Projekt Metamorfoza: tygodniowy update!

21.02.2020
Autor: Julian Masewicz, Zdjęcia: Julian Masewicz

Dzień dobry kochani! Ponownie przychodzimy do was z aktualnościami z naszego projektu metamorfozy! Przez co nasza uczestniczka przeszła w tym tygodniu? Opowie wam o tym Kosmetolog Martyna Pacholik i Fryzjer Rafał Tasarz, bowiem to właśnie tych dwóch specjalistów odwiedziła teraz Agata. Sprawdźcie sami!

 

 

 

 

 

 

 

Wizyta u Fryzjera Rafała Tasarza:
W tym tygodniu miałem przyjemność zadbać o włosy Agaty.


Pierwszym zabiegiem było dogłębne oczyszczenie włosów a następnie przygotowanie ich do specjalistycznego zabiegu terapeutycznego, który został indywidualnie dobrany do włosów Agaty.


Ma on na celu odbudowanie i nawilżenie struktury włosa. Jestem pewien, że pod koniec metamorfozy będzie wyglądać oszałamiająco! 

 

www.facebook.com/fryzjer.tasarz

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

 

Wizyta u Kosmetolog Martyny Pacholik:
W tym tygodniu Agata miała wykonany zabieg Vitamin C Peel firmy PeelMission w połączęniu z peelingami chemicznymi.


Na tym etapie metamorfozy naszym celem jest oczyszczenie i przygotowanie skóry do dalszych zabiegów ale również przywrócenie u Agaty jednolitego kolorytu skóry oraz poprawa nawilżenia i nawodnienia.


Krótko o zabiegu. Peelingi chemiczne, czyli kwasy są już podstawowym i nieinwazyjnym zabiegiem, który oferuje nowoczesna kosmetologia estetyczna. W zależności od użytego kwasu, możemy osiągnąć różne efekty np. wygładzenie skóry, wypłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień ale również opóźnienie procesu starzenia skóry.

 

Zabieg Vitamin C Peel bazuje na 20% i 40% kwasach z witaminą C, które mają działanie antyoksydacyjne, rozjaśniające, odżywcze i rewitalizujące. Dopełnieniem samego zabiegu jest relaksacyjny masaż na głęboko odżywczym żelu, zawierającym trzy formy witaminy C. To prawdziwa bomba witaminowa dla skóry.

 

 

www.facebook.com/szczecinkosmetolog

 

-------------------------------------------------------------------------------

 

 

Praca wre! Agata konsekwentnie przestrzega diety, która została ustalona wraz z naszą Panią Dietetyk Anną Musiał. Bez wątpienia nasza uczestniczka jest w dobrych rękach i sama dzieli się uczuciami mówiąc że jest bardzo ciekawa efektów i jak bardzo jestzadowolona podczas każdej kolejnej wizyty z naszymi specjalistami. Wszyscy nie możemy się doczekać efektów końcowych! Jednak wiele jeszcze przed nami.

 

Dlatego śledźcie nasze poczynania z Metamorfozą w Hot Magazine, bowiem wkrótce będziemy mieli jeszcze więcej nowości!