Nasze Czytelniczki Wybierają: Najpopularniejsze stylistki paznokci w Szczecinie!

04.03.2019 0 komentarzy
Autor: Magdalena Oleśniewicz, Zdjęcia: Archiwum stylistek

W kolejnym spotkaniu urodowym zajmiemy się tematem, który z pewnością zainteresuje nasze Czytelniczki. W tym miesiącu postanowiliśmy skoncentrować się na dziedzinie jaką jest szeroko pojęta stylizacja paznokci. Nasz „research” w tym zagadnieniu rozpoczęliśmy w nietypowy sposób a mianowicie od udostępnienia posta na naszym facebook'owym fanpage'u. Poprosiliśmy Was o opinię na temat Waszych ulubionych i najbardziej przez Was polecanych miejsc i osób zajmujących się profesjonalnie upiększaniem dłoni.


Pod naszym postem, na który reakcja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, znalazło się ponad 550 komentarzy. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu tematowi z bliska i przedstawić Wam najpopularniejsze stylistki w Szczecinie. Naszą listę przygotowaliśmy alfabetycznie.

 

    

 Dagmara Bakalarz – Wonderland

 

Dagmara Bakalarz – Wonderland. Wiedza i doświadczenie sprawiają, że stylizacja paznokci jest jej pasją oraz sposobem na życie. Stara się podążać za trendami, aby sprostać oczekiwaniom swoich klientek. Zachowuje najwyższe standardy świadczonych przez siebie usług, podnosząc nieustannie swoje kwalifikacje.


Edukacja na studiach kosmetologicznych sprawiła, że realizuje się w 100%. Lubi rozpieszczać swoje klientki, dlatego pracuję na profesjonalnych i atestowanych produktach znanych i cenionych firm. Angażuje się w wykonywane przez siebie stylizacje, nadając paznokciom schludny i estetyczny wygląd. Dba o bezpieczeństwo stosując jednorazowe pilniki i sterylne narzędzia.

 

 

  Dagmara Bakalarz – Wonderland
al.Wyzwolenia 119
tel. 737 777 416
fb.com/wonderlandszczecin

 

 

  

Paulina Barańska - Royal Nails.

 

Paulina Barańska - Royal Nails. Przygodę ze stylizacją paznokci zaczęła, kiedy była jeszcze nastolatką. Po ukończeniu technikum wybrała się do kolejnej szkoły kosmetycznej i tam poczuła, że to właśnie chce robić w życiu. Swoją pracę wykonuje z wielkim zamiłowaniem i pasją. Posiada na swoim koncie wiele szkoleń, aktywnie uczestniczy w pokazach
i rozwija swoje umiejętności.

 

Paulina Barańska - Royal Nails
ul. Mazurska 29
fb.com/royalnailspaulinabaranska

 

 

    

Nikola Chełkowska – Klinika Urody Indigo

 

Nikola Chełkowska – Klinika Urody Indigo. W wieku 19 lat, zaraz po maturze, otworzyła swoją firmę. Zaczynała od malutkiego salonu, który
z biegiem lat się rozrastał. Szkoliła się u najlepszych stylistów z całej Polski. Zdobyła wiele medali i pucharów, które można podziwiać w jej salonie. Aktualnie szkoli się na instruktorkę Indigo, firmy z którą współpracuje od roku.


Jest dystrybutorką tej marki w naszym województwie. Każda klientka jest obsłużona profesjonalnie. Dbając o higienę, używa jednorazowych pilników oraz pakietów zdezynfekowanych w autoklawie. Specjalizuje się w przedłużaniu paznokci, żel i akryl oraz hybrydą na naturalnej płytce.

 

Nikola Chełkowska – Klinika Urody Indigo
ul. Ściegiennego 27/8
fb.com/indigoszczecinnikolachelkowska

 

 

  

Sonia Czarnecka – Nails Instruktor Eclair

 

Sonia Czarnecka – Nails Instruktor Eclair. Profesjonalną stylizacją paznokci zajmuje się od 5 lat. Obecnie poszerza horyzonty nieustannie się szkoląc i doskonaląc swój warsztat. Jest instruktorką stylizacji paznokci oraz dystrybutorem marki Eclair w Szczecinie. Od prawie 2 lat prowadzi swój Salon Stylizacji Paznokci, a od stycznia prowadzi również sklep i drugie studio urody w CHR Kupiec.


