Okładka Październik 2017: Backstage

29.09.2017 1 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Miza Fotografia

W artykule w skrócie opisujemy Wam naszą koncepcję  na październikową okładkę - Czym jest projekt metamorfoza? Jak wyszła sesja okładkowa? Kto wziął w niej udział? Sprawdźcie koniecznie! 

 

 

Projekt „Metamorfoza” to pomysł jednego z najlepszych szczecińskich fryzjerów Pana Pawła Zielińskiego, który zgromadził wokół siebie kilka utalentowanych osób, wokół wspólnego, szczytnego celu. Ich zamiarem, przy pomocy zabiegów estetycznych i stylistycznych, odkryć piękno w kobietach, statystycznych szczeciniankach (na codzień zabieganych, być może nie pewnych swojej wartości). Pokazać im, jak można wyglądać lepiej, wzbudzić poczucie wartości i oczywiście sprawić by czuły się i wyglądały pięknie. Projekt startuje już pod koniec października. Szczegóły wkrótce na hotmag.pl i na fanpagu Pawła. Zapraszamy wszystkie Panie!.

 

Na naszej październikowej okładce widzicie pomysłodawcę projektu Pawła Zielińskiego oraz szczeciniankę Dominikę Grosicką, żonę piłkarza reprezentacji Polski Kamila Grosickiego, również pochodzącego z naszego miasta. Pani Dominika Grosicka, zgodziła się na objąć patronat honorowy nad całą akcją, jak również aktywnie włączyć się w działania. Nasz bohaterka posiada ogromne doświadczenie medialne, pracowała z wieloma stylistami i ma potrzebną wiedzę, żeby pomóc w realizacji projektu. 

 

Kolejne osoby które biorą udział w naszej akcji to Marta Bielec (blondynka na naszych zdjęciach) – która będzie zajmować się makijażem permanentnym i stylizacją paznokci oraz Aleksandra Michalik (brunetka) - „Ohayka Wizaż”- która będzie zajmowała się wizażem. 


Rozpisaliśmy się o całej akcji, teraz szczegóły z sesji okładkowej. Sesje zrealizowaliśmy w sobotę, praktycznie na 3 dni przed wydaniem Hota, co zmuszało nas do intensywnego działania. Pomysłem zająłem się ja,czyli autor tego tej backstagowej opowieści ;)

 

Sesję zrealizowaliśmy we wnętrzu salonu fryzjerskiego Pana Pawła Zielińskiego, który jest tyle elegancki, że z realizacją koncepcji okładkowej nie było problemu. Postawiliśmy na fotel fryzjerski, odbicie w lustrze i odpowiedni kadr. I poszło sprawnie…. Nasza ekipa fotograficzna (Miza Fotografia) jest na tyle profesjonalna i wyposażona w odpowiednie lampy i…. laptopa dokumentującego na bieżąco poszczególne kadry (bardzo przydatne),  że z realizacją nie było kłopotów. Godzina pracy i mieliśmy super okładkę plus zrobiliśmy mnóstwo zdjęć do artykułu, który zobaczycie w październikowym Hocie.  

 

 

 

Wideo

Wideo

 

 

 

 

 

 

 

Wideo

Wideo

 

 

 

 

 

 

 

 

Podziękowania dla...

 

Okładka Modelka: Dominika Grosicka

Fotograf:  Miza Fotografia, tel. 796 121 280 Polub fanpage na Facebooku! | Odwiedź Stronę Internetową!

 

 

Pomysł na sesję: Piotr Żelachowski (redaktor naczelny)


Fryzury: Paweł Zieliński - Fryzjer tel. 883 303 546 Polub fanpage na Facebooku!

 

 

Make up: Marta Bielec - Studio nails and permanent makeup tel. 507 156 447 Polub fanpage na Facebooku!

 

 

Aleksandra Michalik - „Ohayka Wizaż”- wizażtel. 507 156 447 Polub fanpage na Facebooku!

 

Komentarze

Komentarze

O jezu
9:48 30.09.2017
Masakra zdjęcia
0
0
Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.