5 Urodziny Snickers Workwear Outlet

27.06.2023 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Snickers Workwear Outlet to firma oferująca innowacyjną i technicznie zaawansowaną odzież roboczą dla współczesnych rzemieślników i rzemieślniczek. Odzież, która ma być przede wszystkim trwała i funkcjonalna, a także dobrze przemyślana pod kątem kroju i fasonu.


Rozmawiamy z Anną Żukowską - kierowniczką outletu przy ul. Santockiej, która przybliżyła nam bieżąco ofertę oraz nowości. Polujecie na okazje? Ten wywiad na pewno się Wam spodoba, zwłaszcza, że już w tym tygodniu 5 Urodziny Outletu, a co za tym idzie mnóstwo rabatów oraz impreza towarzysząca, czyli  4 Mistrzostwa we wbijaniu gwoździ!

 


 

hot°: Pod koniec czerwca szykujecie duże wydarzenie – Mistrzostwa we wbijaniu gwoździ. Czego możemy się spodziewać po tegorocznej odsłonie imprezy ?

 

Tak, to już kolejny raz gdy organizujemy Mistrzostwa we Wbijaniu gwoździ i chyba stało się to już naszą tradycją. Każdy może wziąć udział w konkursie mały czy duży, przede wszystkim liczy się doba zabawa. Jest jeszcze kilka niespodzianek, a w drugi dzień naszej imprezy będzie kącik animacyjny dla najmłodszych.

 

 

hot°: To już czwarta edycja tej imprezy. Jak to wyglądało w poprzednich latach?

 

W poprzednich latach wyglądało to bardzo podobnie, jedynie zmieniają się uczestnicy, ale mamy też takich, którzy biorą udział co roku.

 

hot°: Czy w tym roku będzie wprowadzony podział na kategorie i jakie w tym roku przewidujecie nagrody dla zwycięzców?

 

Tak oczywiście, będzie podział. Przewidziane są nagrody dla 3 najlepszych zawodników i w kategorii dla najmłodszego i dla najstarszego uczestnika oraz dla kobiety. Nagrody jak najbardziej są przewidziane, najważniejszymi nagrodami są bony podarunkowe do naszego sklepu oraz drobne upominki.

 

 

hot°: Kiedy startują mistrzostwa, gdzie się widzimy i w jakich godzinach?

 

Mistrzostwa startują już 29.06 od godziny 10 do 16. W dniu 30.06 również zaczynamy od godziny 10, a po południu będą podane wyniki. Widzimy się na parkingu sklepu Snickers Workwear Outlet na terenie SCMB.

 

hot°: Pora na pytanie o sam outlet. Jesteście w Szczecinie od kilku lat, a wasza marka jest znana w całej Europie. Czy moglibyście powiedzieć kilka słów dla czytelników Hota o Waszej firmie?

 

Outlet powstał 5 lat temu, właśnie dodatkowo świętujemy naszą rocznicę, obecnie mamy jeszcze jeden Outlet w Łodzi. Sama firma powstała już w roku 1975 w Szwecji, zaczęło się od elektryka, który chciał mieć wygodne spodnie i tak to trwa do dziś.

 

hot°: W Waszym sklepie można znaleźć mnóstwo ubrań marki Snickers należącą do skandynawskiego koncernu Hultafors. To również kilka marek innych odzieżowych oraz narzędziowych. Jakie towary można znaleźć aktualnie na Waszych półkach?

 

W naszym sklepie posiadamy spory asortyment, wszelkiego rodzaju odzież typu koszulki, bluzy, kurtki, które nie wyglądają jak odzież robocza i przede wszystkim spodnie i buty. Posiadamy również narzędzia firmy Hultafors, okulary i słuchawki Hellberga i wiele innych akcesorii.

 

hot°: Można pomyśleć, że ubrania robocze to zwykłe spodnie czy buty, ale tak naprawdę to bardzo skomplikowana odzież dedykowana dla wielu zawodów. Jakie są najważniejsze cechy dobrej odzieży roboczej?

 

Tak to prawda, dobierając klientowi spodnie czy buty należy zadać kilka podstawowych pytań by dopasować mu odzież do wykonywanej pracy. Przede wszystkim rozmiary spodni też się różnią od standardowych, gdyż my mamy ich aż 70. Klientowi potrafimy dopasować spodnie zarówno w pasie jak i długość nogawek. Przy doborze tych produktów liczy się komfort i bezpieczeństwo pracy.


Ma znaczenie z jakich materiałów są wykonane, a tu klienci cenią sobie elastyczne wstawki odzieży.

 

 

hot°: Na koniec jeszcze jedno pytanie odnośnie Mistrzostw. Dlaczego warto się pojawić?

 

Warto się u nas pojawić, bo tu czeka na Was dobra zabawa, miła atmosfera, pyszny poczęstunek i spore rabaty.

 

 

 

 

ul. Santocka 39

www.snickersworkwear.com

tel. 691 578 102

 

[email protected]

www.facebook.com/snickersworkwearoutlet

www.instagram.com/snickers_workwear_outlet

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.