Jest to miejsce, stworzone z myślą o tym, aby każda odwiedzająca osoba mogła doświadczyć chwili relaksu i odprężenia. Dysponuje 300 kolorami oraz różnorodnymi kamieniami Swarovskiego. W salonie ogromną wagę przywiązuje do higieny, używając jednorazowych pilników oraz sterylnych pakietów narzędzi. Jej pracę wyróżniają się starannością, a niekończące się pomysły z powodzeniem zdobią dłonie jej klientek.

 

Sonia Czarnecka – Nails Instruktor Eclair
ul. Wawrzyniaka 11 oraz CHR Kupiec
tel.516 195 989
fb.com/sonia-czarnecka-nails-instruktor-eclair

 

    

 Justyna Czynsz

 

Justyna Czynsz stylizacją paznokci zajmuje się od 7 lat. Początkowo upiększała swoje koleżanki, traktując to jako pasje, z czasem przerodziło się to w sposób na życie. Najbardziej w swojej pracy lubi kontakt z ludźmi oraz uśmiech na twarzach klientek. Przywiązuje dużą wagę do higieny i bezpieczeństwa, korzysta ze sterylnych narzędzi i pilników jednorazowych.


Bierze czynny udział w rożnego rodzaju pokazach i szkoleniach by doskonalić swój warsztat pracy oraz być na bieżąco z trendami. Dzięki wspaniałemu zespołowi pięciu zdolnych stylistek, ma możliwość przyjmować większą ilość klientek. W salonie można zrobić kompleksowo paznokcie, rzęsy czy zabieg henny marokańskiej.

 

Justyna Czynsz
ul.Tkacka 19-22
tel. 730 282 738
fb.com/justyna-czynsz

 

    

Marta Jurgiel - MJ Nails

 

Marta Jurgiel - MJ Nails. Stylizacją paznokci zajmuję się już od 13 lat, chociaż jej przygoda zaczęła się już dużo wcześniej. Z upływem lat, rozwijała swój talent, traktując to jako hobby. W końcu postanowiła zająć się tym zawodowo i połączyć pasję z pracą. Ciągle zdobywa nowe umiejętności, starając się być na bieżąco z nowymi trendami, uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach.


Największą motywację do pracy daje jej ogrom zadowolonych klientek, które nierzadko są jej klientkami od początku „paznokciowej kariery". Jeżeli udaje jej się znaleźć wolną chwilę, poświęca się uprawianiu sportu, który uwielbia w równej mierze, co swoją pracę.

 

Marta Jurgiel - MJ Nails
Cosmedica na ul. Pocztowej 26.
tel. 484 69 71, 607 968 023
szukajcie na facebooku: mjnails

 

    

Joanna Korzeniewicz - Pazny By JoKo

 

Joanna Korzeniewicz - Pazny By JoKo. Zdolności manualne bardzo pomogły jej w osiągnięciu wysokiego poziomu w stylizacji paznokci. Swoją przygodę ze stylizacją zaczęła ponad 5 lat temu, zainspirowana siostrą, która również się tym zajmuje. Zaczynała od 4 lakierów hybrydowych, aktualnie posiada ich około 300.

 

Wyróżnia ją zamiłowanie do niekonwencjonalnego łączenia kolorów i wykorzystywania dużej ilości geometrii. W swojej pracy najbardziej kocha satysfakcję jaką jej dają zadowolone klientki. Jest zeszłoroczną laureatką Orłów kosmetyki 2018 i Złotych Orłów. Znalazła się pośród najbardziej polecanych gabinetów przez klientów w Polsce.

 

 Joanna Korzeniewicz- Pazny By JoKo

al. Wyzwolenia 84/1
tel.530 359 640
fb.com/paznybyjoko

 

 

    

Alicja Rajchowiak

 

Alicja Rajchowiak już jako dziecko szlifowała swoje umiejętności w rysunku i malarstwie. Dziś kończy studia na poznańskim ASP a stylizacja paznokci jest dla niej połączeniem zawodu z pasją. Stara się żeby to rzemiosło stanowiło rodzaj sztuki użytkowej z którą kobiety mają styczność na co dzień. Nie boi się wyzwań i maluje na paznokciach przeróżne wzory, od prostych ornamentów do bardziej skomplikowanych motywów.

