Collegium Medyczne Medica: Jak zostać dyplomowaną kosmetyczką?

09.06.2017 0 komentarzy
Autor: medica.edu.pl, Zdjęcia: Collegium Medyczne Medica

Jak zostać dyplomowaną kosmetyczką? Marzysz o otwarciu własnego salonu kosmetycznego? Chcesz pracować w spa & wellness lub w gabinecie kosmetycznym? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie pewną propozycję Kosmetyka to jeden z najpopularniejszych kierunków szkoły policealnej Collegium Medycznego Medica, który zapewni zatrudnienie na obecnym rynku pracy. Popularność tego kierunku może wynikać m.in. z perspektyw zawodowych jakie niesie za sobą jego ukończenie. Uzyskanie tytułu technik usług kosmetycznych pozwala otworzyć własny gabinet kosmetyczny czyli biznes, który obecnie znajduje się „na fali”.

 

 

Specjalistyczne umiejętności i wykształcenie na plan pierwszy

 

Decydując się na zabiegi kosmetyczne, własną twarz i ciało pragniemy powierzyć specjalistom. Rodzi się pytanie: Kto to taki "specjalista"? To osoba posiadająca nie tylko doskonałe umiejętności manualne wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych, ale pełniąca funkcję edukatora zachowań i stylu życia sprzyjającego zdrowiu fizycznemu i psychicznemu. Do jej zadań należy promowanie takich wzorców zachowań, które dają szansę na wydłużenie średniego czasu życia.

 

Wymagania stawiane osobom pielęgnującym naszą urodę są coraz większe. Dyplom dobrej szkoły ma znaczenie, bo jakość zawsze się liczy. Zbliżenie się zawodu kosmetyczki do zawodów stricto medycznych wymaga zdobycia gruntownej wiedzy. Taką wiedzę zdobędziesz zapisując się na kierunek technik usług kosmetycznych w szkole policealnej Collegium Medycznego Medica w Szczecinie.

 

Kliknij tutaj i uzyskaj więcej informacji o kierunku kosmetyka!

 

 

 

Dermatologia, kosmetologia, wizaż i stylizacja w jednym!


Upiększanie to nie wszystko! Słuchaczki kierunku technik usług kosmetycznych oprócz wiedzy z zakresu pielęgnacji urody, wizażu i stylizacji poznają zagadnienia związane z medyczną stroną kosmetyki – kosmetologią, w tym z dermatologią. Podczas nauki w Collegium Medycznym Medica poznamy skład kremów, działanie substancji odżywczych zawartych w kremach, olejkach, maseczkach i środkach pielęgnacji. Uzyskamy wiedzę na temat chorób skóry i jej pielęgnacji.

 

 

Zajęcia praktyczne i praktyka zawodowa kluczem do sukcesu

 

To co wyróżnia dobrego specjalistę to umiejętności praktyczne. Warto więc wybrać szkołę, nastawioną na kształcenie praktyczne i współpracę z rynkiem pracy. A taka właśnie jest Medica – pracodawcy nam ufają i często zatrudniają naszych absolwentów.

 

 

 

Kto może zostać słuchaczem Medici – jakie są warunki rekrutacji?

 

W szkole policealnej i medycznej Medica może uczyć się każda osoba dorosła, która ukończyła szkołę średnią (nie ma górnej granicy wieku). Co ważne: nie wymagamy matury, a o przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.  Liczba miejsc jest ograniczona. Już teraz można zarezerwować sobie miejsce poprzez nasz formularz internetowy: Kliknij tutaj!

 

 

Więcej informacji uzyskacie w sekretariacie szkoły:

Medica Collegium Medyczne
ul. Dworcowa 20A
Bezpłatna infolinia 800 800 188
Tel. 91 433 31 74
Tel. 517 715 411
e-mail: info.szczecin@medica.edu.pl
www.medica.edu.pl
www.facebook.com/MedicaCollegiumMedyczneSzczecin/
Instagram: medica_szczecin
Medica - szkoła polecana przez pracodawców!

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.