Styczniowa HOT okładka!

08.01.2019 0 komentarzy
Autor: Piotr Żelachowska , Zdjęcia: Karolina Tarnawska

 Jak co miesiąc … no prawie co miesiąc … zapraszamy Was do obejrzenia zdjęć z naszej sesji okładkowej. Tym razem sesja dedykowana jest oczywiście Nowemu Rokowi 2019 i jego początkom. Prościej: zrobiliśmy po prostu sesję noworoczną.


Naszą piękną bohaterką i modelką jest Kamila Wasilewska - studentka szczecińskiej Akademii Sztuki - przebojowa inteligentna i fajna dziewczyna. Dodajmy, że gościła już u nas na okładce w wakacje 2018 roku. Jakoś tak wychodzi, że Kamila świetnie pasuje do ważnych miesięcy jak lipiec czy styczeń.

 

Fotografką jest oczywiście Karolina Tarnawska https://web.facebook.com/kara.photography/


Co możemy więcej powiedzieć? Ubrania wzięliśmy z H&M, powygłupialiśmy się w studio i całkiem fajnie to wyszło . I to tyle … Obejrzyjcie zdjęcia, jak macie ochotę to dajcie znać czy Wam się podoba sesja … A my zabieram się za kolejną okładkę. Tym razem będzie to MĘŻCZYZNA !!

 

 

 

Edytorial Noworoczny

 

  

 

  

 

  

 

  

 

Modelka: Kamila Wasilewska
fb/kamilawasilewskamodel

 

Fotograf: Karolina Tarnawska
fb/kara.photography

 

 

 

Komentarze

Komentarze

Brak komentarzy.

Nie ponosimy odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach i opiniach publikowanych przez Czytelników niniejszego serwisu. Publikowane komentarze są tylko i wyłącznie prywatymi opiniamii użytkowników serwisu. Zachowujemy oryginalną pisownię nadesłanych komentarzy.