 

Już od kilku lat pracuję nad tym aby paznokcie nawet najbardziej wymagających klientek miały nie tylko wymarzony kształt, ale również były ozdobione bardzo starannie.

 

Alicja Rajchowiak
tel.506 138 010

 

    

Agnieszka i Kasia Rohde

 

Agnieszka i Kasia Rohde, stylizacją paznokci interesowały się od zawsze dlatego połączyły swoją pasję z pracą zawodową. Są dyplomowanymi stylistkami. Pod koniec marca szykują się do otwarcia swojego studio paznokci „Malowane pasją" by Rohde. Poświęcają się swojej pasji na 100% czego efektem jest bardzo dużo zadowolonych klientek.

 

W swojej pracy stawiają na profesjonalne produkty, rzetelność i trwałość noszonych stylizacji. Zadaniem stylistyki jest zadbanie o zdrowie i estetykę paznokci. Swoją pracę wykonują z łatwością i przyjemnością, ponieważ kochają to co robią i chcą być jeszcze lepsze dla swoich klientek.

 

Agnieszka i Kasia Rohde
Nowa Cukrownia na Gumieńcach
Agnieszka Rohde tel.792 94 06 06
Katarzyna Rohde tel.662 467 011

 

 

   

Magdalena Tumidajska - Nail Off

 

Magdalena Tumidajska - Nail Off. Dwa lata temu otworzyła swój pierwszy salon, który działa pod budzącą emocje marką Nail Off!
i posiada jedno z najbardziej rozpoznawalnych logo. Ze względu na duże obłożenie, oraz wysoką jakość świadczonych usług, w maju zeszłego roku otworzyła kolejny salon a w tym planuje otwarcie dwóch kolejnych.

 

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kongresach kosmetycznych i szkoleniach/warsztatach. Uczestniczy w akcjach charytatywnych, udostępniając vouchery do salonu. Stara się we wszystkim słuchać swoich klientek, wprowadzając nowe rzeczy, oraz modyfikując aktualne. Zależy jej, aby dać wysoką jakość w przystępnej cenie.

 

 Magdalena Tumidajska - Nail Off
ul. Komuny Paryskiej 1
ul. Marlicza 26C
tel.690 893 511
www.nailoff.pl
fb.com/nailoff

 

  

Studio Urody Natalia Wojciechowska

 

Studio Urody Natalia Wojciechowska. Jest ubiegłoroczną maturzystką, która obecnie studiuje kosmetologię. Nigdy nie przypuszczała, że uda jej się w tak krótkim czasie otworzyć swój własny biznes. Dziś mówi, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji.

 

Przy wsparciu bliskich i przyjaciół udało jej się stworzyć swój własny „kącik na ziemi''. Robi to co kocha, chętnie podejmuję nowe wyzwania, a każda kolejna stylizacja wzbogaca ją o nowe doświadczenia. Nie zamierza spocząć na laurach stąd decyzja o takim kierunku studiów. Chce się rozwijać i oferować swoim klientkom coraz nowsze usługi w swoim salonie.

 

Studio Urody Natalia Wojciechowska
ul. Ogińskiego 12/8
tel.666 976 035
fb.com/studiourodynataliawojciechowska

 

 

  

Katarzyna Zamojska

 

Katarzyna Zamojska właścicielka salonu Art Nails by Katrina jest certyfikowaną instruktor wiodącej na polskim rynku marki kosmetyków profesjonalnych SPN Nails Professional. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim prowadzeniem szkoleń z zakresu stylizacji paznokci, ale także czynnie wykonuje przy tym usługi stylizacji paznokci.


Uważa, że nie ma rzeczy niemożliwych i do wszystkich wyznaczonych sobie celów można dojść jedynie ciężką pracą. Prywatnie (jak tylko czas na to pozwala) jest zafascynowaną jednośladami motocyklistką.

 

Katarzyna Zamojska- Art Nails by Katrina

ul. Bolesława Śmiałego 12/U1
tel.505 425 996
fb.com/art.nails.by.katrina

 

 

Mamy nadzieję, że przybliżyliśmy Wam temat i będzie Wam teraz łatwiej znaleźć ulubioną stylistkę i miejsce idealnie dopasowane do Waszych potrzeb.

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.