Watercraft Service

23.05.2023 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Firmy

Dzisiaj w ramach naszego cyklu o dobrych szczecińskich firmach, rozmawiamy z przedstawicielem firmy Watercraft Service, specjalizującej się w obsłudze i naprawach skuterów wodnych, łodzi motorowych oraz innych jednostek pływających. Temat idealny na nadchodzące lato!

 

 

hot°: Co zainspirowało Państwa do założenia firmy Watercraft Service, a jaki jest cel i wizja firmy?


Hobby i pasja. Lubimy wodę, kochamy nasz zawód. Więcej – szybciej, mocniej. Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług dla miłośników wodnych przygód.

 

 

hot°: Czy mogliby Państwo opowiedzieć o zakresie usług, jakie oferują?


Nasz zakres usług jest szeroki i obejmuje wiele obszarów. Świadczymy usługi diagnostyki komputerowej skuterów wodnych, silników zaburtowych i stacjonarnych. Przygotowujemy sprzęt do sezonu, zapewniając kompleksowe wsparcie zarówno przed rozpoczęciem przygody na wodzie, jak i w trakcie sezonu. Po zakończeniu sezonu oferujemy obsługę posezonową, aby zapewnić odpowiednie przechowywanie i konserwację sprzętu.

 

Naprawiamy silniki oraz instalacje elektryczne, a także zajmujemy się kodowaniem zrywek i zwiększaniem mocy. Jesteśmy również specjalistami w produkcji pomostów pływających pod skutery wodne. Wkrótce planujemy wprowadzić nową usługę, czyli assistance wodny.

 hot°: Jakie marki i modele łodzi czy motorówek obsługuje firma Watercraft Service?


Specjalizujemy się w marce Sea Doo, Mercrruser. Ogólnie robimy wszystkie. Specjalizujemy się w naprawach różnych marek i modeli silników.

 


hot°: Jaki jest przeciętny czas trwania naprawy silnika zaburtowego w sezonie?


Wszysko zależy od dostępności części, zazwyczaj naprawa nie przekracza tygodnia.


hot°: Jakie usługi oferuje firma Watercraft Service w zakresie diagnostyki komputerowej łodzi?


Odczytanie błędów, inspekcje serwisowe, konfiguracja manetek.......

 


hot°: Czy firma Watercraft Service oferuje usługi naprawy zarówno w siedzibie firmy, jak i w terenie, np. na wodzie, albo w innych marinach?


Polityką firmy jest przeprowadzenie napraw w siedzibie firmy, ale zdażają się przypadki że przeprowadzamy naprawy w terenie. Czasem robimy naprawy na wodzi dopływając do klienta skuterem wodnym.


hot°: Jakie usługi oferuje cieszą się największą popularnością?


W ostatnim czasie największą popularnością cieszą się usługi konserwacji silników, poprawa osiągów skuterów wodnych oraz oświetlenie jednostek pływających.

 


hot°: Prosimy o kilka słów na temat napraw silników…. Czy jesteście w stanie poradzić sobie z każdym silnikiem? Sam miałem kilka łodzi, i wiem, że jest duży problem z częściami do starych silników…


W naszej ofercie posiadamy dostęp do nowych silników, bloków, części oryginalnych i zamienników.


W zasadzie niema problemu z dostępem części do starszych silników, problem pojawia się, gdy wycenione części mogą przekroczyć wartość silnika na rynku wtórnym. Nie raz spotykamy się z problem części rejsingowych.

 

Watercraft Service

Watercraft Service

 

 

hot°: Czy sami pływacie też po szczecińskich akwenach wodnych dla przyjemności? Czy na przyjemności w sezonie nie ma czasu? …


Każdą sobotę po 16:00 nasza załoga idzie bawić się na wodzie, głównie to są skutery wodne, narty, deski, wake bord.

 

 

 

Watercraft Service

ul Żaglowa 2, Szczecin
Tel: +48 535 174 259
mail: [email protected]


https://www.instagram.com/watercraft_service
https://www.tiktok.com/@watercraft_service
https://www.watercraftservice.eu

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.