Beauty Room zaprasza na szkolenia!

10.02.2020 0 komentarzy
Autor: Magda Oleśniewicz , Zdjęcia: Natalia Sobotka / Archiwum salonu

W zeszłym miesiącu odwiedziliśmy mieszczący się w Policach salon urody Beauty Room. W pięknych wnętrzach salonu, możecie przejść pełną metamorfozę czyli sprawić sobie zarówno nową fryzurę, jak i zrobić makijaż czy wystylizować paznokcie. Dodatkowo jego właścicielka Ewelina Szymańska, oferuje również makijaże okolicznościowe i ślubne. Szkolenia indywidualne właśnie z makijażu to jej ostatnia propozycja. Zapoznajcie się ze szczegółami.

 

 
 

W lutym możecie skorzystać ze szkoleń indywidualnych, które zostały przygotowane z myślą o fryzjerach chcących poszerzyć lub udoskonalić swoją wiedzę.

 

Szkolenia będą dotyczyły przede wszystkim pracy na kolorach blond. Jest to szczególne wyzwanie, gdyż rozjaśnianie włosów zawsze wiąże się z ryzykiem ich uszkodzenia. Na szkoleniu nauczycie się wielu profesjonalnych technik. Do wykonania takiej koloryzacji potrzebna jest ogromna wiedza. Blondy są bardzo wymagającym kolorem i aby nie zniszczyć włosów i uzyskać spektakularny efekt należy pracować na odpowiednich kosmetykach i technikach.

 

 

Tematem przewodnim szkolenia będą blondy, z którymi każdy fryzjer ma problem, gdyż ciężko jest uzyskać idealny odcień blondu.

 

Szkolenie rozpocznie się od nauki nakładania refleksów 3D oraz bardzo dużej dawki teorii, niezbędnej do wykonywania trudniejszych, bardziej zaawansowanych koloryzacji. Wiedza będzie dawkowana stopniowo, aby uczestnik mógł swobodnie przechodząc od łatwiejszych do bardziej skomplikowanych koloryzacji.

 

Dla kogo przeznaczone jest to szkolenie?

 

Dla każdego kto chciałby powiększyć swoją wiedzę i nauczyć się nowych technik.Szkolenia będą odbywały się indywidualne z udziałem czterech modelek. Przy każdej z nich będzie dokładnie omawiany kolor.

 

 

 

Program obejmuje :
10 godzin zajęć praktycznych
Techniki koloryzacji
Certyfikat ukończenia

Zagadnienia :
Podkłady rozjaśniające
Tonowanie,neutralizacja
Repigmentacja
Różnice rozjaśniania na foli i bez
Techniki koloryzacji
Pielęgnacja koloru
Osobiste mieszanki koloru

Cena : 2700 zł

 

-------------------------------------------------------------

 

 

 

Beauty Room Ewelina Szymańska &Artist
ul. Roweckiego 10, Police
tel. 793 707 219
Facebook.com/Beauty-Room-Ewelina-SzymańskaArtist  

 www.instagram.com/ewelina_artist/

 

Beauty Room - Make Up Artist & Hair Stylist

Beauty Room - Make Up Artist & Hair Stylist

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.