Nova Clinic zabiegi upiększające

24.02.2022
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Archiwum

NOVA CLINIC to nowe miejsce na mapie Szczecina, stworzone przez Małgorzatę Nowak (linergistkę z wieloletnim doświadczeniem) z miłości i pasji do dbania o piękno kobiet. To miejsce, w którym troszczą się zarówno o ciało jak i duszę. W ich ofercie znajdziecie szereg zabiegów, dzięki którym, poprawicie swój wygląd i samopoczucie.

 

 

 

Makijaż permanentny, który w ostatnim czasie jest zabiegiem, który cieszy się dużą popularnością w gabinetach kosmetycznych, wykonywany na najwyższym poziomie przez linergistki z wieloletnim doświadczeniem- zgodnie z najnowszymi trendami.

 

 

 

Zabiegi z zakresu kosmetyki profesjonalnej przeprowadzane na kosmetykach marki Medik8 – brytyjskiej marce oferującej profesjonalne receptury dermokosmetyczne dostosowane do potrzeb skóry. Produkty opierają swoje działania na najwyższej jakości składnikach aktywnych tj. Wit. C, retinol, Wit. B5, peptydy.

 

Indywidualne terapie zabiegowe. Kosmetologia estetyczna (modelowanie ust, mezoterapie igłowe/ mikro igłowe, karboksyterapia, peelingi chemiczne, stymulatory tkankowe, lipoliza iniekcyjna, nici rewitalizujące i liftingujące, terapie blizn.

 

 

 W Nova Clinic znajdziecie również trychologa z 16 letnim doświadczeniem, który pomaga swoim klientom odzyskać pewność siebie poprzez zdiagnozowanie i odpowiedni dobór terapii leczniczych na różne problemy skóry głowy. O Waszą duszę zadba bioenergoterapeuta, pracujący z energetyką ludzkiego ciała.

 

Do najnowszych trendów w walce z oznakami starzenia zaliczyć możemy japoński masaż kobido, który również posiadają w swojej ofercie. Jest on naturalną alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej np. Botoksu. W celu zwiększenia efektu zabiegu wykonuje się również kinesiotaping estetyczny, czyli plastrowanie dynamiczne.

 

Nova Clinic to także sala szkoleniowa, w której swoją wiedzę poszerzają linergistki i nie tylko. Sala jest multimedialna i interaktywna. Przystosowana do wynajmu i prowadzenia szkoleń w szerokim zakresie, na różnych płaszczyznach i dziedzinach, nie tylko z branży Beauty. W Nova Clinic odnajdziecie wspaniałą energię, którą tworzą pracujące tam profesjonalistki.  Ich praca to ich pasja.

 

 

 

Dane do kontaktu:

tel. 512 079 446

[email protected]

 

Facebook: Nova Clinic

 

 

Nova Clinic

Nova Clinic