ZoneKids.pl

04.10.2018
Autor: Honorata Nekanda – Trepka , Zdjęcia: Karolina Tarnawska

W kolejnej odsłonie cyklu „dobre firmy”, chcemy przedstawić wam szczecińską firmę – Zonekids.pl, która stworzyła fantastyczny portal dla rodziców. To bardzo pomocne miejsce dla wszystkich mam czy ojców, szukających wysokiej jakości usług i zajęć dla swoich dzieci. W intuicyjny sposób łączący użytkownika z  ogromną bazą i ofertą szczecińskich firm adresujących swoje usługi dla rodzin. Na Zonekids.pl z łatwością znajdziesz bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych: edukacyjnych, sportowych, artystycznych oraz  wiele innych  ciekawych miejsc, do których warto się wybrać czy których usługi warto zamówić. Rozmawiamy z właścicielką portalu Panią Magdaleną Jurczuk.

 

 

hot°: Tradycyjnie zaczynamy od początku. Skąd pomysł na stworzenie portalu Zone Kids?

 

Magdalena Jurczuk: Jestem matką trójki wspaniałych dzieci. Mąż często wyjeżdża, jest marynarzem. Ja zostaję sama z moją ukochaną trójcą w domu. Wszystkie obowiązki domowe jak i organizacyjne spoczywają głównie na mnie. Szukałam wiele razy w internecie przedszkoli, szkół do których chciałam wysłać moje dzieci.

 

Ciekawych miejsc, gdzie mogłabym wyprawić im urodziny, czy też miejsc, gdzie w ciekawy sposób mogłabym spędzić z nimi czas wolny. Było to bardzo żmudne, męczące i czasochłonne zajęcie. Pomyślałam sobie pewnego dnia : Magda jakie życie byłoby piękne,  gdyby było takie miejsce w Internecie, gdzie to wszystko byłoby uporządkowane a szukanie stałoby się szybkie, łatwe i  przyjemne. I tak o to powstał pomysł stworzenia ZONEKIDS.PL 

 

hot°: Z jakimi problemami przy wyborze zajęć, czy miejsc dla dzieci borykała się Pani w prywatnym życiu?

 

Obecnie na rynku mamy bardzo bogatą ofertę zajęć dodatkowych i ogólnie usług dla dzieci. Często spędzałam godziny w internecie na przeglądaniu ofert, które odpowiadałyby moim oczekiwaniom. Było to dla mnie często żmudne zajęcie.

 

Szukanie zajęć dla dzieci, czy też innej usługi w internecie bez pomocy spersonalizowanej wyszukiwarki czyli ZONEKIDS.PL, która daje nam możliwość wyboru kategorii, umożliwia filtrowanie chociażby po lokalizacji jest naprawdę bardzo nieprzyjemne i czasochłonne.

 

  

 

 

 

hot°: Co jest dla Pani wyznacznikiem jakości przy wyborze miejsc, zajęć szkółek itp?

 

Jak każdy rodzić, chce dać moim dzieciom to co najlepsze. Dla mnie głównym wyznacznikiem jakości jest ich uśmiech jaki pojawia się na ich twarzach po wizycie w danym miejscu. Potem to już są moje racjonalne analizy typu opinie, jaka kadra, wyniki w rożnego rodzaju rankingach, osiągnięcia, zakres oferowanych usług, estetyka miejsca.

 

hot°: Teraz, już po założeniu Zone Kids spodziewa się Pani, że będzie to portal jedynie lokalny czy rozwinie się on na całą Polskę a może nawet dalej?

 

Oczywiście, że dalej! ;). Zaczynamy od Szczecina bo tutaj mieszkam i znam ten rynek bardzo dobrze jako matka wychowująca trojkę dzieci. Kolejny krok to wszystkie miasta wojewódzkie w Polsce a potem stolice w  Europie i dalej ;). Nie wyznaczamy sobie żadnych granic, tylko cele.

 

  

 

hot°: Jakie możliwości portal  Zone Kids daje użytkownikowi, a jakie firmie, która będzie się reklamować?

 

Użytkownikowi dajemy wygodną wyszukiwarkę usług dla dzieci, gdzie w przyjemny i szybki sposób mogą znaleźć między innymi: szkoły, przedszkola, żłobki, zajęcia dodatkowe, miejsce na urodziny oraz przeczytać na blogu wartościowe i ciekawe artykuły.

 

Wszystkie usługi można filtrować, wprowadzając  kryteria wyszukiwania. Takie jak: miejscowość, kategoria, wiek dziecka, lokalizacja. ZONEKIDS.PL daje możliwość złożenia zapytania o wykonanie usługi jak również rezerwację jej terminu u konkretnych usługodawców. Użytkownicy  mogą dodawać swoje opinie, w postaci oceny i komentarza, co ułatwi innym użytkownikom wybór miejsca, usługi bądź produktu odpowiedniego dla ich dzieci. Wszystkie te narzędzia bardzo ułatwiają i skracają czas wyszukiwania usługi.

Usługodawcy oferujemy założenie darmowego profilu na ZONEKIDS.PL , gdzie może zaprezentować swoja ofertę przedstawiając tylko to co istotne na etapie wyszukiwania.

Serwis jest mocno promowany i pozycjonowany, dzięki takim działaniom zarejestrowani usługodawcy na ZONEKIDS.PL są  bardziej widoczny, rozpoznawalni w  Internecie  i skuteczniej trafią ze swoją ofertą do grupy docelowej, nie wydając przy tym ani złotówki.

 

hot°: Kto w szczególności może  reklamować się na portalu Zone Kids i na jakiej zasadzie można podjąć z Panią współpracę?

 

Oferta reklamowa na ZONEKIDS.PL  skierowana jest do firm, które oferują usługi bądź produkty dla Dzieci. Żeby podjąć z nami współpracę przede wszystkim trzeba założyć darmowy profil na naszej stronie. Jeśli chodzi o reklamę typu artykuł na blogu, mailing do naszych zarejestrowanych użytkowników, czy też post w social mediach to zapraszam do kontaktu.

 

 

 

 

hot°: Jaki jest plan na rozwinięcie i rozpowszechnienie Zone Kids w najbliższej przyszłości?

 

Działania marketingowe prowadzimy głównie w przestrzeni wirtualnej. Promujemy ZONEKIDS.PL poprzez portale społecznościowe - facebook i Instagram, gdzie zamieszczamy informacje o nas, organizujemy konkursy.

 

Skupiamy się też na pozycjonowaniu strony, to znaczy chcemy, żeby ZONEKIDS.PL było na pierwszym miejscu wyszukiwania w Google po wpisaniu fraz związanych z usługami dla dzieci. Drugim obszarem działań marketingowych jest pozyskiwanie usługodawców i tutaj też mamy swoje sposoby ;)
Zapraszam do współpracy!

 

 

tel. 501 576 596

info@zonekids.pl

www.zonekids.pl

https://www.facebook.com/zonekidspl