą. Zapraszani byli do Szwecji, Anglii, Hiszpanii, Czech, Norwegii, Austrii, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Portugali i Bułgarii.

Jak przystało na sound w prawdziwie jamajskim stylu, pod czas ich występu nie może zabraknąć królujących na karaibskich listach przebojów artystów, najnowszych wydawnictw prosto z wyspy, pokaźnej amunicji dubplate'ów jak i prezentujących to wszystko selektora i hype'mana, który porządnie zadba o rozrywkę najbardziej opornych imprezowiczów.

 

Poza regularnymi imprezami, Splendid Sound znany jest przede wszystkim z soundclash'ów, czyli muzycznych bitew sound systemów. Od debiutu clashowego w 2009 roku, uzbierali już 10 okazałyvh trofeów, będąc obecnie jedyną ekipą ze wschodniej Europy, która jest w stanie konkurować na poważnym poziomie na arenie międzynarodowej.

 

Oprócz nich za deckami pojawi się silna szczecińska reprezentacja w składzie: Lil Cookie, Kordi, Olah, Paczykot i Teoem.