Karnawał, zaczyna się w naszej głowie!

13.01.2022
Autor: Magdalena Zgórska, Zdjęcia: Anna Oleńczuk

Karnawał jest od tego, aby zaszaleć! I w tańcu, i z ubiorem. W tym roku być może mniej hucznie, prawdopodobnie w mniejszym gronie ale bawić i wystroić się trzeba! I mimo iż spędzaliśmy większa porcję roku w wygodnych dresach, namawiam by choć raz w tym czasie porządnie się wystroić! Jak podejść do tematu? Na spokojnie i z fantazją...

 

Felieton autorstwa Magdaleny Zgórskiej @exposeakcesoria. Dziękujemy i serdecznie polecamy!

 

 

Niech się świeci

W tym roku, modne jest tzw. robienie zakupów w swojej szafie. Wykopanie z dna garderoby sukienki, o której już dawno zapomnieliśmy i połączenie jej z czymś nowym. To nie tylko dobre dla naszego portfela ale i jest to podejście bardzo Eco. Sukienka może być prosta, bez żadnych ozdobników i może nawet nie wpisywać się w żaden aktualny trend.

 

Ważne by czuć się w niej swobodnie i by się nam zwyczajnie podobała. Potem potrzeba  nieco tików z dodatkami i look na wyjście gotowy. Może to być wyrazista ozdoba do włosów, duży naszyjnik lub fryzura prosto od stylistki fryzur.

 

Pomoże też prosty patent, czyli zestawienie jej z nowoczesną ramoneską/marynarką lub zawadiackim fascynatorem. Cekinowe detale są dla sukienki niczym przysłowiowa „kropka nad i”, więc jeśli chcemy poczuć klimat disco to cekiny nawet na torebce lub pasku będą idealne. Jak wiadomo w karnawale cekinów nigdy za wiele. Taką stylizację można zabrać ze sobą na domówkę czy bal.

 

 

Z rozmachem

Jeżeli planujesz zrobić wrażenie i ubiór będzie z rozmachem, polecam postawić na monokolor . I oto weszła ONA... cała na czerwono, może na żółto lub zielono? Pamiętaj o tym, że aby przykuć uwagę strojem, przede wszystkim zagraj kolorem. Czerń w wieczorowym oświetleniu ( choć ponadczasowo piękna) nie zachwyci tak jak np. fuksja!

 

Poważnie możesz też „namieszać” nadając stylizacji nieco teatralnego smaku! Idealnie w tej roli sprawdzi się woalka lub pierzasta etola. Od mody czasem oczekuje się dreszczyku emocji, a nie bezpieczeństwa. Jak szaleć to w karnawale. Nawet na domówce a już zwłaszcza w gronie przyjaciół:).

 

 

Dane do kontaktu:

Magdalena Zgórska

www.exposeakcesoria.pl

info@exposeakcesoria.pl

Tel. 883 158 777

 

Facebook: www.facebook.com/ExposeAkcesoria

Instagram: www.instagram.com/exposeakcesoria