Inspirujące Firmy: Fotobudka Photocube

15.03.2017 1 komentarzy
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum Photocube

W marcu przedstawiamy aż dwie „Inspirujące firmy”! Drugą ciekawą inicjatywą, z którą rozmawiamy jest szczecińska Fotobudka Photocube. Fotobudka, to mobilne urządzenie, które pozwala na robienie zdjęć w dowolnym miejscu, a efekt w postaci zwariowanej fotki otrzymuje się po nieco ponad 10 sekundach. Jest to coraz bardziej popularna atrakcja towarzysząca zarówno imprezom klubowym, jak i targom, czy weselom. Skąd pomysł na tego typu biznes? Jakie są koszty wynajmu? Rozmawiamy z Panią Magdaleną Jędras – pomysłodawczynią Photocube.

 

 

hot°: Fotobudki stają się coraz bardziej popularnym dodatkiem do różnego rodzaju imprez, jednakże skąd wziął się u Pani pomysł na tego typu biznes?

 

Faktycznie, fotobudkę można spotkać na każdym kroku i to nie tylko na weselach, ale i również na innych przyjęciach okolicznościowych. W Polsce staje się ona coraz bardziej modna i cieszy się ogromnym zainteresowaniem nadchodzącego sezonu i co najważniejsze - jest przeznaczona dla osób w każdym przedziale wiekowym. Pomysł jej posiadania zapoczątkowało wesele, na którym byłam kilka lat temu.

 

Wtedy zobaczyłam jak dużą frajdą i atrakcją jest właśnie fotobudka, a także ile radości oraz szaleństwa potrafi przynieść gościom. I tak myśl o kupnie jej na własność jeszcze przez długie miesiące i lata krążyła gdzieś w mojej głowie, aż do momentu kiedy postanowiłam zrealizować swoje marzenie. Znalazłam akurat na rynku najnowszą fotobudkę , która zachwyciła mnie swoim wyglądem oraz nowoczesnością.

 

 

hot°: Jest to świetna atrakcja towarzysząca np. imprezom klubowym, a także weselom. Na jakie jeszcze wydarzenia warto wynająć Fotobudkę Photocube?

 

Fotobudkę można wynająć na wszelkiego rodzaju wydarzenia, takie jak: wesela, urodziny, imprezy integracyjne, firmowe, pikniki, targi, festyny, szkolenia, konferencje,promocje, bankiety, wieczory panieńskie lub kawalerskie, studniówki, kinderbale, karnawał, Sylwester oraz na każdą Waszą imprezę, na której chcecie dobrze się bawić i wyzwolić dużo pozytywnej energii....

 

 

 

hot°: Skoro mówimy już o wynajęciu Photocube, to proszę powiedzieć z jakimi to się wiąże kosztami? Co wchodzi w cenę, co zapewniacie?

 

Ceny za wynajem fotobudki kształtują się różnie, w zależności od zadeklarowanej pracy urządzenia oraz wybranego pakietu. Ceny w tej chwili zaczynają się od 399 zł. Zapewniamy: zdjęcia bez limitu, kosz z gadżetami i rekwizytami (szale, peruki, tabliczki, maski, okulary, kapelusze i wiele, wiele innych), obsługę asystenta podczas trwania zabawy,tła do wyboru, w zależności od charakteru uroczystości, tło Green Screen, spersonalizowane zdjęcia, pendrive z galerią wszystkich zdjęć.

 

Umożliwiamy również bezpośrednią wysyłkę zdjęć na facebooka lub e-maila. Na specjalne życzenie oferujemy album do wklejania zdjęć, który jest świetną pamiątka na lata. Istnieje również możliwość reklamy dla firm na obudowie naszej fotobudki. Przeznaczone do tego są 4 miejsca - z każdej strony obudowy namiotu o wymiarach 57cm x 47cm. Firma wynajmująca nas ma możliwość umieszczenia swojego logo, strony jak i produktu, który chcą zareklamować lub wypromować. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, staramy się dopasowywać do jego potrzeb i spełnić jego oczekiwania.

 

 

hot°: Czy mogłaby Pani opisać naszym czytelnikom, jak właściwie działa taka Fotobudka? Jakie macie dostępne wymiary zdjęć?

 

Cała zabawa polega na tym, że przy pomocy przeróżnych gadżetów i rekwizytów stajemy przed ekranem budki i wykonujemy serie zdjęć, które po upływie ok.10 sek. trafiają od razu w Wasze ręce. Najpopularniejsze formaty zdjęć z fotobudki, to 5x15cm oraz 10x15cm. Pierwszy format pozwala na umieszczenie 3-4 zdjęć na jednym pasku. Dodatkowo zdjęcia zostaną spersonalizowane, tzn. będzie można na nich umieścić dowolnie wybraną grafikę, tło, czy tekst np.: imiona pary młodej, datę, logo, podziękowania dla gości, nazwę firmy itd...

 

Za każdym razem, by Wasze wydarzenie było oryginalne i niezapomniane, tworzymy wyjątkowe ramki, tła, zmieniamy kolorystykę i różnorodność zdjęć. Dzięki zaawansowanej technologii używamy również do zdjęć tła Green Screen. Oprogramowanie wbudowane w Photocube pozwala na selektywne zastąpienie koloru zielonego dowolną grafiką.

 

 

hot°: Jakie jest ograniczenie, jeśli chodzi o ilość osób, które jednocześnie mogą znaleźć się w Waszej Fotobudce?

 

Im więcej osób przed ekranem fotobudki, tym fajniejsza zabawa:) to od Was zależy jak bardzo chcecie się czuć swobodnie i z kim chcecie być na zdjęciu. Najbardziej komfortowo czują się osoby zarówno w parach, jaki grupach kilkuosobowych.

 

 

hot°: No dobrze, na koniec powiedzcie po prostu... Dlaczego Wy? Dlaczego Photocube?:)

 

Photocube stawia na jakość usług, nowoczesność i przystępne ceny. Stale polepszamy nasze usługi, aby wyróżniać się od konkurencji. Nasza Fotobudka zawsze wyzwala pozytywne emocje, przynosi mnóstwo radości i uśmiechu na twarzy. Nikt nie przejdzie obok niej obojętnie, gwarantujemy!;) Z nami nie ma nudy, jest tylko super zabawa!Dzięki nam Twoja uroczystość będzie niesamowitym wspomnieniem dla Ciebie, a także Twoich bliskich. Zamów nas już teraz,serdecznie zapraszamy.

 

FotobudkaPhotocube
tel.: 510 617 044 oraz 501 078 319
photocube@o2.pl
www.photocube.pl
www.facebook.com/fotobudkaphotocube

 

Komentarze

Komentarze

Anita
18:40 02.08.2018
Spotkałam na dwóch weselach fotobudkę photocube , niesamowita atrakcje robią na weselach dobrej jakości zdjęcia , pecudowny album , ludzie robili ciagle przez 3 godziny zdjęcia a Panstwo są zawsze sympatyczni
1
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.