Metamorfoza Bio-Spa #fitnalato

14.02.2018
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Karolina Tarnawska

Organizator projektu:  Bio-Spa Aleksandra Burkowska w partnerstwie z Netto Arena.

 

Projekt Metamorfoza Bio-Spa #fitnalato to projekt realizowany pod okiem najwyższej klasy specjalistów. Uczestnicy oddadzą się w ręce zespołu Bio-Spa Aleksandra Burkowska, który - po indywidualnych konsultacjach z każdym z uczestników - ułoży odpowiedni harmonogram żywieniowy, treningowy wraz z pakietem zabiegów pielęgnacyjnych na ciało oraz kosmetyczno-fryzjerskich.

 

Osoby, wybrane do metamorfozy, będą zobowiązane uczęszczać na zajęcia sportowe oraz przestrzegać odpowiednio dobranej diety. Cały projekt będzie realizowany w Fitness Clubie Monte 24 (przy ul. Monte Cassino 24), gdzie uczestnicy, przez 12 tygodni będą mieli do dyspozycji m.in. trenera personalnego oraz basen.

 

Metamorfoza Bio-Spa #fitnalato to nic innego jak idealna okazja do realizacji wymarzonych celów związanych z poprawą sylwetki, nawyków żywieniowych - stylu życia, po prostu.

 

 

Wybraliśmy 4 osoby:

 

 

Imię i Nazwisko: Paweł Bąkowski

Wiek: 33 LataWzrost: 169 cm

Waga: 94 kg

Nazywam się Paweł Bąkowski jestem wesołym pozytywnym człowiekiem. Moim największym problemem jest otyłość. Kilka razy próbowałem się pozbyć zbędnych kilogramów jednak brak systematyczności i konsekwencji powoduje, że „brzuszek" wraca :(

 

Moja waga przekroczyła 90 kg, co stało się dla mnie bardzo uciążliwe w sprawności działania zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Moja otyłość źle wpływa na moje relacje z moimi dziećmi. Trójka dzieci wymaga ode mnie dużo siły i sprawności fizycznej, której nie mam. Mój wygląd  „odstrasza" potencjalnych klientów mojej firmy - jestem muzykiem i zauważyłem, że zgrabny i przystojny muzyk jest bardziej wartościowy dla odbiorców....

 

Uważam że, program ten pozwoli mi otworzyć nowy rozdział w moim życiu. W moim przypadku Metamorfoza będzie początkiem nie tylko nowego i szczupłego Pawła Bąkowskiego, ale również wesołej rodzinki dumnej z taty i męża, który będzie mógł częściej realizować swoje marzenia muzyczne nie jako Gruby, ale ten jako Paweł Bąkowski trębacz :)

 

 

Imię i Nazwisko: Magdalena Olesiuk

Wiek: 37 Lat

Wzrost: 163 cm

Waga: 95 kg

 

Czas ruszyć z miejsca, zrobić coś dla siebie. Jakiś czas temu rozstałam się z mężem. Wychowuję praktycznie sama dwóch chłopców 7 i 9 lat, poświęcam im cały swój czas. Ale... Jeżeli ja nie zadbam o siebie, to nikt tego nie zrobi.

 

Chciałabym, żeby ktoś wskazał mi drogę, zaczął ze mną, dał wskazówki, tak, abym mogła później kontynuować sama. Potrzebuję pierwszego kopa :) W końcu chciałabym się poczuć kobieco!

 

Imię i Nazwisko: Anna Niezgoda

Wiek: 31 Lat

Wzrost: 176 cm

Waga: 63,5 kg

 

Dlaczego Ja? Nazywam się Anna Niezgoda, jestem spełnioną mamą i żoną. Mam dwóch wspaniałych synków. Poświęcam się rodzinie, zapominając każdego dnia o sobie. Nie czuję się dobrze w swoim ciele. Jestem po dwóch cesarkach plus operacja jelit.

 

Zawsze coś przeszkadzało, abym mogła zrobić coś ze swoim ciałem. Choroba, ciąża, znów ciąża, dzieci... Nie mówiąc już o tym, że po prostu samej było mi ciężko się zmotywować, bo szukałam wymówek. 

 

Ale dość, nie podobam się sobie patrząc w lustro. W sumie nie patrzę na siebie w ogóle jak jestem w bieliźnie. Jestem tak zmotywowana, że zrobię wszystko co mi każecie! O każdej porze dnia i nocy. Żadnych wymówek, żadnego narzekania! Nie chodzę teraz do pracy, więc jestem do dyspozycji cała dla Was.

 

 

Imię i Nazwisko: Anna Szafraniec 

Wiek: 33 Lata

Wzrost: 164cm

Waga: 82 kg

 

Dlaczego Ja? Mam 33 lata, jestem szczęśliwą żoną i mamą sześcioletniej Zosi. Od kiedy pojawiła się na świecie zmieniła moje życie. Całą energię skupiłam na niej i na rodzinie, która wtedy potrzebowała mojego czasu i mnie. Moje dawne życie zawsze było pełne sportu i ruchu, bo to dawało mi radość. Lubiłam to. Nagle zabrakło czasu. Ruch zamieniłam na słodycze, bo zajadanie stresu na chwilę poprawiało nastrój.

 

Teraz jestem w takim momencie, że chciałabym zrobić coś dla siebie. 82 kg powoduje, że nie czuje się dobrze w swoim ciele. To zdecydowanie za dużo.

 

Jestem zdeterminowana i gotowa na wielkie wyzwanie. Ogromne wsparcie kochającej rodziny i przyjaciół dodaje skrzydeł. Brakuje mi porad, wiedzy, kompetencji i pomocy specjalistów. Mam  mnóstwo energii, aby moja metamorfoza była spektakularna. Kto nie ryzykuje nie pije szampana... ;-)

 

 

 

Partnerami metamorfozy są:

 

Bio-Spa Aleksandra Burkowska

Fitness Club Monte 24

Foods by Ann

Dietetyk w Szczecinie i Trener Personalny Jakub Piotrowski

Studio Urody La Petite Beaute

Alina Migas Studio Fryzjerskie

Tlenomed - komora hiperbaryczna i rehabilitacja

 

 

Projekt realizowany w ramach 1 Targów Urody Sportu Zdrowia Netto Arena

 

Efekty ich wspólnej pracy zobaczymy na Targach Urody Sportu Zdrowia, które odbędą się już 14-15.04.2018 w Netto Arena Szczecin.