Targi Bud-Gryf & Home

Targi Bud-Gryf & Home
Netto Arena - Szafera 70, Szczecin

 

Targi Bud-Gryf & Home

Netto Arena

17 - 19.03.2023

 

Już 17 marca 2023 r. w stolicy Pomorza Zachodniego ruszają targi budowlane i wyposażenia wnętrz Bud-Gryf & Home. Wszyscy, którzy planują remont lub budowę domu znajdą podczas trzydniowych targów dobre produkty, porady i inspiracje.

 

Odwiedzający targi będą mogli zapoznać się m.in. z nowymi technologiami, materiałami budowlanymi, maszynami i innowacyjnymi rozwiązaniami grzewczymi. Szczególnie interesujące będą porady jak oszczędzać budując, remontując i użytkując dom. W programie znalazły się także prezentacje dekoracji, wyposażenia i materiałów wykończeniowych dla domów i mieszkań.

 

Podczas targów odbędą się dwa wydarzenia skierowane do przedsiębiorców. Pierwszym jest Giełda kooperacyjna, czyli szybkie spotkania, podczas których firmy będą miały szansę nawiązać nowe kontakty biznesowe. W tym roku wydarzenie ma charakter hybrydowy; odbywać się będzie jednocześnie zdalnie (w dniu 16.03) oraz stacjonarnie w pierwszym dniu targów Bud-Gryf & Home na terenie Netto Areny.

 

Do udziału w Giełdzie zgłosiło się już blisko 50 przedsiębiorców – zarówno z Polski i Niemiec, jak i w części wirtualnej z odległych rynków: Tajwanu, Szwecji, Litwy, Belgii, Włoch i Cypru.