Nowe kierunki w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie.

11.07.2018
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: WSB

Wyższa Szkoła Bankowa to uczelnia, która stawia na rozwój swoich studentów. Pomaga im również znaleźć po studiach jak najlepsze miejsce pracy. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy, WSB uruchamia kierunki studiów, które nadają wysokie kwalifikacje i tytuł inżyniera. Do szerokiej gamy oferty WSB dołączyły Inżynieria Zarządzania, Zarządzanie w języku angielskim, a także Informatyka. Kierunki te cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

 

 

Inżynieria zarządzania jest kierunkiem, który uczy praktycznej wiedzy, którą student będzie mógł zaimponować niejednemu pracodawcy. Do specjalności tego kierunku należy między innymi Lean Management i inżynieria procesów produkcyjnych. Koncepcja Lean jest bardzo ważnym aspektem dla świadomych przedsiębiorców, inżynierów i osób związanych z procesami zarządzania. Stosowanie koncepcji Lean prowadzi do uzyskania wysokiej produktywności i jakości produktów. Dlatego studiowanie Inżynierii zarządzania w WSB to gwarancja sukcesu.

 

Informatyka jest kierunkiem, na który wiele osób czekało, dlatego zainteresowanie kandydatów jest bardzo duże. To dowód na to, że w ofercie WSB pojawił się kolejny właściwy kierunek. Specjalności jakie WSB oferuje swoim studentom to: E-commerce, Wdrażanie systemów informatycznych w przedsiębiorstwie, Sieci komputerowe i bezpieczeństwo systemów informatycznych, Multimedia i grafika komputerowa, a także Zarządzanie projektami IT.

 

   

 

Do oferty dołączył również kierunek Zarządzanie w języku angielskim, czyli Management, który jest odpowiedzią na potrzeby studentów zagranicznych. WSB jest uczelnią, która dokłada wszelkich starań, aby każdy kandydat szukający odpowiednich studiów, znalazł wszystko czego potrzebuje właśnie w Wyższej Szkole Bankowej. Studenci zagraniczni cenią sobie takie podejście, dlatego chętnie dołączają do rodziny WSB.

 

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie jest uczelnią, która zawsze stawia wykształcenie i rozwój studenta na pierwszym miejscu, dlatego absolwentów WSB można spotkać na stanowiskach, o których marzyli wybierając studia, a teraz ich marzenie się spełnia- rekomenduje Magdalena Sztukiel Dziekan WSB Szczecin.  

 

Nie tylko nowe kierunki są powodem do radości – według danych GUS, WSB jest największą uczelnią niepubliczną w Polsce*. Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie świętuje również swoje 10-lecie, dlatego to doskonały czas na rozwój i sukcesy.

 

 

Dodatkowym argumentem do wyboru WSB, jest promocja trwająca do 16 lipca – czesne już od 225 zł/mies. i 0 zł opłaty wpisowej.  

 

Zapraszamy: www.wsb.pl/szczecin https://www.facebook.com/WSBszczecin/

 

*dane GUS 2016 r. (liczba studentów i słuchaczy wydziałów w Poznaniu, Szczecinie, Chorzowie)