Przemiana! w Strefie Piękna

19.01.2020 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowski, Zdjęcia: Archiwum Miejsca

Piękna zmiana zaczeła się 2 grudnia. Realizuje ją salon urody Strefa Piękna razem z gronem zaproszonych ekspertek. Bohaterką przemiany jest Pani Kamila , która wygrała udział w projekcie, w trakcie losowania, które odbyło się w listopadzie podzas pierwszych urodzin salonu.

 

 

Przypomnijmy kilka zdjęć z tego wydarzenia:

-------------------------------------------------------------------

 

Pierwsze urodziny Strefy Piękna!

Pierwsze urodziny Strefy Piękna!


-------------------------------------------------------------------

 

Rozmawiam z Paniami Anną Kondziołą i Mariolą Kuźniar - współwłaścicielkami Strefy Piękna, które opowiadają o idei przemiany:

 


 

Anna Kondzioła: Do współpracy przy realizacji tej nagrody zaprosiłyśmy ekspertkę od analizy kolorystycznej oraz dietetyka. Zależy nam też na całościowej przemianie naszej bohaterki, dlatego na początek zaplanowałyśmy  spotkanie z panią Kamilą Kusiak, która jest naszym coachem i mentorem, stale z nią współpracujemy. Ma to być pełne i kompleksowe przeobrażenie, w zależności od potrzeb i marzeń zwycięzcy.


Chciałybyśmy rejestrować poszczególne etapy przemiany i dzielić się nimi, dlatego cyklicznie będziemy wrzucać filmy na nasze media społecznościowe. Osoby, które nas obserwują będą się mogły jej przyglądać. Na koniec planujemy finał, raczej w rodzinnym, kameralnym gronie, gdzie zaprezentujemy nową odsłonę naszej bohaterki. 

 

-------------------------------------------------------------------

 

 

Pierwszy etap:

 

Projekt przygotowany jest na kilka miesięcy, i podzielony jest na kilka etapów. Jak wspomnieśmy, rozpoczął się w grudniu, rozmową z couchem Kamilą Kusiak a później dietetyczką Agatą Marcinkiewicz.

 

  

 

Kamila Kusiak: Moja praca polega na początkowym określeniu celów życiowych, potrzeb i ukrytych dążeń klienta, kolejnym etapem jest wspólna praca nad sposobami realizacji założonych celów i wspieranie w całym procesie budując motywację klienta.


Z Panią Kamilą założyliśmy cele na pół roku, których realizacja ma dać jej większą niezależność, samoświadomość, poczucie pewności siebie i zadowolenia z siebie.

 

 

Agata Marcinkiewicz: W dniu wygrania metamorfozy, u Pani Kamili wykonano analizę składu ciała, zmierzono obwód talii, bioder. Przekazano również zalecenia dietetyczne, które pacjentka stosowała już od dnia następnego. Na kolejnej wizycie przeprowadzono wywiad żywieniowy, oceniono sposób żywienia i stan odżywiania pacjentki. Pani Kamila wykonała podstawowe badania krwi, sprawdziliśmy czy wszystkie parametry są w normie, czy występują niedobory.

 

Następnie wykonano jadłospis dietetyczny według zapotrzebowania i preferencji pacjentki. Już po 2 tygodniach od zastosowania diety przez Panią Kamilę były widoczne efekty. Spadek masy ciała, początkowa masa 68 kg spadek do 65,7 kg. Ponadto obwód Lali również uległ zmianie z 93 go 86 aż 7cm mniej !!!

 

Tematem ostatniej wizyty były święta, przekazano pacjentce przepisy na potrawy świąteczne. Wskazano dania, które może jeść na diecie redukcyjnej, a które należy unikać. W dalszym ciągu pacjentka pełna motywacji realizuje dietę i zalecenia dietetyczne. Myślę, że Pani Kamila wskoczy do Nowego Roku już parę kilogramów mniej i może być wzorem do naśladowania, aby odkładane z roku na rok postanowienia noworoczne, realizować nie tylko w styczniu !!!
 

-------------------------------------------------------------------

 

Kolejne etapy przemiany:

 

Za dobór odpowiednich stylizacji będzie odpowiadać Magdalena Olejnik-Świder (Portrety Piękna).

 

Relaks i zabiegi na ciało odbędą się dzięki masażystce – Agnieszce Żywuszko-Król.

 

W pakiecie przemiany są również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które wykona Justyna Wiktor.

 

Pani Karolina Parulska z firmy Nellu zaprojektuje i wykona torebkę do stylizacji finałowej naszej zwyciężczyni konkursu.

 

Niesamowicie istotna będzie także nowa fryzura! Tutaj wykażą się wspólnie Mariola Kuźniar i Adriana Hierowska.

 

Dla dopełnienia piękna brakuje już tylko zadbanych dłoni i stóp oraz profesjonalnego makijażu. To wszystko odmieni Anna Kondzioła.

 

Na gali finałowej w marcu, bohaterka musi poczuć się naprawdę wyjątkowo, dlatego suknię na oficjalne zakończenie przygotuje Zofia Lehmann, która reprezentuje Salon Sukien Ślubnych Doro z Noebrandeburga.


By ocalić te chwile na zawsze, Marcin Jasiński wykona zdjęcia podczas oficjalnego finału już w kwietniu!

 

Zapraszamy na nasze media społecznościowe, obserwujcie postępy naszej bohaterki.

Facebook Strefa Piękna II www.strefapiekna.szczecin.pl

 

 

 

     

 

-------------------------------------------------------------------

 

Salon Strefa Piękna to:

 

Strefa fryzjerska, gdzie stylista fryzur profesjonalnie zadba o nasz wizerunek, oraz strefa kosmetyczna i wizażu, w której otrzymamy specjalistyczny masaż liftingujący twarzy, zabiegi medycyny estetycznej, makijaż permamentny, analizę kolorystyczną i make up.

 

Strefa Piękna jest laureatem prestiżowej nagrody „Orły Kosmetyki” za rok 2019!

 

 

 

  

 

 

 -------------------------------------------------------------------

 

Strefa Piękna
ul. Zoologiczna 31, 70-001 Szczecin
tel: 507 168 676
Facebook Strefa Piękna
www.strefapiekna.szczecin.pl

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.