Collegium Medica: Asystentka Stomatologiczna - prestiżowy zawód medyczny z przyszłością!

13.12.2016 0 komentarzy
Autor: Anna Wasiłek, Zdjęcia: Archiwum

Kolejny artykuł w ramach współpracy z uczelnią Collegium Medica. Dzisiejszym tematem jest Asystentka Stomatologiczna. Czy wiecie, że jest to prestiżowy zawód medyczny z przyszłością? Sprawdźcie koniecznie, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Collegium Medica.

 

 

Zawód Asystentki może dać wiele satysfakcji zawodowej oraz wysokie zarobki!

 

Oferty pracy dla kierunków asystentka stomatologiczna oraz higienistka stomatologiczna pojawiają się na rynku pracy już od kilku lat, również na rynku ogólnoeuropejskim. W krajach Unii Europejskiej tj.; Anglii, Włoszech, Hiszpanii, Niemczech poszukiwany jest wykształcony i dyplomowany stomatologiczny personel medyczny a przy tym oferowane są godne warunki pracy i wysokie zarobki.


Jeśli pragniesz:

- dołączyć do zespołu stomatologicznego i stać się jego ważnym ogniwem,
- asystować lekarzowi w zabiegach,
- organizować wspólną pracę i koordynować działania,

wybierz kierunek Asystentka Stomatologiczna. Ten atrakcyjny zawód z państwowymi uprawnieniami zdobędziesz już w 1 rok w Medice.  Nie wahaj się i zapisz się do Policealnej Szkoły Medycznej Collegium Medycznego Medica w Szczecinie. Więcej informacji o kierunku: http://medica.edu.pl/szczecin/medyczna-szkola-policealna/asystentka-stomatologiczna

 

 

Medica szkoła nastawiona na jakość kształcenia i zajęcia praktyczne!

 

Ponad 50% naszych zajęć stanowią zajęcia praktyczne a dzięki Patronatowi pracodawców Nasi słuchacze mają zagwarantowane praktyki zawodowe, bezpłatne szkolenia i dostęp do najnowszych technologii. Zależy nam na tym, aby absolwent wyszedł od nas z konkretną wiedzą i zawodem, który zapewni mu pracę, a nie z papierkiem poświadczającym, że zaliczył jakiś kierunek.


100% zdawalności egzaminów zawodowych, uprawnienia szkół publicznych, pozytywna opinia Kuratorium Oświaty, a także Ministerstwa Zdrowia. Jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym. Nasi słuchacze zdobywają więc zawód z państwowymi uprawnieniami!

 

W naszych własnych pracowniach zawodowych słuchacze zdobywają umiejętności praktyczne. Przyznajemy Stypendia naukowe, Opłaca się uczyć w Medice! Na koniec możemy dodać, że jako jedna z nielicznych szkół posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2008.

 

 

Czyli wybór dobrej szkoły medycznej to nie trend ale inwestycja w przyszłość…


Tak, branża medyczna stale się rozwija, więc warto wybrać tę ścieżkę kariery oraz szkołę nastawioną na kształcenie praktyczne, stawiającej na Partnerstwo z Pracodawcami a taka jest właśnie Medica. Łączymy się z rynkiem pracy! Wiemy, że pracodawcy zwracają uwagę na umiejętności praktyczne i praktykę zawodową, tym samym Nasze asystentki i higienistki stomatologiczne opuszczając mury Medici mają wyrobioną markę, czyniąc ich jednymi z najatrakcyjniejszych kandydatek na rynku pracy.

 

 

Więcej informacji uzyskacie w sekretariacie szkoły:
Medica Collegium Medyczne
ul. Dworcowa 20A
Bezpłatna infolinia 800 800 188
Tel. 91 433 31 74
Tel. 517 715 411
www.medica.edu.pl
Facebook: https://www.facebook.com/MedicaCollegiumMedyczneSzczecin/
Medica - szkoła polecana przez pracodawców!
Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.