Inspirujące Firmy: StyLoveKidsy

07.07.2017
Autor: Dawid Korniak, Zdjęcia: Archiwum StyloveKidsy

W kolejnej odsłonie cyklu „Inspirujące firmy”, chcemy przedstawić wam szczecińską firmę – StyLoveKidsy. Jest to pierwszy w Szczecinie Concept Store. Jak mówią założycielki: „Nasz showroom powstał z zamiłowania do rzeczy unikatowych i z miłości do dzieci". Dwie Mamy wyczarowały magiczne miejsce dla innych Mam i ich Dzieci. Ich pasją było ubieranie swoich pociech w sposób niepowtarzalny i mówienie sieciówkom stanowczego nie! Szukały tak długo, aż dotarły do polskich projektantów… to oczywiście nie koniec tej historii. Poznajcie kolejną szczecińską firmę, z której możemy być dumni!

 

 

#Rodzinka: Drogie Panie, kontynuując historię ze wstępu… jak doprowadziłyście do powstania StyLovychKidsów?

 

Historia dość prosta, ale ciekawa. Pomysł na taki sklep zrodził się w mojej głowie i tkwił już od jakiegoś czasu – mówi Marta Jaszewska. Jednak było to bardziej moje małe marzenie. Nie miałam dość odwagi, aby wziąć się za jego realizację. Monika, to moja sąsiadka, a zarazem przyjaciółka. Nasze dzieci, mimo że dzieli ich różnica wieku, przepadają za sobą, więc spędzamy wspólnie dużo czasu.

 

Pewnego ciepłego popołudnia wyszłyśmy na dwór z naszymi dzieciakami. Siedząc na schodach z kubkiem lodowej kawy w rękach zaczęłyśmy rozmawiać o wprowadzeniu zmian w naszym życiu. Powiedziałam Monice o swoim pomyśle i pod wpływem chwili zaproponowałam jej, abyśmy otworzyły taki sklep razem. Monia długo nie myśląc zakomunikowała, iż wchodzi w to. Od razu przeszłyśmy do rzeczy. Już tego samego dnia zaczęłyśmy działa . I tak po kilku miesiącach powstały StyLoveKidsy – nasze wspólne dziecko :)

 

 

#Rodzinka: Grudzień, to czas niezwykle magiczny. Wszystkie dzieci czekają na Święta oraz (oczywiście) na prezenty. Czy każdy rodzic znajdzie u was odpowiedni prezent dla swoich pociech?

 

Oczywiście. StyLoveKidsy, to nie tylko sklep z u ubraniami polskich marek dla dzieci. Mamy w swoim asortymencie drewniane zabawki, przeróżne akcesoria dla niemowląt typu kocyki, otulacze, rożki, pieluszki bambusowe, skórzane mokasynki oraz gotowe zestawy prezentowe. Pościel np. jest naszego autorstwa. Same zaprojektowałyśmy wzór, który został nadrukowany na bawełnianej satynie i umieściłyśmy na nim nasze logo. Mamy też przepiękne baldachimy i maty.

 

Oprócz tego mamy wiele dodatków do pokoików dziecięcych utrzymane w stylu skandynawskim – postery, poduszki, pompony tiulowe i przeróżne lampki. Warto też wspomnieć, bo nie każdy o tym wie , że prowadzimy też sprzedaż mebli dziecięcych. Nigdzie w Szczecinie nie ma takich, jakie właśnie posiadamy w naszym asortymencie. Są to meble w różnych kształtach, np. łóżko - domek, szafy - kamieniczki, fabryczki czy szafa - zamek. To trzeba zobaczyć więc zapraszamy.

 

 

#Rodzinka: Czy wasze produkty adresowane do dzieci, są wykonane z bezpiecznych materiałów?

 

Tak, wszystkie rzeczy, które są w naszym showroomie posiadają odpowiednie certyfikaty.

 

#Rodzinka: Jakie macie plany na przyszłość? Czy już wiecie jaki będzie wasz następny krok? Czy zamierzacie otworzyć również sklep internetowy?

 

Wiemy już jaki będzie nasz następny krok. Na pewno pojawi się drugi punkt StyLoveKidsy w Szczecinie. Sklep internetowy jest w planach od dłuższego czasu, jednakże chcemy aby mogli skorzystać z niego również nasi klienci zagraniczni, ponieważ mamy ich sporo. Dlatego sklep on-line wymaga czasu i odpowiedniego przystosowania. Będzie w kilku językach i będą promowały go zagraniczne blogerki.

 

Pojawiła się też propozycja od pewnej polskiej marki, aby stworzyć wspólny projekt. Już działamy w tej kwestii, więc oczekujcie czegoś nieziemskiego! Pojawiają się też propozycje z Niemiec, Wiednia i Wielkiej Brytanii. Są chętne osoby do prowadzenia sklepu pod naszą nazwą. Nie wiemy jeszcze czy skorzystamy, ale jest nam niezmiernie miło i jesteśmy z siebie dumne, że w przeciągu 8 miesięcy osiągnęłyśmy tak wiele.

 

 

 

#Rodzinka: Podchwytliwe pytanie: mam niespełna 5-letnią siostrzyczkę… Co ciekawego moglibyśmy znaleźć dla niej w waszym sklepie stacjonarnym? :)

 

Przyjdź i sprawdź. Myślę, że będziesz miał niezmiernie trudny wybór. To concept store, więc masz czas. Na tym polegają zakupy w takim miejscu, jak StyLoveKidsy. U nas nie ma presji kupowania, nie ma pośpiechu. Pamiętaj, że u nas są tylko wyselekcjonowane rzeczy, nigdzie indziej nieosiągalne, przez co często zaskakują. Właśnie to wyróżnia nasz sklep na szczecińskim rynku.

 

 

StyLoveKidsy
ul. Jagiellońska 4/2
tel. 735 555 514
www.stylovekidsy.pl
www.facebook.com/stylovekidsy
mm@stylovekidsy.pl